Съпруги на военнослужещи. II

  • 85 492
  • 765
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 22 499
Ето малко снимков материал от Фрегата:
http://inka2005.snimka.bg/daily/fregata.598007.23788086
Дано съм полезна!!

Супер, мерси много. )
Същото е като във Флагман, като гледам обзавеждането. )

simpatiuh4e, мъжа ти в момента с какво звание е?
Мисля че няма възрастово ограничение, има ограничение единствено за кадровите войници.

dani.m73, добре дошла. )))) В коя база е мъжа ти?

# 691
  • Мнения: 2 762
 Ами, ефрейтор е, лъгаха го една година, че ще го пратят и той за това стоеше и изведнъж се появиха едни пичове с връзки и се появиха възрастови ограничения и за него не можело, а пичовете ще заминат......Сещаш се за какво говоря...

# 692
  • Мнения: 22 499
simpatiuh4e, е, то за връзките нали знаеш как са нещата....
за тях всичко може, за другите не.
Ще попитам мъжа ми като се прибере от работа, съвсем наскоро и при тях имаше такива, които повишаваха в звание сержант, така че ще знае със сигурност как точно стоят нещата.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Някой да знае имам ли право да откажа курс, при положение, че детето ми е под 3 години?

# 694
  • Мнения: 266
dani.m73, добре дошла. )))) В коя база е мъжа ти?

Графа  Peace

# 695
# 696
  • Мнения: 1 868
Момичета, искам да ви питам дали знаете дали има възрастово ограничение за да станеш сержант. До сега рових из разни кодекси и не можах ад се ориентирам.... Tired


Мисля,че е 35 г.

# 697
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Ето малко снимков материал от Фрегата:
http://inka2005.snimka.bg/daily/fregata.598007.23788086
Дано съм полезна!!
inka2005 Много благодаря bouquet, друго си е да погледнеш и да добиеш представа, на снимките на сайта на агенцията и аз им нямам вяра.

Само да попитам има ли хладилник, предполагам че в шкафчето под телевизора има минибар, както на Несебър.

И последен въпрос: Има ли фитнес, и ако има - как е?, има ли уреди за кардио (пътека, степер, крос или вело)?
 

# 698
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
pettesa,да има хладилник,точно в шкафчето под телевизора.ЕЕ,малък,но все пак върши работа.Да си изстудиш биричката и като заспят децата да пийнеш на тераската на спокойствие нещо... Laughing
За фитнес-мисля,че няма.....,но не съм търсила в интерес на истината.
А някой знае ли дали предлагат кошарки за бебета?Че тази година сме на Флагман с бебока(на 1г.и 2м.)и да знам дали да си нося преносимата.Чудя се дали храната ще става за малката newsm78 и ако не с какво ще я храня,ама все ще се намери нещо подходящо,я супичка и филийка с нещо..

# 699
  • софия
  • Мнения: 757
За фитнес не мога да кажа, но горещо препоръчвам масажиста Никола във Флагман. Разбира си от работата!

# 700
  • Мнения: 22 499
inka2005, не знам за кошарка, но можеш да попиташ по телефона все пак. Мисля си обаче, че няма и ще трябва да носиш.
Храната, зависи какво яде на тази възраст.
Всеки ден на обяд има супа, готвено ядене, салата.
За вечеря скара, нещо готвено и пак салати. (домати, краставици, снежанка).
Ако яде супа, не би трябвало да има проблем за обяда.

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
inka2005 както вече си разбрала храната е на блок маса. Така, че ако детето яде обща храна ще има с какво да го нахраниш. Моето дете на тази възраст ядеше само пюрета и аз си носех като ходехме на почивка. Мисля, че кошари не предлагат. Правило ми е впечатление, че семействата с малки деца си носят кошарите.

# 702
  • Мнения: 2 762
 Миналата година аз си сипвах в едно бурканче от супата за да имам за вечеря, а на обед гледах да давам от някоя от манджичките, защото вечер е повече скара. Взимах и аз пюрета, за закуска и правех от тези готовите каши ( колкото и да не съм им фен, за 10 дена се прежалих), носех си малко бързоварче  и метална купичка и така, в хладилника стоеше за вечеря супата и кисело мляко или готов пудинг пак от магазина за следобед. За десет дни все ще се изкара някак  Peace

# 703
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Благодаря ви,момичета!
Все ще намеря с какво да я изхранвам моята мома,я супичка,я кисело млекце,пък и още се кърмим и така ще  имам с какво да спася полужението JoyНо наистина ще си взема бурканчета да си сипвам от обедната супа,че вечер все сухо беше яденето.Ще се запася с пюрета и каша,за всеки случай.Аз много се чудих дали да я вземам,ама в крайна сметка ще е с нас,то е ясно,че почивка няма да видя...Пък знае ли се,може да се кротне там и не ми създава грижи!! Mr. Green

# 704
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
pettesa,да има хладилник,точно в шкафчето под телевизора.ЕЕ,малък,но все пак върши работа.Да си изстудиш биричката и като заспят децата да пийнеш на тераската на спокойствие нещо... Laughing
За фитнес-мисля,че няма.....,но не съм търсила в интерес на истината.
А някой знае ли дали предлагат кошарки за бебета?Че тази година сме на Флагман с бебока(на 1г.и 2м.)и да знам дали да си нося преносимата.Чудя се дали храната ще става за малката newsm78 и ако не с какво ще я храня,ама все ще се намери нещо подходящо,я супичка и филийка с нещо..

За студената биричка на терасата сме 1:1 с вас   Peace beer3 Laughing

За закуска и обяд няма да имаш проблеми - винаги има макарони, чай, сирене и прясно мляко (за попара), за обяд супи и манджи, но за вечеря може да си приготвиш някоя домашна консерва с манджичка за разнообразие, все пак 10 дена не може да вечеря само филии детето.

Общи условия

Активация на акаунт