Ето МАЙ дойде - аз съм с бебче в ръце! № 29

  • 19 025
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 339
Дубро утро момичета

ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН DESEX,    bouquet

    И ОТ МЕН ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА НА ЕВА И ЙОАНА

ЛИЛКА, СТИСКАМЕ ТИ ПАЛЦИ ЗА ДНЕС


Момичета аз днес ще званя на Жекова ,но чак след 12ч, за да се разберем за датата за секцйо, някоя от вас има ли представа дали те приемат от предния ден или отиваш гладна и жадна в деня на секцйото???

Аз днес испратих малкия на градина и понеже се оправихме много бързо и ни остана време да се гушкаме и да си говорим, да ви кажа много ми е мъчно, че трябва да го оставя за няколко дни (свеки ще го гледа  ooooh! Confused) ,много ще си ми липсва. Мисля си че заради това, че когато се роди за месец и полувина ми дадоха да го видя три пъти ,а въобще и не съм го докосвала и съм страшно привързана към него,оффф то всички сме така де всеки си е привързан към детенцето, но май нещо като наближава секцйото ми и се разчувствам, вчера докато давах инструкций на мъж ми и се разревах  Embarassed

# 736
  • пловдив
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА DESSEX, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЛЮБОВ, КЪСМЕТ И УСМИВКИ И ЕДНО МИЛО СЛАДКО БЕБЕНЦЕ!
ЧЕСТИТА ЙОАНА НА КРИСЧАНА, ДА Я СЛУШКА И ДА ПАПКА И ДА Е ГОРДОСТТА НА МАМА И ТАТИ! НА КРИСЧАНА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.

# 737
  • гр. София
  • Мнения: 252
Добро утро и от мен!
Десекс , честит рожден ден! С пожелания за много здраве и късмет и най- прекрасното бебче на света! newsm59
Мамчета, чак сега успях да разгледам албума с новите ни попълнения- имаме си страхотни мушмороци, много са сладки бебоците ви- да са ви живи и здрави!  Hug Hug Hug

# 738
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Ето ме и мен Simple Smile

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЕСЕКС!

С Николай ни изписаха вчера и вече сме у дома, където е най-спокойно Simple Smile Влизаме в ритъм след като изгонихме баби и съветници, въпреки, че и днес ще дойдат против волята ми, за да ме запознаят с една педи, която вчера ми обясняваше за вода със захар и така нататък Sad Днес и педито, което сме избрали ще дойде Simple Smile
Имахме проблеми с кърменето, защото не искаше да захапе зърно и плюеше, но решихме проблема от снощи със силиконови зърна и изцеждане на всеки час, защото имам още само преходно мляко и то много малко Sad Свалил е повече от 10% от теглото си, което ме притеснява, но мисля, че сега като тръгне кърмата ще се оправи.

Вчера се засекохме с Ивон, тъкмо я приемаха за раждане, както и с Евелина, която беше родила предния ден, та се събрахме голяма агитка на Жекова - 4 пациентки Simple Smile Понеже имах супер леко раждане, явно съм била на кадем на Ивончето, че писа после, че е родила лесно Simple Smile

САмото раждане беше песен-в 14 и малко ме приеха в 5 см. разкритие, супер спокойна, не ме болеше изобщо. Докато оправим документи, клизма и стигнем до предродилна мина 1 час. Там на тонове 15 минути, мерене на таз и ме пуснаха да ходя по коридорите докато се оправят с една друга родилка, която беше с тежко раждане. Тя докато викаше и крещеше ми спряха контракциите за малко от уплаха Joy Викнаха ме и мен, сложиха епидуралната, пукнаха мехура, още 20 минути по коридора, после легнах в предродилна, че ми се зави свят и докато другото момиче викаше "Ака ми сееее", а й казваха "Абе на ти от 20 дни викаш така, напъваш се излишно в момента, нямаш разкритие, недей да си хабиш силите", аз се обаждам "Абе за нея не знам, ама аз имам напъни и то сериозни". Жекова ми вика "Да бе!" Thinking Я да видя и опааа - 8 см. Айде в родилната и с два - три яки напъна и помощ от Жекова, анестезиолога Генов и акушерка Карамитева родих нашия Николай Simple Smile Не успяха навреме да ми направят епизиотомията и малкия ме поразкъса здраво, та сега се мъча със шевовете и се сдобих с хемороид, който за два дни се прибра. Като изключим болката в шева като сядам съм пушка Simple Smile Жекова ми каза да седя на детски пояс и това доста облекчава Simple Smile

Та момичета, на всеки пожелавам като моето раждане - 40 мин. след поставянето на системата с окситоцин и след намесата на вълшебника Генов родих Simple Smile
Снимки ще кача по-късно, че сега съм сама и няма кой да оправя с нас и да се грижи за малкия едновременно Simple Smile

# 739
  • Мнения: 1
jasmin_veni честито ви прибиране вкъщи  baloni
ИСКАМ И АЗ ТАКОВА РАЖДАНЕ  fiuuuuuu newsm17, звучи страхотно и е чудесно, че ще имаш такива хубави спомени от този важен момент

# 740
  • Мнения: 339
jasmin_veni , браво на теб, честито ти прибиране в къщи.
И наистина спокойствието е най-важно, но аз незнам как ще се оправя, като свеки ми е от един месец в къщи и после май мисли да оставя още един месец, а на мен присъствието и не ми влиае успокоително  ooooh!, напротив дразни ме и незнам като родя как ще е в къщи  newsm78 , притеснява ме да не ми спре кърмата като се нервя по нея Sad .
жасмина, мен ме притесняваше ,че Жекова я няма събота и неделя, но от поста ти разбирам, че явно като има нейни пациентки и е на линия така ли???, а и явно и в неделя изписват което също не го знаех???

# 741
  • гр. София
  • Мнения: 252
Жасминче, добре дошли у дома с Николай! Радвам се, че всичко е минало бързо и леко- дай Боже всеки му!!!

# 742
  • Мнения: 143
Добро утро!!!

ДЕСЕКС, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И СЪВСЕМ СКОРО ДА СИ ПОЛУЧИШ ПРЕКРАСНИЯ ПОДАРЪК!!!

Мирчо
, това което описа за твоята нощ все едно аз съм искала да го напиша - ама абсолютно същата гадост. Просто мисля че заспах към 5ч и то май от изтощение вече иначе още ми се гадеше от киселините и станах в 9.30 като парцал се чувствам Sick

Добре дошли вкъщи на всички изписани мами  Hug

Джулайчо, по спомен, когато Облачето влизаше за секцио си влезе същия ден а не от предишния

Грахка
, аз нямам против за срещичка, ама лекция не ми се слуша а и много ми е рано 10ч, както заспивам сутрин, абсурд да се надигна и да стигна където и да е #Crazy

Успех на Лилка днес, тя милата вместо да спи и да си отпочива цяла нощ будувала!

Илейна, успех и на теб за прегледа днес

Славчето я няма .......ако се е повторило вчерашното дано не са я върнали пак

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕСЕКС   bouquet Здраво и послушно бебче и пожелавам!!!

НА ДНЕШНИТЕ МАМИ СТИСКАМ ПАЛЦИ МНОГО СИЛНО  Praynig

Славче, тук ли си ???
mir4o, тоя натиск в срамната кост ако не ти мине следващият път, тръгвай към болницата. При мен, при Слънчева и при Куцо пате така се случиха нещата  Crazy
Ооо, Вени, добре дошли у дома и вие  Hug
aemi, прекрасен Виктор  Heart Eyes

Вчера се чух с Ивон, звучеше супер  Peace
Нашата нощ мина много добре - на 3 часа като часовниче се будеше да папка, 1 път сменихме и пампата, че се натръцка. Сутринта в 6ч. я оправих и после си приготвих и Габче за градина. Знам, че скоро ще започнат колики и ревове, но дано по-спокойно се случват нещата. Днес в 13.30 чакаме педито. Ще види епикризата, но от това, което порчетох в интернет, съм спокойна  Praynig
Тук качих снимки от изписването - Габи снима на повечето и сме с отрязани глави  Joy http://gabriel05.snimka.bg/baby/krista.497877.18626077

Имам да сваля 3 кг до изходното си тегло, но тазът ми се събира бавничко  Grinning

P.S. Сега разгледах и другите снимки в албумчетоо - мами, страхотни са бебочците, но и вие   bouquet

# 744
  • Мнения: 1
Мацки и Славчето липсва ,дано милата да е отишла да ражда  Praynig
Някой друг ще трянбва да ни пусне нова темичка ,аз излизам за малко  ,дано като се върна да имаме вече бебчета  Heart Eyes

# 745
  • Мнения: 62
Вярно че Славчето липсва!  Grinning
Ха дано роди днес най- накрая! Crazy
 При мен пристигат гости довечера! Братовчедка ми пристига от Кипър с 6 месечната си дъщеря и ще ми гостуват 1 месец! Ще бъде лудница от бебета като родя и аз тия дни! Crazy
Ще бъдеме 5 жени вкъщи , леле мъжът ми ще избяга от нас! hahaha

# 746
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
jasmin_veni , браво на теб, честито ти прибиране в къщи.
И наистина спокойствието е най-важно, но аз незнам как ще се оправя, като свеки ми е от един месец в къщи и после май мисли да оставя още един месец, а на мен присъствието и не ми влиае успокоително  ooooh!, напротив дразни ме и незнам като родя как ще е в къщи  newsm78 , притеснява ме да не ми спре кърмата като се нервя по нея Sad .
жасмина, мен ме притесняваше ,че Жекова я няма събота и неделя, но от поста ти разбирам, че явно като има нейни пациентки и е на линия така ли???, а и явно и в неделя изписват което също не го знаех???

Тя и да не е там ще дойде. Идва за раждане, затова е почти 24 часа там Simple Smile

# 747
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЕСЕКС!   bouquet Да бъдеш много обичана и желана жена и майка! В скоро време да получиш и чакания подарък  - здраво и послушно бебече!

Добре дошли на прибралите се мами у дома!

Успех на всички, за които днес е Деня  Praynig  и на тези, които са на прегледи  Hug

Всички снимки на бебчовци от албума са толкова сладки - бонбончета малки  Heart Eyes

# 748
  • Мнения: 52
Хеййй добро утро и от мен!

Десекс
, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Ани, толкова е мъничка и сладка...пу пу пу Hug

Вени, добре дошла  Hug, гледах снимките във ФБ и съм плакала от умиление Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Славчето ни липсва  newsm78

# 749
  • Мнения: 339
jasmin_veni , браво на теб, честито ти прибиране в къщи.
И наистина спокойствието е най-важно, но аз незнам как ще се оправя, като свеки ми е от един месец в къщи и после май мисли да оставя още един месец, а на мен присъствието и не ми влиае успокоително  ooooh!, напротив дразни ме и незнам като родя как ще е в къщи  newsm78 , притеснява ме да не ми спре кърмата като се нервя по нея Sad .
жасмина, мен ме притесняваше ,че Жекова я няма събота и неделя, но от поста ти разбирам, че явно като има нейни пациентки и е на линия така ли???, а и явно и в неделя изписват което също не го знаех???

Тя и да не е там ще дойде. Идва за раждане, затова е почти 24 часа там Simple Smile


благодаря ти за отговора Hug, тази жена е невероятна, напълно отдадена на професията си,ако бяха повече лекъри такива в България........, да е жива и здрава  Hug

Общи условия

Активация на акаунт