Майско слънце вече грее, парка зеленее, ФЕВРУАРЧЕТО на мама гука и се смее (7)

  • 21 177
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
 wavey

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
А, бутчетата със соев сос, червен пипер и масло вече църкат във фурната. И картофи изпържих.  bowuu
Аз тези дни ще се самоорганизирам да отида на кино. Гледа ми се "Мисия Лондон". В края на месеца пък трябва да излезне "Секса и града 2" и по традиция може да се организираме няколко майки от градинката ни да отидем на късна прожекция по женски - изключително разтоварващо между другото.

# 17
  • Мнения: 97
Ника,
Хайде на "Мисия Лондон" - много съм се навила, а и книгата съм чела. Само детето  не знам как да го оставя, ама предполагам, че и за това си има чалъм newsm78

Последна редакция: пт, 07 май 2010, 18:57 от velv

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Велви, при вас е по-сложно с кърменето, но аз нали съм волна фтичка - оставям го на татко му да се опознават и си ходя където ми скимне.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 97
Велви, при вас е по-сложно с кърменето, но аз нали съм волна фтичка - оставям го на татко му да се опознават и си ходя където ми скимне.  Mr. Green
Абе кърменето да е дертът Mr. Green Ще го накърмя преди киното, ще го връча на Татко му и ДжиСиЕмата на вибрейшън Mr. Green
Все пак и аз съм човек - май Crazy

# 20
  • Мнения: 3 718
Ника,
Хайде на "Мисия Лондон" - много съм се навила, а и книгата съм чела. Само детето  не знам как да го оставя, ама предполагам, че и за това си има чалъм newsm78
Искам и аз пък  Crossing Arms

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Благодаря на Танчето _Г за заглавието !  Hug

Останалите заглавия на С.Нева съм ги включила на 1-ва страничка.

Адашче,много работиш май...

Мяуче,как сте?  Hug

Ника, бях забравила за 2-рата част на Секса и града. Спомням си ,че лятото на 2008, когато излезе 1-вата част бях в Щатите, в едно огромно кино в Ню Йорк и усещането беше страхотно,залата препълнена....
Ама сега пак ще ида на кино да го гледам. /не че ще е същото ,ама  Whistling /

Днес направих за първи път гнезда от кайма,да видим дали ще ги харесат.

# 22
  • Мнения: 163
Адашче,много работиш май...
Май така излиза, ама хвърлям по едно око. Grinning
Неви, и аз така отговарях на домашния телефон, когато работех за една фирма преди. Rolling Eyes
То не може иначе - професионална деформация. bowuu
Шокоооо, къде си?

# 23
  • София
  • Мнения: 110
Съни,   bouquet  bouquet  bouquet

Рали и другите сърдити на половинките си мами (и аз съм към тях, моя само съвети ми дава, подвиквайки от другата стая, а и едно цвете не получих за именния си ден, още се сърдя  Crossing Arms)

Ама ще си купя и аз нещо скъпо, само да имам време да го избера  Twisted Evil

Искам и аз на кино, ама не мога да се измъкна никъде за повече от час  Confused

Някой да иска да ми дойде на гости?  Mr. Green Много ми е тъпо, особено през седмицата  Tired
Дребното не ще в количка и това е - равни терени, каменисти - тц.  Tired

# 24
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Привет в новата тема  Hug

Жори вчера си събра малко парички и реших да му купя стол за хранене само че незнам какъв ,моля за предложения някой ако има доволен от някоя марка да сподели че въобще незнам какво да гледам  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 83
И аз разглеждам само столчетата и чакам коментари.

А как си е събрал парички, та да науча и Боряна? Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашето е такова, синьо, разбира се.  Crazy
http://www.pazaruvaj.com/posobija-za-hranene-c3993/cangaroo/stol … sweety-p32762644/
Доволна съм, бая експлоатирано беше от нас, сега го гнявят близнаците и после ще го ползва и Макс.  Crazy
Каквото и да си изберете като марка, за мен от опит бяха полезни следните функции - регулира се на височина, седалката пада назад /става почти като кошница за кола, Борис е заспивал вътре/, има 5-точкови колани, таблата се състои от две части /горната се сваля и се мие много по-лесно/. Плата му е като промазан и много лесно се почиства с мокра кърпичка, а и се пере в перална.
Поставката за краката и коша за играчки никога не сме ги ползвали.
Вече доколкото знам е забранено да имат по 4 колелца, а само по 2 от гл. точка на безопасността, но ако все пак купувате с 4 колела - гледайте да имат спирачки на едните, на това задните имат.

by the sea, и моите чавета събират по много парички.  Embarassed И аз не знам как става номера, но всички големи неща са им от събраните парички.

# 27
  • Мнения: 97
Ника,
Хайде на "Мисия Лондон" - много съм се навила, а и книгата съм чела. Само детето  не знам как да го оставя, ама предполагам, че и за това си има чалъм newsm78
Искам и аз пък  Crossing Arms
cheersМ'чи...  ади де! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Ако решите нещо да се организираме за кино - свиркайте!  Whistling
Мен не ме мислете - децата спят, мъжа е на работа, излезнали са нови епизоди на любимите ми сериали и имам кутия чуден сладолед!  Crazy Crazy Crazy Живота е прекрасен!
Приятна ви вечер!  Hug

# 29
  • Мнения: 3 718
Въх, Ника, бравос  Peace Да ти е сладко!

Общи условия

Активация на акаунт