Бременни майки в чужбина - 25 тема

  • 22 603
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 369
боби не съм аз виновна. той ме ревнува,като ненормален,ама от МИНАЛОТО МИ! изтрих си всички снимки,където съм преходила света с бившия ми.нямам вече никакви спомени във формата на фото,а къде ли не съм била.изтрих даже снимки със сина ми (той е от първи брак) само и само мир да има,а оня ден изнамерил една с мои познат от бг.просто познат за купони и от една нова година.прегърнал ме човека,та....скандали да трия всичко,а аз бях доста хубавичка.гледам и хубаво тяло имах,което сега май ще загубя.....ми прекалява вече. снощи открил снимка с дъщерята пък на бившия ми и нея да трия.е за такива работи спи на канапето и то по свое желание де.не съм го аз гонила.днеска ми се подмазва по тел. и иска да се здобрим,но си твърди,че е прав и ако може аз да кажа,че съм кривата и да се предобрим....оф е такива ми ти работи.глупости от 1001 нощ. той е сицилианец.тия са като арабите бе! ще ида след като родя да се зашия отдолу и ще викаме,че съм девствена хахахах  Joy

# 31
  • Мнения: 628
Леле, ама ревнивец! Аз нямам нищо тук с мен запазено - нито от предния ми брак (преди 20 години съм се развела), нито от предното гадже (8години), всичко съм метнала или има при майка сигурно, та съм "отстранила" такива неща. Но ревността си е "болест", ако можеш не му обръщай внимание! Така според мен и на него няма да му се "заяжда", и ще се "успокои", че не мислиш за миналото си!

Madame, все изпускам да благодаря за инфо-то и да ти се "скарам" за колата и аз, лекичката , внимавай, човечето се е стреснало и затова си полежи сега! Колкото до мъжа ти, дано си събере акъла да се сети, че не е прав да се държи така...

Гуш на всички мами, като гледам - Бюти може и към болницата да се е запътила Wink

# 32
  • Мнения: 2 369
ще с еоправим. ние сме и сравнително от скоро заедно и се нагаждаме все още.

аз ще ходя по=късно в същата болница,където бюти ще ражда,та точно си мислех няма ли да е съвпадение да съм там точно,когато и тя Grinning

# 33
  • Мнения: 233
Добро утро!  Mr. Green

Боби, марита, вкъщи съм си... на бебето не му харесва лошото време навън и си седи още на топличко. Wink

Тинаина голяма изненадка направи.  Grinning  Grinning  Grinning Да й е жив и здрав Александър!!! Дано всичко е минало добре, ще чакаме да разказва.  Hug

Ментичка, бавно, но славно при теб нещата вървят като по учебник. Време му е вече на бебо, всички тръпнем в очакване.  Hug

Момичета, благодаря ви за поздравленията за рождения ми ден. Наистина днес е много хубава дата.  Flutter

И не на последно място:
Честит Рожден Ден на Ивенцето!!!!   bouquet
Много щастие и късмет ти желая!


маритке, твоят мъж верно се сърди за глупости. Simple Smile Дано намерите консенсус. Wink
А пък, ако случайно се запътя днес към болницата (което не го вярвам), ще дойда да те видя на инфоабенда.  Wink

# 34
  • Мнения: 2 369
бюти ааа пооправихме се вече.то ние,както се сърдим,като децата=така и се оправяме хахахахха. телефониш цял ден си изправяме кривите краставици и накрая установихме,че не са толкова криви...абе ножа е дървен,както пак баба ми казва.викам е това да са ни единствено проблемите. иначе твойто бебе верно много инатливо излезна...колко и от кога го подканяме тука,ама неще.е...когато ще тогава Grinning хайде ако се появиш отнякъде ще бъде забавно Grinning

ма то гледам си има спокойно време бе.кво сме ти хвърлили око тука всички незнам.

сега мента е наред ми се струва на мене Grinning

# 35
  • Мнения: 7 914
Тинаина, честит ти син! Да е здрав, спокоен и много усмихнат! Hug  bouquet
 Бързо възстановяване и те чакаме с разказ! Hug


Ивенце, честит рожден ден! Много здраве и сбъднати мечти! Hug


Мента, недей , де, мила! Hug
 Бебето си чака ксъметлийската дата за раждане! Та, ти дори термин не си стигнала. Радвай, се  на послените усещания на бебето в теб, че после ще има да чакааааааааш Hug Пък ис ега Тинаина повлече крак... вие ще сте на ред. ( Утре по мои прогнози ще си с бебе)


Гаца,
 ама че и втори брак ти е... още ли им се вързваш на мъжете на акъла? Crazy
 Hug

Бюти
хайде палци от нас Hug


Аз днес чакам мама. И май ще извадим късмет, че утре пак някакъв облак тръгвал. Вече не издържам на безсъние и на бой и скубане, де.  Mr. Green
 А от днес и мен май ме подхваща гърлото. Да видим какво толкова хубаво ме чака, нали след лошото идвало хубаво... Whistling Само да не се влачим до ноември с лошото hahaha




# 36
  • Мнения: 293
Мила Тинаина, честит ти син, да те слуша, да папка, да спинка и да пълни пампите   bouquet
Бюти, честит рожден ден! Само прекрасни моменти за напред   bouquet
Ментичка, е няма вече за къде да чака, чакаме те с прекрасни новини  Hug

Аз си направих йогата за днес и сега отпрашвам по задачки  Hug за всички

# 37
  • Мнения: 2 369
ми звездичке стара пушка съм аз,ама още се връзвам..кво да с еправя.то ние с моя имаме малко пламенна връзка.и двамата сме банго (шантави) с главите...горкото дете а? Joy иначе и аз съм на бой и скубане,както забележи вече хахахахахах
хайде да напалвам по задачки,че ваксините ме зоват,а пък довечера и идея си нямам какво ще правим в тази болница.дано ни поразведат по родилното да скиваме какво е Grinning

# 38
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Мила - Тинаина - честит ти син! Само щастие, здраве и щасливо детсво му пожелавам!  bouquet

Да се похваля най накрая и аз - излязоха резултатите от амниото - всичко е наред! Направо камък ми падна от сърцето! Hug Hug Hug Peace Heart Eyes
И може да ми сложите розово щъркелче, сбъдна се още една моя мечта, моето момченце да си има има и сестричка -Живот и здраве! baby_neutral Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 7 914
sterretje
 честита прекрасна новина и розова също! Hug

 Гаца Баца (марита)
 пак имате късмет, ако имахте близне, щеше ина двамата да ви  скриешапките по шантави изпълнения. bowuu

# 40
  • Мнения: 2 369
sterretje честити новинки и от мен!

звезди
за зодията близне ли говориш? ми то всъщност не се знае..аз както съм  сконтракцийки все се чудя дали няма да го изтърся по=рано,ама то така и първото ми беше пък го доносих почти до термин.иначе от 14 юли м исе води вече доносена бременност и м исе ще някъде там да е събитивто,че хич не ми се пък и преносва посред лято.

# 41
  • Мнения: 490
    Звездичка, благодарности за темичката  bouquet
      Честито момченце на Тинаина!  bouquet  bouquet  bouquet
       

# 42
  • Мнения: 628
sterretje, браво за добрите резултати!!! Наистина камък пада от сърцето, като че ли сваляш 30 кила от гърбината си... и за момичешкия резултат също, като по поръчка, нали!!!

# 43
  • Мнения: 7 914
Бюти, и ти ли си днес рожденичка?

Да си здрава, усмихната, да се сбъдват мечтите ти, леко раждане!

 Hug Hug Hug


Гаца Баца (марита)
 да за зодийката говоря, ама много рано ми се струва да си с блезне, ама... както казваш нищо чудно Crazy

# 44
  • Мнения: 131
Привет и от мен.... Grinning

Тинаина честита рожба.Да ти е живо и здраво детенцето и много радост да ви носи! На теб леко възстановяване и те чакаме да разказваш, когато си готова!
Hug

Бюти, Ивенце честит рожден ден, да сте живи и здрави и само хубави емоции да изпълват годината ви ! newsm59

Ментичка малко остана, на финала си... Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

sterretje поздравления за резултатите и за розовата новина...дано след някоя и друга година и на мен ми се сбъдне да имам момиченце(сега е момченце). Laughing

Маритка
не е лесно с ревнив мъж, но важното е да намерите някакво средно положение още от началото.Отстоявай си позициите, че да не свиква от сега да става все неговото.Казвам го с добри чувства, че дядо ми едно време беше ревнивец и даже не е давал на бабa ми да слага червило. Rolling Eyes

За цигарите направо нямам думи- за мен си е чист грях бременна да пуши.Може да съм крайна, но не мога да си представя да знам, че вредя на детето си съзнателно от безволие.

Клер как си бе душа, нещо те няма никаква тия дни?

Аз пък да ви кажа днес нещо хич не ми е на кеф. Crossing ArmsОт сутринта ме боли кръста и по точно в дясно от кръста  та към гърба върви.Може да не съм спала в удобна позиция. Вчера тамън заспивам към 12h и бебчо като се размърда, голямо ритане,  голямо чудо.Обаче накарах мъжа ми малко да го погали и след 5 мин спря.Явно наистина докосванията ги успокояват.
Иначе от миналата седмица е много активен.Имам чувството , че мърда 2/3 от денонощието.Не трябва ли да спят повече бебетата? newsm78Май мойто няма да е поспаливо... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт