Най-красиви и засмяни, ЮЛИ ще сме горди мами!

  • 25 711
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 369
и като съм чела разкази на жени повечето го описват с тези думи:"в началото като получих и болките и си казах "а! ми то,ако така боли не е толкова страшно"....и аз така си казах и не беше никак страшно до системата.именно затова сега ми е интересно без системата колко ще ме заболи точно.иначе тук като пускат и бащите е хептен лесно,защото те оставят в една стая (и тя на хотелска малко прилича,като изключим болничното легло) с таткото и си лафите. има диван,маса,музика...абе хубаво е.има топка за сядане и едно като платнено въже,което виси от тавана.всички тези неща са ,за да сменяваш пози с тях и уж помагали да не те боли толкова,като се местиш от поза в поза.боядисано е в топло прасковено някакси...абе не прилича на болнична стая много.кютиш си там и си охкаш без някой постоянно да те бръчка и тормози.аз малко се "спекох",защото осъзнах,че именно там ще дойда след два месеца и някакси раждането стана много близко,но да си уточня мен не ме е страх само от процеса.мен ме е страх от това дали детето е добре,дали няма да се нарани при излизането,дали мен няма да ме резнат случайно (аз неискам секцио) и такива неща.то не е само един страх,че ме боли и хайде. мале тука стана като искрено и лично хахахах

я да питам,че все забравям. възможно л ие бебето да ми предизвиква контракцийте понякога? защото от снощи като се е завряло незнам си къде и днес цял ден ме рита някъде там и ме боли.наистина ми причинява болка.не ужасно,ама не е като нормалното ритане.викам си да не би да ме тормози мен и матката ми и тя горката да реагира или няма такива филми?

# 31
  • Мнения: 361
Ейй,какъв сън му хвърлих Crazy

Това вагиналният прегелд,не ми го спомняйте ooooh!Само като се сетя колко е гадно и SickИ мен винаги ме боли,особенно кат ме разтвоярт с ония ми ти "щипки" ooooh!

За раждането-те болят контракцийте,не раждането Mr. GreenАма какво успокоение само LaughingМоите най-болезнени моменти в целият процес бяха бъркането за разкритие при приемането (приеха ме с 5 см) и шиенето след раждането (имам 3 външни шева).Със силни контракций бях 1 ч и да ви кажа,на фона предишните неща дето изброих,даже не ги помня.При контракцийте поне можеш да си контролираш дишането и да понамалиш болката,защото нещата си зависят от теб,ама кат те бъркат и кърпят и си казваш на теб си,че боли и нищо повече не можеш да направиш,освен да гледаш особенно "милата ехидна усмивка на док" Twisted Evil, докато ти проверява тунелите.

Дунайка,що ли ми звучи познато BlushТолкова красиви момичешки неща има,че..........И аз всеки път се връщам с куп за Ивон и нищо за беб BlushНякак си за момчета избора е доста по-беден и все нищо не ми грабва окото.Пък и ме оборудваха приятелки....Е,не съм съвсем капо де-купихме му количката и едни супер сладки чорапки от Бенетон,ама има още много какво да се желае.
Сега чух ,че дават целият Юли да е дъждовен,а Юни и Август страхотни.А,честито на печелившите Laughing

# 32
  • Мнения: 2 369
ааааа вярно.аз забравих тези манипулаций,които ти вгорчават още повече живота и които сега в прасковената стая май ще избегна. поне насилственото бъркане за разкритие де.мале как боли това чудо не е истина.ама то окситоцина май го изисква,защото прави силни контракций и бурен родилен процес,а разкритието не става спонтанно,та и там ТРЯБВА да се намесят неминуемо. иначе аз имам 9 шева.мислех,че са 6,но са 9...малееее бая шев и кройка е било.обаче беше и без упойка на всичкото отгоре.сега не го правят мисля.аз раждах отдавна и беше тогава много зле по болниците,а камо л ив провинцията.

# 33
  • Мнения: 361
Маритка и мен ме е страх повече за беб.Дали ще излезе нормално,да няма усложнения,да се заклещи,да се увие във пъпната връв и какво ли още не.За това се стремя да не го мисля и се моля Господ да е с нас,че в какви шарлатани и печелбари са се превърнали лекарите,имам чувството,че това е последното което гледат Tired
От болката не ме е страх,веднъж съм я минала,ще я мина пак.В интерес на истината с Ивон ме беше по-страх,защото не знаех какво да очаквам,сега ми е по-лесно,защото знам.Аз съм такава,като знам,че ще ме боли и ме чака мен се настройвам да го изтърпя и толкова.Обаче като ми е нейзвестно и голям страх #Crazy

Знаеш ли,че май съм те виждала,някъде в района на 97 СОУ ThinkingТези дни ти поразгледах пак снимките и определено си ми позната.Познаваш ли една Лили-руса,клечава и злобна Twisted EvilОмъжи се за един от контингента.Бяха дружки с една Ваня,дето има сестра и една АвгустинаМоже на ЛС да пишем,по таз тема,да не спамим Blush

# 34
  • Мнения: 19
Здравейте юлски мами  Grinning Хайде и аз да се разпиша в новата тема  Hug И аз нищо още не съм пазарувала, мисля, че е още раничко. Страх ме е от самия процес на раждането и разбирасе за бебка, но лошите мисли - вън от главата  Hug Синът ми го раждах без упойка, раждането ми беше предизвикано, защото преносих, сега обаче се надявам да родя още в началото на 9-ия месец. Аз също имах шевове - само 3 външни, естествено шиха ме без упойка. Надявам се сега да нямам шевчета, дано  Praynig  Laughing За упойките - искам упойка, но като знам къде ги поставят, няма да дам да ми я бият. Демек - ще си раждам пак без упойка! И аз да не остана по-назад - мен също ме боли при всеки преглед, но ето, че не съм само аз. Здраве да е, веднъж е било и пак ще бъде. Дано всички се справим добре и да си родим здрави дечица и много послушни, разбирасе! Лека вечер момичета и честит празник на всички именници и на всички влезли в осмия месец. Целувки!

# 35
  • Мнения: 366
http://www.youtube.com/watch?v=RxoWo4WbqtU&NR=1
момичета, вижте какви ритници ни чакат  Laughing

# 36
  • Мнения: 361
Ха-ха,моите и сега са си такива Laughing
Тамън се снимах и се чудя къде да кача клипчето,да го видите Thinking

# 37
  • Мнения: 27
Честит празник на всички празнуващи!
Добре дошли на новите попълнения  ! bouquet
Аз така или иначе няма да мога да избегна упойката,заради секциото,но каквото -такова,важно е всичко да е наред накрая

# 38
  • Мнения: 366
Ха-ха,моите и сега са си такива Laughing
Тамън се снимах и се чудя къде да кача клипчето,да го видите Thinking

Eee Ади чак толкова осезаеми, че и камерата да ги хване.... не е ли раничко?

# 39
  • София
  • Мнения: 272
Данито, при нас са толкова добре изявени, че залагаме кое е дупе и кое кратунка  Peace Една сутрин се събудих с празен корем от едната страна и видимо гръбче, очертало се от другата  Laughing Laughing

Ади, чакам да пуснеш линк  Peace

# 40
  • Мнения: 361
Много е смотан апарата и е вижда доста тъмно,защото го снимах следобед,но все пак го пускам!
Утре,ако успея по-качествено да снимам,ще ви пусна нов Hug

http://www.vbox7.com/play:3f895fff-вижда се все пак......

# 41
  • София
  • Мнения: 272
Ади, аз на това му казвам олимпийските игри  Mr. Green Mr. Green

# 42
  • Мнения: 361
То почти не се вижда за съжаление Tired
Иначе е яко бутане и въртене Laughing
Дано успея утре на светло да снимам по-добре,да се посмеете Laughing
И при мен иначе се получава като при теб-съвсем яно се вижда гръбчето,дупенцето.......Много е готино.Тези дни беше напреко и имах чувтвото,че ми премести бъбреците някъде в областта на опашната кост Laughing

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 380
Ади, за кинезиотейпинга при бременни тук има подробна информация
http://georgiilchev.com/index.php/2010/02/%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0% … 0%B8%D0%BD%D0%B3/

# 44
  • Мнения: 366
Много силно, Ади  Simple Smile
При мен корема подскача или се мести понякога, но не може още да се различат крака и ръце като при вас с Enna.
Момичета какъв ситен пролетен дъждец се изсипва   umbrella

Общи условия

Активация на акаунт