добре ли се живее в лас вегас

  • 18 028
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 169
Няма изобщо да коментирам писаното в тази "статийка". Само искам да обърна внимание, че е от 2007 г. От тогава се случиха доста промени и много от нещата вече са коренно различни. Vanhorne, ако се включи може да каже за промените точно във Вегас, тъй като аз нямам преки впечатления от там.

Игълче  Hug

Дайте го на мен този наем от $1000  Laughing. Тази статия е от "златното" време на Вегас. Няма вече Wink, трудно е много. Когато дойдох, за работата нямаше проблем особено, ако говориш отличен английски. Кандидатстваш в 2 казина и в третото си нает.  С език започваш фронт ъв тъ хаус със завидно заплащане+тип, без език- бак ъв тъ хаус с по- малко заплащане, но също с много добри бенефити.

Отдавна не съм в системата на казината и нямам пряко впечатление, но познати казват, че съкращенията са нечувани от десетилетия.
Както казах по- горе, Вегас има една улица с казина, всичко останало няма нищо общо. Климата е следния: 9 месеца пролет/есен и 3 месеца много горещо 40-43С.

Лесно се свиква тук, не е голям град (аз живея в дъщерно градче, далечко от Вегас) има много удобства. Училищата (пъблик) в които учат децата ми са на нивото, което са децата в НЙ и други големи градове, противно на мнението на много хора, но няма да задълбавам...

За бизнес..., но ще кажа, че познавам една българка с такъв, която в момента се чуди как да го спаси.

Личното ми мнение: с тези пари не бих се наела да правя бизнес! Финансист съм по професия Simple Smile. Желая успех на авторката

# 61
  • Мнения: 2 993
MissNellie и baby много ви благодаря май само вие ни приехте насериозно   bouquet

Не е вярно. Г-жа Броненосец още на първа страница ви даде линк към бизнеси, които се продават, за да видите какви са цените. От това по-сериозно - здраве му кажи.

Относно чуденката на всички за логиката Вегас-Италия: като оставим настрана очевадните разлики в геополитическо отношение (като например, че за Италия не ви е необходима виза, както и, че до Милано се стига и с кола), ми на тези места се говорят различни езици! Ако ще търсите хубав живот някъде, първото и задължително условие е поне да поназнайвате езика, за да можете да се оправите.  Фактът, че ти подминаваш всички линкове, дадени в темата, като парен локомотив, ме навежда на мисълта, че не четеш английски. Дано италианският ви да е по-добре.

Игъл е права: няма смисъл да се слага магарето пред каруцата - първо се работи по въпроса за език и разрешително за престой, а оттам нататък другото.

# 62
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Малка,без да си обиждаШ,но писанията ти ми зву4ат по детски наивни. ooooh!
Положението в Италия в момента е пла4евно,не,4е преди кризата беШе много по разли4но. Twisted Evil
Масово се затварят предприятия,фирми,съкраЩават се хора и това тук на Север ( Милано,Комо,Бергамо,Варезе ) където винаги се е с4итало,4е има работа.
100 000 долара не са малко пари,но моментът никак не е подходяЩ за инвестиции и за по4ване на какъвто и да било бизнес.ОЩе пове4е,4е с каквото и да захванете Ще трябва време преди да се разработят неЩата и да регистрирате някаква пе4алба.С какви средства се предполага ,4е Ще живеете през това време ? Тук в Милано цените са меко казано....висо4ки.
Имате ли изобЩо някаква бегла идея какъв бизнес то4но искате да запо4нете или вси4ко е само хипотети4но?

# 63
  • Мнения: 62
къде са високи цените...... newsm78 до катедралата да  но по суперите цените са по евтини от бг  бяхме три пъти в милано  тази година.като  ги гледам хората как пазарат навсякъде  невиждам къде е кризата Thinking #Crazy особенно  пез салдите Peace

# 64
  • Мнения: 7 605
 Joy  ще ме умориш, момиченце! Храната окей, но за неща като наем помислила ли си?
Я кажи, какъв бизнес искате да въртите?

# 65
  • Мнения: 62
сигурно  ще наемем 3-4 заведения в центъра татиана hahaha Money Peace

# 66
  • Мнения: 2 993
Ами тогава освен успех да ви пожелаем, с друго няма май как да сме ви полезни.  Thinking Вие вече всичко си знаете - тук някой нещо писал в статийка, там наблюдения по разпродажбите... Дано ви излязат правилни сметките.  Peace

# 67
  • Italia
  • Мнения: 4 492
къде са високи цените...... newsm78 до катедралата да  но по суперите цените са по евтини от бг  бяхме три пъти в милано  тази година.като  ги гледам хората как пазарат навсякъде  невиждам къде е кризата Thinking #Crazy особенно  пез салдите Peace

Мило дете,о4евидно си "наясно" със ситуацията в страната  Mr. Green Не ми остава друго освен да ти пожелая успеШно запо4ване на бизнеса в Италия  Mr. Green #Crazy ooooh!

# 68
  • Мнения: 5 462
къде са високи цените...... newsm78 до катедралата да  но по суперите цените са по евтини от бг  бяхме три пъти в милано  тази година.като  ги гледам хората как пазарат навсякъде  невиждам къде е кризата Thinking #Crazy особенно  пез салдите :peace:
Оххх Малка ще ме умориш от смях ... ти така ли определяш къде има криза и къде не . ooooh! Joy Joy Joy
Че то в Италия , да не ти е като в Бг , хората да прескачат по налъми час през час за квото им дойде наум до близката бакалия  ooooh! .Пазаруват си един път в седмицата за цялата седмица  .
Боже и тука ентусиастка като в итал. тема .. Joy Joy

# 69
  • Мнения: 62
това не е верно за магазинитеMarkrit ние бяхме в хотел 4* на корсо буенос аирес около хотела имаше 3 магазина тип била и не съм видяла да си пазарът за цяла седмица Naughty Naughty Naughty

# 70
  • Italia
  • Мнения: 4 492
това не е верно за магазинитеMarkrit ние бяхме в хотел 4* на корсо буенос аирес около хотела имаше 3 магазина тип била и не съм видяла да си пазарът за цяла седмица Naughty Naughty Naughty

То4но на корсо Буенос Айрес е пълно с магазини за дрехи,обувки и какво ли оЩе не,но големи хранителни супермаркети няма.В зоната има по-малки,квартални хранителни маркети ( Есселунга,Унес,Карфур Маркет ) и то4но в тях цените са зна4ително по-високи за сметка на тези в по-големите хипермаркети и МОЛове,които се намират предимно в периферията. Peace
Както и да е. Този спор е абсолЮтно излиШен.Както казах и по-горе,Щом си доШла,видяла,наясно си с неЩата и знаеШ кое,какво и как за какво изобЩо задаваШ въпроси в темата.Идвай и по4вай да движиШ неЩата. ooooh!

# 71
  • Мнения: 62
естественоmcdirock Party Joy Party бъди оптимист

# 72
  • Мнения: 2 993
Ама сега да не вземете да приключите с темата?! Сакън, толкова не се бях забавлявала от години  Laughing

# 73
  • Italia
  • Мнения: 4 492
естественоmcdirock Party Joy Party бъди оптимист

Не разбрах кое е естественото в слу4ая, но за оптимизма можеШ да си сигурна  baby_neutral

Кейс,я подШуШни моля на уШенце,4е аз съм от тия,ве4но неразбралите  Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 62
ся да ви обясня тя темата си я пуснах за да разбера нещо повече за вегас но както можете да видите то вие я обарнахте на присмех а сериозните мнения сам си ги прочела и мерси на тези които ми обясниха ситуацията

Общи условия

Активация на акаунт