НОЕМВРИйки 2010 - тема четвърта.

  • 20 665
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18
Здравейте и тук. Малкият заспа след дълга разходка из един мол, та след малко и аз отивам при него май.
Е да ме бяхте взели и мене, ако сте били в Мол Варна Wink
Ами там бяхме, ама с майка ми и все набързо, че той малкия направо пощурява из магазнините - не може да се пазари спокойно. Но на третия има детска работилничка за оцветяване на гипсови фигурки и правиха с каката една картина с цветен пясък - много му беше интересно. Наистина може да се видим там мамите от Варна, а ти в кой квартал живееш (да не изоставаме от софиянките Simple Smile))))?

# 721
  • Мнения: 38
Момичета, аз не може да остана по-назад од другите, искам и на мен да пратите линк или рекуест за ФБ  Mr. Green   Praynig

# 722
  • Близо до морето (200 м)
  • Мнения: 10
Понеже днес явно е "ден на попълнения" в темичката - да се запиша и аз официално.
На 31 години съм, втора бременност ми е, термин - 27 ноември.
Качила съм до момента 1,5 кг. Корема ми изглежда доста подут, никакво сравнение не мога да направя в това отношение с предишната ми бременност, в 6-7 месец изглеждах така, както в момента  Laughing От онези 20% съм, дето не им прилошаваше и не  Sick през първия триместър Peace
Не съм правила ФМ и БХС. Успях да взема час за чак 25-ти, обаче сега се чудя дали да не го отменя, защото тогава ще съм 13 седм. 3 дни тогава - май е късничко да се мери онази гънка Thinking

# 723
  • Мнения: 94
Здравей добре дошла на Беатрис
Като гледам сме с един и същи термин!
Не мисля че е късно да отидеш на 25 ,за коя гънка точно говориш,аз бях на 17.05 ,док мери много неща на бебето ама не разбрах какво точно беше за гънката

# 724
  • Мнения: 993

Да ви питам, на някоя от вас казали ли са й какъв е пола от ЖК, защото на мен на ФМ не можаха да ми кажат, а като знам какъв е ехографа в болницата, чак до 20 седмица ли трябва да чакам да видя с пишка или без  Mr. Green?

Не е невъзможно, стига да реши да се покаже. Баткото го видяхме, че е мъж на обикновен 2d ехограф. Бях точно в 12 седмица и 2 дни.

За шкембето - съвършено вярно! Първия път ми пролича истински чак към края на 4-и месец, а сегаааа - имам чувството, че вървя с поне месец-два напред. Ама и с килограмите съм така. Миналия път стартирах от 45, този път от 48 и в момента съм 51. Чувствам се дебела. Но поне кило съм качила в  bombs , което все пак е някаква утеха. Половинката ме гледа с особено възхищение  hahaha

Beatris
, добре дошла и ти! За ранен БХС си малко гранична. Питай лекаря си или на телефона на националната генетична лаборатория. Ако е късно сега, можеш да направиш направо късния БХС, който е от 14+3 седмица.

# 725
  • Мнения: 81
Здравейте мами,вчера бяхме на ФМ,а днес ходих да давам проба за късния БХС,надявам се този път резултата да е добър и да не се налага да правя амниоцентеза Praynig,а бихте ли ми казали кой беше сайта за резултатите от БХС,вчера доки въпреки добрия си ехограф неможа да ми каже пола на бебо,ние се надяваме на сини гащи,но най-вожно е да е здраво

# 726
  • Мнения: 284
Здравейте и от мен мами Simple Smile

Беатрис , не мисля че е късно за ранен БХС. Гънката е нухална гънка - на вратлето, и трябва да е под 3.

Амелия, напиши в гугъла Национална Генетична Лаборатория и ще ти излезе сайта. Успех! Simple Smile

Вивка, как си ти? Simple Smile

Момичета, едвам ви изчетох, леле Simple Smile

При мен серклажът мина и засега всичко е наред. Беше неприятно, защото се прави с пълна упойка. Смърфи беше писала, че е рано за серклаж. Напротив точно сега се прави в 15-16 седмица - после има опасност да предизвика аборт. Иначе го правиха заради по-къса шийка.
Хубавата ми новина е, че в болницата ми каза цвета на гащите Simple Smile Ще бъде юнак, хехе Simple Smile

За килата, аз съм първа беменност, но вече ми личи доста. Като се гледам, съм все едно в 6 месец, лелей Simple Smile

Прегръдки и хубав ден от мен!


# 727
  • Мнения: 993
Амелия, сайтът е http://www.lmpbg.org.
Стискам палци всичко да е наред и да не се налага амниоцентеза!  Praynig

Тази седмица май е на мъжките майки  Grinning. Честито, Рашина!

# 728
  • Мнения: 280
Абе бъркам ли се, или на мамките с втори бебшори са им по-големи шкембите.  newsm78 То нали било нормално де, ама...

Не знам дали е така , ама няма кой да ме бие на шкембе мене от всички ноемврийки.  Joy

Добре дошли на новите мами  Hug

# 729
  • Мнения: 993
Абе бъркам ли се, или на мамките с втори бебшори са им по-големи шкембите.  newsm78 То нали било нормално де, ама...

Не знам дали е така , ама няма кой да ме бие на шкембе мене от всички ноемврийки.  Joy


Ай ся, шъ си ги мерим ли?  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 943
ОО, Миньон повярвай- Дарчето бие от всякъде!!!
Добре дошла , beatris! Много се радвам като се множим

# 731
  • Мнения: 1 887
Беатрис, добре дошла! Ранният БХС се прави точно в 13 седмица и нагоре.


Амелия, дано да не се налага амниоцентеза! Стискам ти палчета!

Рашина, честито! Добре дошла при свекитата  Mr. Green! Много хубаво, че  серклажът е минал благополучно  Peace !

# 732
  • Мнения: 280
Абе бъркам ли се, или на мамките с втори бебшори са им по-големи шкембите.  newsm78 То нали било нормално де, ама...

Не знам дали е така , ама няма кой да ме бие на шкембе мене от всички ноемврийки.  Joy


Ай ся, шъ си ги мерим ли?  Mr. Green
Аз съм за  Joy снимката е в албума и кърти отвсякъде  Mr. Green

# 733
  • Дъблин
  • Мнения: 331
MMka, на рок концерт ще го водим Simple Smile На Любе и БТР, хубаво че е в НДК, че в този студ дето скова навън Simple Smile
Дъгичка, аз грахчо си му викам още, нищо че сигурно вече трябва да е над 7 см  Grinning

Честито на разбралите цвета на гащите! На мен ми казаха поне в 16 г.с., ама не съм се разбързала много, каквото - такова, само да е живо и здраво  Praynig

Добре дошли на новите попълнения  Hug

Амeлия, стискам палци всичко да е ок на късния БХС. И аз ще го правя, много се вълнувам по този въпрос. Пиши като излязат резултатите и  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Рашина2, мерси че споделяш опит, кой знае аз какво съм чула-недочула, че се прави по-късно  Embarassed

# 734
  • Мнения: 12
Добре дошла Beatris  Hug
Имаме един и същ термин Party

Амелия стискам палци всичко да е наред  Praynig

Дарка , че не мога да те подмина немога, но съм плътно зад теб  Joy

Общи условия

Активация на акаунт