Женски хитрости за съблазняване

  • 51 550
  • 450
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Ами чакаше все аз да му звъня, за да си уговаряме срещите... а аз все си мислех, че не е редно аз да настоявам толкова и все първа да съм... А иначе винаги се е съгласявал, не се е дърпал, винаги ГОТОВ...

Правилно. Добре е станало, че сте се разминали, интересът му не е бил достатъчен или е имал нещо, което да го спира. Показваш, че си заинтересована след като той те е поканил в процеса на срещите със самото си поведение и женствено отношение, а не като инициираш срещи.

# 16
  • Мнения: 723
Много странно... аз пък никога не съм приемала сериозно мъжете, които ме свалят, флиртуват с мен по заведения и т.н.  Такива веднага ги отсвирвам - напълно безинтересни са ми. Всички мъже, с които съм била са били такива, които аз съм си ги избрала - пък било то и в заведение. Това не значи, че съм ходила да им се предлагам. Просто като си набележа някой, който ме кефи оттам пускам цялото си въоръжение така че той да ме забележи и да дойде сам при мен (т.е. да реши, че той ме е спечелил).
Относно секса вече предпочитам мъжа да инициира - по-възбуждащо ми действа да видя как ме желае. Разбира се, че и аз инициирам, но ми е по-интересно той да го прави. Относно обаждания и срещи в началото на връзката пак предпочитам той да е водещият, което не значи че няма да вдигна телефона ако искам да го чуя или да го видя примерно... няма универсални правила в тая игра

# 17
  • Мнения: 0
Чар, хумор.......и никакви задръжки! Whistling

# 18
  • Мнения: X
Мацка, само не си отваряй устата, щото си до там  Mr. Green
Ако си лежиш, без да говориш, си ок, ама проговориш ли , независимо от перфектния грим, "обемчето" и чудесата на хирургията си аут.
 Що само първите месеци?  newsm78 После не може ли?

Аз гледам да не говоря пред мъжете. Поне не много Laughing
Няма да ми закачаш "обемчето".  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 593
Здравей,
много се радвам, че пусна тази тема, защото момичетата наистина имат нужда от малко насоки.
Да започнем с външният вид: за съблазняване - една хубава прическа. Например тези, модерните напоследък "обемчета" са с много страстен подтекст.
После красив грим, съобразен със сезонът. Да не забравяме красив бюст(ако може да се пооправи с хирургия няма лошо).
Дрешките да са предизвикателни и да казват: Ела и ме вземи Simple Smile
Кой мъж може да устои на една такава истинска жена.
Относно показазването на желание за близост - ами то винаги има опасност да ни помислят за леки жени, но аз смятам, че с леки намеци няма да се стигне до там.
И бих отстоявала любовта си до край.
И като последно: първите месеци от връзката тярбва да го послещаме с любимата вечеря, поднесена по прашки. Simple Smile
Кой мъж ще откаже такъв рай?

Ако не познавах Lucky.me от преди, щях да си помисля, че Мария85 пак се е развихрила.  Joy Joy Joy

Ами то за си зависи с какъв тип мъж си се захванала. Не всички си падат по "обемчета" и изкуствени цици. (Всъщност, тия обемчета не са модерни при нас, но благодарение на бг-мама знам за какво иде реч  Wink )
Колкото до предизвикателните дрешки - бих си позволила да ги нося само вкъщи, само пред моя мъж. На предизвикателните дрешки не се гледа с добро око и не искам хората на вън да останат с грешно впечатление за мен.  Stop

# 20
  • Мнения: X
cybercat,
Много държа да видя на живо "обемчето". Като се прибера в БГ лятото ще наблюдавам специално Mr. Green

Последна редакция: сб, 08 май 2010, 09:27 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 4 596
не е по темата, но споменахте Мария85 , някой зна ли какво е станало , забелязвам че има изтрити нейни теми , и самата тя изчезна някъде - аз съм и голяма фенка и чувствам осезателно липсата и .
ще е добре ако се появи в тази тема , от нея има какво да се научи по въпроса ,  Laughingаз съм много боса , малко съм старомодна предпочитам мъжът да е водещият .

# 22
  • Мнения: 33
Но след младите и безгрижни години на свалки и мимолетни забежки, настъпва времето на сериозното обвързване... Тогава е добре и жената да се поогледа за подходяща партия... Именно тогава тя се нуждае от нашите "малки тайни", за да успее да го задържи...

Да не би да си се заела да пишеш наръчник в жанр чиклит?  Laughing Ако е така, на пазара е пълно с подобни четива, не е зле да почерпиш опит от тях.  Wink

умерен интелект,чувство за хумор,приятен,нежен смях,леееко кокетничене..

Какво би трябвало да означава "умерен интелект"? И защо точно "умерен"?

# 23
  • Мнения: 25 669

Какво би трябвало да означава "умерен интелект"? И защо точно "умерен"?

За да не се комплексира муньото, много ясно.  Laughing

Така и не разбрах за какъв мъж се пита в темата? Ако става въпрос за съблазняване на чужд - нищо по-лесно на този свят.
Виж, ако е за собствен... Може да се наложи малко зор, да.  Mr. Green

Последна редакция: сб, 08 май 2010, 12:58 от Как` Сийка

# 24
  • Мнения: 1
С послушание и красота Peace

# 25
  • Мнения: 4 569
Слушкам какво ми говори и си давам вид че ми е интересно,карам го да се смее...

# 26
  • Мнения: X
Зависи за какво го съблазняваме.
Ако е само за секс,нищо по-лесно от това...малко деколте,кръстоска на краката ,поглед изпод вежди и готово.Остава терена...    Mr. Green
Ако обаче е за сериозна връзка,нещата зависят вече от конкретния мъж.Требе си предварително проучване:къде ходи,от какво се интересува,какви жени харесва...обича ли да му готвят   Mr. Green   ....
Въобще сериозна работа е това,свалката на мъж!    Grinning  

# 27
  • Мнения: 4 734
Момичета, виждам, че не искате да издавате свойте малки женски тайни..... Hug
То за секс е лесно.... става въпрос да привлечем сериозния и готин мъж и най-вече да го задържим.... това не е лесна работа  newsm78
Освен това като се има в предвид, че в БГ и в света изобщо на 5 жени се пада 1 мъж /голям е недостъка на мъжки представители/...... #Crazy #Crazy

# 28
  • Мнения: 723

Освен това като се има в предвид, че в БГ и в света изобщо на 5 жени се пада 1 мъж /голям е недостъка на мъжки представители/...... #Crazy #Crazy

Как така на 5 жени се пада по 1 мъж?  В смисъл по един готин мъж или...?  newsm78

# 29
  • Мнения: 73
Ок, аз съм специалист по съблазняване, пък и теоретически подкована, сега ще ви разкажа как да влюбите набелязана жертва в себе си. Mr. Green

Процесът на влюбване се състои от 6 части:

1- Първото впечатление

Това е решаващо. И оставащо понякога за цял живот. Тук се взима решение става или не става. Вие никога няма да имате втори шанс на любов от пръв поглед. Така че...винаги трябва да сте в бойна готовност да направите добро първо впечатление на потенциалната "жертва". Която между другото може да бъде срещната навсякъде и по всяко време. Винаги бъди готов! За мъжа говорят дрехите му, за жената фигурата и лицето. Гримът е изключително важен. Учените са установили неоспоримо че мнението на мъжа за една жена изключително силно зависи от това дали тя използва червило или не.
Силният контакт с очи е изключително важен, т.к. той поражда чувство на привързаност. Това също е научно доказан факт. Това е кибритената клечка която ще запали огънят на пожара. Очният контакт създава силно вълнение подобно на страх. В организма се отделя вещество подобно на фенилетиламина който предизвиква чувството на влюбеност. Силния, интензивен контакт с очи е една от първите крачки по влюбването на жертвата във вас. За да влюбите жертвата в себе си, 75% от времето на разговор не трябва да откъсвате очи от неговите. Wink Баавно обръщате поглед ако някой случайно се вторгва в зоната ви на разговор.

2- Приличащи си характери и взаимнодопълващи се потребности

Ако сте минали първия етап, вашата жертва започва да ви съди като потенциален любовен партньор. Подсъзнанието му говори "трябва ми такъв човек който да е като мен". Сходството ни кара да се чувстваме добре. Но освен сходство търсим и допълващи качества. Нужен ни е някой който запълва недостатъците ни.
Тук използваме специални методи за да внушим сходство и доопълване на жертвата. Wink

3- Егото. Или покажи как ме обичаш.

Хората се влюбват в тези, в чиито очи виждат най-съвършенното свое собствено отражение.
Егото на вашата жертва е много уязвима мишена. Има различни начини да накараш жертвата си да се чувства силен, значителен, очарователен, енергичен...и въобще такъв, какъвто той иска да се смята. Има силнодействащи комплименти, слабодействащи ласки и още куп обиколни пътища за да накараш жертвата си да се чувства особена.

4. Принципът на справедливост.

Или какво тук има за мен. Ако искате да се влюбят във вас, трябва да убедите потенциалната си жертва че прави изгодна сделка. Той несъзнателно ще пресметне вашата съпоставима стойност, съотношението между печалба и разходи във взаимоотношенията. След това жертвата ви ще се запита "най-доброто ли предложение е това от тези които бих могъл да получа". Всеки си има една таблица за пресмятане на точки скрита в най-дълбоките тайни дебри на душата. И за да се влюби някой във вас, трябва да го накарате да повярва че прави най-изгодната сделка.

5- Първите игри.

Мъжете и жените изключително се различават като начин на мислене. И хората продължават да правят еднакви грешки като  ухажват противоположния пол така, както самите те биха искали да бъдат ухажвани. За да не се изплаши жертвата още на първите срещи е нужно особено поведение и подход, знания на психологията на съответния пол и половите различия.

6- Енергетиката на секса

Най-важната ерогенна зона е човешкият мозък. И когато става дума за това да влюбиш някого в себе си, никакви особени сексуални техники или пози не важат така както т. нар. мозъчно фелацио" Mr. Green Стимулация на мечти, страстни желания и фантазии на вашата жертва. И в крайна сметка създаване за цял живот на еротична аура, такава каквато завинаги ще им се запечати в съзнанието. За мъжете е важен не толкова размерът на вашите гърди и бедра, колкото размерът на вашето отношение към сексуалността принципно и на това как вие се отнасяте лично към неговата собствена сексуалност.

Общи условия

Активация на акаунт