НОЕМВРИйки 2010 - тема четвърта.

  • 20 671
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 23
Аз да кажа благодаря за линкчето за ФБ  Hug Сега само трябва да ме приемете  Simple Smile
Готова си  Hug

# 706
  • Мнения: 12
Mishinatorka благодаря за линка   bouquet

Поповод килограмите, моята лекарка ми каза, че е нормално да се качат 15 кг за цялата бременност. Аз в първите два месеца бях качила 3 кг Blush а трябвало 2кг. Та ми каза да не се тъпча много с храна  Embarassed Сега чакам на следващия преглед какво ще ми каже Simple Smile По мое виждане не съм прекалила с кг, но знаеш ли Simple Smile

# 707
  • Мнения: 94
Момичета може ли и на мен линк за ФБ да ми дадете
и нещичко да попитам вие как си смятате в кой месец сте
например 12 гс навършена означава ли че е свършил 3 м ?
А по въпроса за килограмите аз до началото на 13гс съм качила 2 кг дано да е долу горе нормално !

# 708
  • Мнения: 111
Може ли и на мен линк за фейсбук?

# 709
  • Мнения: 425
Аз да кажа благодаря за линкчето за ФБ  Hug Сега само трябва да ме приемете  Simple Smile
 Бела, за главоболието можем да пием Ефералган.

Аз знам че само Парацетамол може да пием

viviq виж на първата страничка има една табличка и там пише от коя седмица кой месец е. 12 седмица е още трети месец, от 14 седмица е четвъртия.

# 710
  • Мнения: 540
Смърфиета, да не се окажем съседки  Grinning и аз живея на Борис ( между Павлово и Бъкстон)  Simple Smile
в 20та поликлиника ли ходишза ЖК? Аз бях там за консултация, но като се срещнах с гинеколожката, направо избягах  Laughing беше голяма грубиянка. Останах си при моята дългогодишна от Студентска  Rolling Eyes

# 711
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Смърфиета, да не се окажем съседки  Grinning и аз живея на Борис ( между Павлово и Бъкстон)  Simple Smile
в 20та поликлиника ли ходишза ЖК? Аз бях там за консултация, но като се срещнах с гинеколожката, направо избягах  Laughing беше голяма грубиянка. Останах си при моята дългогодишна от Студентска  Rolling Eyes
malka_mravka, точно така се оказва Simple Smile Аз съм в "Славия", много се радвам, че има и друга мама в този район  Simple Smile
Иначе за ЖК се записах в 20 ДКЦ да, но не при жената, а при господина, защото за нея и аз чух лоши неща. И той не е цвете, но какво да се прави...

За главоболие и аз знам, че може парацетамол да се взима, две лекарки питах, че много ме е страх с лекарствата.
И да се похваля, че довечера съм на концерт, дано да му хареса на грахчо, ако вече може да чува там вътре Simple Smile

# 712
  • Мнения: 540
иухууу супер много се радвам, Смърфи  Hug преди тренирах в Славия, доста ми е близо. Вече си имаме фитнес до нашия блок  Sunglasses

Аз знам, че за главоболие може Ефералган, това ми го каза гинеколожката, парацетамол може за температура, Прополки с витамин С за гърло или спрейчето на Проспан  Grinning
Ако главоболието е подордено от ниско кръвно (какт при мен) - много течности и соленичко в моя случай (защото трябва да внимавам с кръвната захар), иначе шоколадче и вода, слабо кафе...

Вашето мнение за пиенето на кафе какво е??

Прочетох 1000 противоречиви мнения. Аз съм голям фен на кафето и въпреки че преди пиех само по 1 на ден, сега и от него съм се отказала, а казват, че не вреди, но като има и противоположно мнение, знае ли човек  newsm78

# 713
  • Мнения: 1 887
malka_mravka , ако ти се пие кафе, пий , като естествено както със всичко друго не трябва да се прекалява. Едно изобщо не е вредно. В първите седмици аз най-голямата кафеджийка, не можех да помириша кафе, но сега вече чат пат, пия по едно с мнооого мляко!

Относно Фемина: там за съжаление не водят ЖК. Изрично попитах на рецепцията. Много жалко според мен, защото де факто сега бременността ми се проследява от две лекарки, а щеше да е хубаво всичко да се прави от една ,но нейсе!

# 714
  • Мнения: 540
Kölsches Mädel, май ще се пробвам, може понякога с него да моря  главоболието, а в това време кръвното ми е още по-ниско. В понеделник док го измери и бях с 50 на 80  ooooh!
на мен ми става зле само от цигарен дим, риба и силен парфюм (какъвто и да е)   Sick
кафенце винаги ми се пие  Laughing

# 715
  • Мнения: 425
Аз кафенце си пийвам сутрин едно с мнооого мляко, от всичко друго се отказвам, ама от него не мога.

Я като говорите за квартали веднага си признавайте има ли някой от Дружба  newsm78

# 716
  • Мнения: 908
Здравейте и тук. Малкият заспа след дълга разходка из един мол, та след малко и аз отивам при него май.

Е да ме бяхте взели и мене, ако сте били в Мол Варна Wink

мимата14, благодаря!!! Simple Smile

bella_girl,  аз четох, че е нормално през първия триместър да те боли глава, а аз съм вече  във втори и сега почна. А до сега съм нямала проблеми... Мисля, че не е от кръвното, защото тогава и свят щеше да ми се вие, ама знам ли  Rolling Eyes Иначе аз си купих малка кола, но не смея още да пия  Laughing Че зарад гърлото... така и може да си остане Wink Лекарства не обичам, а и не смея сега да пия. Дано да не се и налага... За сега търпя на болката.

kapri, така съм съгласна  Joy

Smurfietka, на какъв концерт? Аз преди няколко седмици ходих на класически... много хубаво беше... А след малко тръгвам на тържество. Определено ще се забавляваме с бебчо  Joy Приятно изкарване и на вас и дано да ви хареса  Hug

# 717
  • Мнения: 993
И да се похваля, че довечера съм на концерт, дано да му хареса на грахчо, ако вече може да чува там вътре Simple Smile

Това ме подсети за един случай... Бях може би в 5-и месец, вече усещах много добре бебето и отиваме с таткото на кино. Дотук добре. Обаче, като почна филма, малкото така се стресна от силното озвучаване, че започна да се мята неистово в корема ми.  Shocked Почудих се какво да правя, ама все пак си останах на мястото. По едно време, явно свикна с децибелите, се укроти. По подобен начин реагира 2 месеца по-късно като чу морето... Grinning Дано му хареса концерта!


Аз знам, че за главоболие може Ефералган, това ми го каза гинеколожката, парацетамол може за температура

Ефералганът също е парацетамол.

Kölsches Mädel
, ти си първата 100% доказана свекърва сред ноемврийките. Честито!  bouquet

kapri_z, мерси, да ти се връща! Като гледам как порозовя темата в началото, имаме доста да наваксваме с момченцата. Ще има и за тебе!

malka_mravka
, не мене срещу главоболието ми предписаха 2 кафета на ден + кола. (тя, лекарката, щото не знае, че моите кафета са тройни  Mr. Green). Гледам да не прекалявам, но колата наистина помага срещу ниско кръвно и свързаното с него главоболие.

# 718
  • Мнения: 1 887
Мерси за поздравленията момичета, Миньонче  Hug !
 Е все едно съм бременна начИии! Само заговорихте за кафе и ми се припи  Mr. Green ! Ей сега ще накарам съкровището да слезе и да ми вземе едно 3 в 1!  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 943
Леле, днес е ползотворен ден.
Честито за сините гащи, как искам и аз едни такива, толкова съм убедена, че е момче. Да осигурим гаджета на мадамите. Ако ми кажат момиченце, ще гледам като теле в железница. Ама в крайна сметка  Heart Eyes
Да ви питам, на някоя от вас казали ли са й какъв е пола от ЖК, защото на мен на ФМ не можаха да ми кажат, а като знам какъв е ехографа в болницата, чак до 20 седмица ли трябва да чакам да видя с пишка или без  Mr. Green?
Смърфи, какво грахчо те гони още  Laughing?
Абе бъркам ли се, или на мамките с втори бебшори са им по-големи шкембите.  newsm78 То нали било нормално де, ама...
каприз, радвам се че си по-добре , да се пазиш
Мишинаторке, мале да ти имам 52-те килца. Ти къде ходиш на ЖК?
 Аз накрая ще се търкалям най-вероятно и с кран ще се придвижвам някак.
Не знам при вас как е, но мен апетита ме напада от тия дни. Все се хвалех, че не ми се яде, не съм качила, ама ето май се започва  Confused Как ще удържам фронта, не знам.  

Между другото, намерих го тоя HIPP  Mr. Green, много е вкусен

Последна редакция: ср, 19 май 2010, 16:30 от Дъгичка

Общи условия

Активация на акаунт