ПрЪвУписТ диванЧЕ прас- Андерталски из цепки- 43

  • 30 253
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868

Аз сега ги получих,но изривката на крака ми е по голяма/атрофирали са ми краката /



 #Shocked

Иначе само запиШче...

# 61
  • Мнения: 945
Из Фейсбук....  Whistling

Цитат
Здравейте, вчера една жена ебеше намерила загубен, бял сетер в района до Южния парк.
 

 Shocked ooooh!
Joy  Joy  Joy
Ама само не разбрах, какво точно го е правила този сетер - намерила ли го е, или го е е..ла newsm78

# 62
  • Мнения: 6 274
Joy  Joy  Joy
Ама само не разбрах, какво точно го е правила този сетер - намерила ли го е, или го е е..ла newsm78

Май първо го е намерила, а после и другото... Whistling

 Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 4 841
Цитат
Не робувам на марки за малката,но като имам възможност си отпускам малко протмонето ,за да и купя нещо Яко Фешън

Ето, като не си отпускам ПРОтмонето, и не знам сега коя е тая марка "Яко Фешън" newsm78 Дали я продават в МОЛЪ?

# 64
  • Мнения: 6 274
Цитат
Здравейте сладурки моЙ,Добър ден на 29 години съм.Живея семейно и имам 1 дете на годинка и 3 месеца.Мъжът ми е таксиметров шофиор ,а аз съм в майчинство.Да кажем по случият че говоря от името на човек,който е бил регистриран но в момента няма връска с интернет.Каквото знам по случаят това изказвъм. Ако не ви харесват мненията ми не ги четете

Беше ни дадено да рЪзберем, че пУтребителят/пУтребителката ич не ни Оважава.  Sad

 Joy

# 65
  • на терасата
  • Мнения: 663
Напоследък се дразня от употребата на "евра" за множествено число на "евро". Лично на мен не ми звучи добре "евра". Както чета из нет-а, обаче, има различни мнения по този въпрос:
http://sbj-bg.eu/index.php?option=com_content&task=view& … 552&Itemid=28

И още едно мнение
http://apollon.blog.bg/izkustvo/2009/05/18/etimologiiata-na-dile … zikova-kul.336383

Вие какво мислите по този въпрос?

# 66
  • Мнения: 4 841
Вие какво мислите по този въпрос?

Мисля, че трябва да се приложи правилото за образуване на множествено число на думи от среден род, които завършват на -О
кино - кина
вино - вина
жито - жита
дъно - дъна
и т.н. и т.н.

Вярно е, че звучи малко претенциозно за несвикналото ухо, но пък го намирам за по-правилно граматически и логически  Peace

# 67
  • Мнения: 6 274
Преди време гледах някакво предаване, където на дълго и на широко обясниха, че еврА не е правилно, а са приели да се казва еврО.
Но за съжаление нито помня кога е било, нито по коя телевизия.
 Embarassed

# 68
  • Мнения: 1 907
Съгласна съм с втората статия, така са ми го обяснявали и на мен- взема се предвид етимологията на думата и от там следва да е ЕврО, а не ЕврА.

# 69
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
"предстой ми ремонт..."

# 70
  • Мнения: 945
А какво ще кажете за член и спрягането му в ж.р. - членка

И моля, без мръсни помисли smile3521

# 71
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Заглавие във вестник "Телеграф"



 smile3505

# 72
  • Мнения: 300
А "ИврА", м?

"Виж, виж, това тук струва три иврА, пък при нас е по-евтино с идно иврО." - от речника на моя "чужбинска" братовчедка...

# 73
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
А какво ще кажете за член и спрягането му в ж.р. - членка

Същото каквото и за бизнесмен -> бизнесменкаLaughing

# 74
  • Мнения: 6 274
Да се самоцитирам:   Embarassed

нуищо
уминна система
зощото


Голяма съм уфсъ, при това хем блееща, хем бързаща.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт