Някоя мама да е правила диетата на д-р Емилова?

  • 29 769
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
Щях да предлагам този линк , но специално от чужбина не може да се смъква. Тоест за да бъда по-точна се смъква, но нищо не се отваря. Sad  - това само за да не бъдат изненадани мамите от чужбина ако не стане

# 31
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: Honda
Щях да предлагам този линк , но специално от чужбина не може да се смъква. Тоест за да бъда по-точна се смъква, но нищо не се отваря. Sad  - това само за да не бъдат изненадани мамите от чужбина ако не стане


И се сваля, и се отваря.
Чета я в момента Grinning

# 32
  • Мнения: 96
Хонда, значи за 2х25 дни гладуване си отслабнала с 40 кг?! Браво! Но не е ли вредно за кратко време да се свалят толкова кг?

Аз, когато си наложа, свалям 7 кг на месец с разделно хранене. Но за повече ... страх ме е да не се прецакам нещо. Имам нужда да сваля 15 кг.

Хонда, ти как се чувстваше след първото гладуване. След него колко свали?

# 33
Цитат на: Buku
Хонда, значи за 2х25 дни гладуване си отслабнала с 40 кг?! Браво! Но не е ли вредно за кратко време да се свалят толкова кг?
.......
Хонда, ти как се чувстваше след първото гладуване. След него колко свали?

Буку, ами някои твърдят че не е препоръчително толкова бързо смъкване на килограмите, но да ти кажа много добре си се чувствах и продължавама да се чувствам ( да чукна на дърво).
Да два пъти по 25 дена правих гладуван и всеки път с по 10 дена захранване. Промеждутък от 10 дена между двете гладувания също направих. Тогава горе долу гледах в чинията си какво ям. Сладките и тестените неща гледах да ги заобикалям и да не ги забелязвам Wink  Simple Smile
А и това си е гладолечение - не е някаква диета. По принцип в книгата на Лидия Ковачева четох, че това е начин на живот на някои племена и народи дори и сега. А и организма през това време приема все полезни вещества и се изчиства от токсините. Ако можех да живея без мръвка (ама аз не мога) Embarassed може би бих си избрала този начин на живот. Също много препоръчително в книгата забелязах е суровоядството (колкото се може и когато е възможно зеленчуците да не се обработват топлинно). Дори има нов раздел в книгата за храненето и на децата и там дори има описани случаи как някои народи си хранят децата от бебета със сурови зеленчуци и плодове. Абе интересно е да се прочете и книгата като цяло. Много е важно наистина в една диета или гладолечение човек първо да се убеди в това, което прави.
15кг не са много. Мисля, че бързо можеш да се оттървеш от тях Simple Smile
След първото гладуване свалих 20 кг. Преди да започна гладолечението обаче си бях ограничила храната от към тестени изделия и месо - в този интервал смъкнах 6 кг. Остатъка от 14 кг ги смъкнах при второто гладолечение. Но и гимнастиката му е майката да се вкарва, че иначе кожата.......
Само не мога да проумея как след първата бременост качих също 40кг и тогава без диети и глад след 4-тия месец се бях върнала в размер , пък сега се наложи да предприема екстримни мерки за да постигна това - не, че съжелавям. Така поне се научих как да се храня

# 34
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Bobbylein
Намерих я в нета,
ако на някой му трябва
http://www.izvorite.com/svalki/zdrave.htm

Ще пробвам и аз, да погладувам Sad  Sad  Sad , дано се оттърва от тези коварни килца... а са само 5 Twisted Evil но не се помръдват


Свалих книгата и попрочетох малко, обаче ми се струва вредно, ами ако ти стане нещо, не е ли по-добре да се консултираш с диетолог!?

# 35
  • Мнения: 96
Хонда, благодаря! От днес започнах, ама ... ще видим - и аз съм си определила 25 дни глад, 12 дни захранване.
Момичета, стискайте ми палци, че съвсем съм издала фронта - вие поне си възстановявате теглото след раждане, а аз ... срам & позор!

# 36
  • Мнения: 1 517
охх блазе ви че имате такава воля пробвах да гладувам ама нищо не става,а имам още 10 кг да смъкна от себе си Embarassed
30 успях с протеиновата диета и то само за 2 месеца за щастие не съм върнала нито едно кило,но вече се исприщвам от месо и зеленчуци.Наумила съм си да гладувам 10 дена но изобщо не знам как ще стане това Rolling Eyes

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: karla
охх блазе ви че имате такава воля пробвах да гладувам ама нищо не става,а имам още 10 кг да смъкна от себе си Embarassed
30 успях с протеиновата диета и то само за 2 месеца за щастие не съм върнала нито едно кило,но вече се исприщвам от месо и зеленчуци.Наумила съм си да гладувам 10 дена но изобщо не знам как ще стане това Rolling Eyes


драсни 2-3 реда за протеиновата диета!  Bulb
10Х-предварително!  Grinning

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Шани
Цитат на: karla
охх блазе ви че имате такава воля пробвах да гладувам ама нищо не става,а имам още 10 кг да смъкна от себе си Embarassed
30 успях с протеиновата диета и то само за 2 месеца за щастие не съм върнала нито едно кило,но вече се исприщвам от месо и зеленчуци.Наумила съм си да гладувам 10 дена но изобщо не знам как ще стане това Rolling Eyes


драсни 2-3 реда за протеиновата диета!  Bulb
10Х-предварително!  Grinning

Да, Karla, моля те!
Не смея да се гледам вече в огледалото. Имам да свалям цели 15 кг, за да си върна теглото преди забременяването.

# 39
  • MUC
  • Мнения: 571
Карлаааааааа, къде си?

Момичета, в България има ли вече Weight Watchers?

Тук много ги хвалят. Уж имало голям ефект,  здравословно е, а и може да се яде всичко!

# 40
  • Мнения: 1 517
етоо меее
състои се от месо и зеленчуци може и яйца и извара,2-3 филиики бонус до обяд,забравяте за ориза,картофите,сладки и тестени алкохолни и безалкохолни,млека и млечни продукти абсолютно всички храни съдържащи въглехидрати.Има и едни хапчета глен бутерол но свалят кръвното много.Като съчетаете и 1ч бутане на количка резултата е гарантиран

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: karla
етоо меее
състои се от месо и зеленчуци може и яйца и извара,2-3 филиики бонус до обяд,забравяте за ориза,картофите,сладки и тестени алкохолни и безалкохолни,млека и млечни продукти абсолютно всички храни съдържащи въглехидрати.Има и едни хапчета глен бутерол но свалят кръвното много.Като съчетаете и 1ч бутане на количка резултата е гарантиран

Мерси за информацията!
Направо не знам дали ще се справя. Е сега така или иначе още се кърмим, но събирам инфо за по- нататък.
А месото в какъв вид? Може ли салами? Явно и плодове не може, ужас! Как си издържала?

# 42
  • Мнения: 1 517
само чисто месо,никакви плодове заради фруктозата
трудно е първите 2-3 дни после се свиква пък и като има ефект

# 43
  • Мнения: 3 153
Цитат на: karla
само чисто месо,никакви плодове заради фруктозата
трудно е първите 2-3 дни после се свиква пък и като има ефект


А как стои въпросът с кърменето? Може ли да се прави диетата по това време?

# 44
Цитат на: karla
само чисто месо,никакви плодове заради фруктозата
трудно е първите 2-3 дни после се свиква пък и като има ефект

Това ми прилича на Аткинс  Wink

Общи условия

Активация на акаунт