НОЕМВРИйки 2010 - тема четвърта.

  • 20 661
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 94
Рашинко добре съм долу горе от време на време си вкарвам по някой страшен филм юркам се и после ми минава до следващия  Grinning
Сега се чудя дали мерихме тая нухална гънка имам много снимки но коя е за това не знам ще видя как са означенията на снимката и ще търся инфо в нета но като се прибера от работа!
А при теб как видяха че шийката е по-къса
Мен не са ме гледали за такова нещо или поне не съм разбрала
Ох пак започнах да се шашкам  Laughing Laughing
Амелия и аз ти стискам палчета!
Момичета и нашия ранен БХС мина сега чакам резултати дано всичко да е на ред стискайте палчета !

# 736
  • Мнения: 1 884
viviq , измерването  на нухалната транслусенция , демек онази гънка Simple Smile е едно от най-важните замервания при ФМ . В 13 седмица ,ако е под 3 мм, тогава е е границите и няма риск за болестта на Даун.

Последна редакция: ср, 19 май 2010, 18:04 от Kölsches Mädel

# 737
  • Мнения: 38
Колхес-че   ти при коя лекарка си ходила, да отида и аз там, че все попадам на едни лекари... едната само ме стряскаше и шашкаше, ревах му на милото почти всеки ден от притеснения.  При един друг ходих, уж бил добър, ама много мълчалив  newsm78   Чаках го 10 мин, да ми каже поне дали всичко е на ред с бебо, и чак ми изчисли че съм с една седмица повече, а просто е абсурдно, освен ако не ми я изчислил и едната седмица преди цикъла, в която се надявахме да стане нещо  Mr. Green

Много ще съм ти благодарна  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 676
Smurfieta, твоя лекар голяма шматка  ooooh!. Гледайте да е по-спокое концерта, че бебчо може да имитира  Laughing.

Мише, брао за прегледа  Hug.

Беатрис, добре дошла  Hug.

Амелия, стискам палци  Praynig.

Рашина2, хубаво е, че всичко е минало успешно. Честити сни гащи  stork-boy.


# 739
  • Мнения: 993
Абе бъркам ли се, или на мамките с втори бебшори са им по-големи шкембите.  newsm78 То нали било нормално де, ама...

Не знам дали е така , ама няма кой да ме бие на шкембе мене от всички ноемврийки.  Joy


Ай ся, шъ си ги мерим ли?  Mr. Green
Аз съм за  Joy снимката е в албума и кърти отвсякъде  Mr. Green

Ми, пусни една паролка да се убедя лично!  Grinning

Ранният БХС не е от 13-а, а от 11-а седмица до 13+ не помня колко дни.

# 740
  • Мнения: 610
Привет и от мен днес хич не ми е ден за писане,а за мързел.Взех малката от детска и сега ще поръчваме диск от тържеството.Аз съм качила 5кг май от началото и се плаша с мойте 63кг.Много се радва за майките Свекърви  Heart Eyes ,а аз ще чакам май до ФМ чак в 20сед.
MMka-да се похвалиш с тържеството в детската и да разказваш!
Мише-много добра консултация браво за чудесните новини.
Добре дошли на новите мами   bouquet
Рашина-по спомен,ти ли прави серклажа при др.Дяволов.Радвам се че всичко е минало добре и сега си сред нас.
Амелия-всичко този път ще е наред.

# 741
  • Мнения: 284
Мерси сладурчета Simple Smile

Колчес, благодаря душата Simple Smile Свеки ще бъда викаш ааа, плаша се направо! Леле дано имам акъл като остарея и да се държа като човек като стана свеки, че иначе срам!  Embarassed Ще помоля мъжо да ме наглежда да не говоря глупости.

Вивка, ама как филми бре, не може филми - няма да се страхуваш ей! Simple Smile За шийката не се притеснявай. Те ще ти я гледат по-късно дали се скъсява с напредване на бременността. Аз съм с по-къса шийка понеже имам правена конизация преди години.
А нухалната гънка не я пише на снимката, а на жълтия лист за БХС, с който отиваш да ти взимат кръв.

А така, Смърфи , само рок да слуша бебо - да се образова Wink

За ранния БХС си спомням, че май беше до 13 седм. + 4 дни.

# 742
  • Мнения: 1 884
Да се саморедактирам: на изследванията за БХС пише от 11 до 14 седмица!  Heart Eyes Това сигурно сме го обсъждали 100 пъти вече и аз 100 пъти забравям  Mr. Green !

Рашина, ако съм като моята свекърва, ще съм супер, ама да не я хваля много, много, че като едното нищо ще вземе да се промени  Joy и да не  завзема темата за свекървите  Joy

Бебослава, писах ти ЛС!  Hug

# 743
  • Мнения: 280
Някой пожелание има ли да пусне новата тема , че да не ни заключат пак  Peace

# 744

Общи условия

Активация на акаунт