ПрЪвУписТ диванЧЕ прас- Андерталски из цепки- 43

  • 30 188
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Цитат
аа аз спък на работа обратното  питат ме колко е   часа  ,а аз  казвам  три лева,вместо три  часа

 Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 6 274
Цитат
Някой записал ли е серищта от вчера? - не можах да ч гледам? Sad

Къде ли се е скрила тази проклета буква "я"?  Whistling

# 47
  • Мнения: 9 990
Aу, тук да си кажа-
на мен ми е "обърната" така клавиатурата, че именно "ч" и "я" са ми на мястото на "щ" и въобще-разменени си.И ако пиша от нас по-дълго, като отида в работата се случва така да ги заменя без да се усетя даже, виждам го късно и тъй като  е разбираем текста не винаги бързам да променя. Peace

# 48
  • Мнения: 322
"зрели дами със млади мъже" - от БТВ новините

# 49
  • София
  • Мнения: 6 779
Местожителство -
Цитат
на байра
 
...къщата с байряка   Laughing

# 50
  • Мнения: 1 080
Цитат
аz имах волята и ги спрях и бях Штастлива,трябваШе ми малко подкрепа от съпруга ми но не я среШнах,напротив пуШеШе се пред мен трябваШе да му свивам цигарите понякога и когато zапоцна големия ми бум на хормони в края на 6 месец и хвурцаха куфари и сакове и раzдиалата не беШе далеце ги поцнах пак по малко но ги поцнах и така до ден днеШен.Но слава Богу имаме красива zдрава и много подвижна дъШтеря на термин родена 3550 грама беz алергии и каквито и да е болести

Но не се гордея сас себе си,просто е трудно поне zа мен да ги спра отново но Ште стане,силен характер сам по принцип Praynig

# 51
  • Мнения: 1 896
Цитат

..закъснях те!!!!!!

И аз закъснях малко със записа  Blush

# 52
  • Мнения: 85
Цитат
zабремениах и родих,лека бременност с иzклиуцение на 2 месеца прицапване

Всичко разбрах, ама прицапване  newsm78

# 53
  • Мнения: X
еииии,наи накрая да намеря накои ,който мисли като мен

# 54
  • Мнения: 971
Рядко изтервам нещо от полезрението си...

# 55
# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Я да взема да се позапиша тук Mr. Green

Първо - като видна бРугазлийка и аз съм в кюпа с "едно дънки", въпреки че се старая да употребявам все по-рядко средния род и да го замествам с множествено число bowuu Но пък "една пантофа" не съм чувала от околните newsm78

И по същество:

Отговарет си на номера.
Нямат цип.
Аз сега ги получих,но изривката на крака ми е по голяма/атрофирали са ми краката /
и немога да ги обуя.
ко някой се интерисува мога да ги продам.



Тук род, единствено, множествено число... са просто някакви излишни и затормозяващи понятия ooooh!
Повечето нещ който са от ЛаРедут


Предполагам че тази мадама се даржи некоректно с тези които се даржат некороктно с нея.С удоволствие бих си купила нештичко от нея.за кифлите които пишат лошо за нея-поогледаите се парво ваз.

"Цветни" вариации:
тогава нямаше оранджево  (който е л=бимият ми цвят)

разменям синио снупи за розаво


Приемам всякакви предложения, ноособено бих се зарадвала на сошоар (така ли се пишв) Ммм, май не точно hahaha

Интервалът е любим клавиш тук:
искам да попитам за имена на фирма доставчик че съм си харесла 10ти на неща а достаката ми ще е  много ако е директно за това ви моля да помогнете.До сега съм си поръчвала 2 пъти.Първата ми поръчка не беше много сполучлива един глос на ланком които беше като пресечен и спирала ми се строри малко суха.


И за десерт най-сладурското ми откритие - творение на една рускиня ( Hug за нея):
Игати склейроза, май ми трябва гин коприн и гинко билоба  Laughing

# 57
  • Мнения: 3 322
Дива ирландска пешеходка (LSD), по повод на доматите имам такъв спомен от училище. Винаги дори ни коригираха,че не е правилно да се каже домат, но не съм експерт и не бих спорила. И тъй като виждам,че сте се запенили, то ако знаете как е по-правилно просто го напишете. Струва ми се доста безсмислено да се пишат разни глупости.


И на мен така ми се струва! Особено, когато ги напишем, а после обвиним Дива ирландска пешеходка (LSD) че се пени... Предлагам - преди да пишемЕ разни глупости, да съберемЕ беглите си училищни спомени и да пишемЕ само умности!


# 58
  • Мнения: 6 274
Из Фейсбук....  Whistling

Цитат
Здравейте, вчера една жена ебеше намерила загубен, бял сетер в района до Южния парк.
 

 Shocked ooooh!

# 59
  • Мнения: 118
От къде ги изровихте тези Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт