Son bahar - Любов назаем - Тема 10

  • 27 301
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
http://www.vbox7.com/play:fa250e19
Ново клипче. Лу къде си шефе, нещо занемари музикалното оформлуние на форума. Какво каза Галип на Саби като се върна и хвърли пръстена преди да се напие като талпа.
ГОЛЯМА ПАТКА!!

За коя ПАТКА става въпрос Лу - на Гальо ли newsm78 newsm78, че кога я видя newsm78. Ако е за другата за която и аз си мисля - сакън недей приказва така, че да не разстройваш някои хора.hahaha hahaha hahaha
За Сабиха! Държи се с Гальо като патка. Дали щеше да стигне до тук, ако не беше Галип.

може би, щеше да си намери работа в някоя турска кланница, ама сега ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН РЕДАКТОР!!!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
По точно  СЪДРУЖНИК на Кюршат. Ще получава дивиденти и може да не работи.... Уреди се нашето момиче.
Еееееххх....такъва е ...друго си е да си Сабиха Иълмаз!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 661
# 662
  • Мнения: 36 787
http://www.vbox7.com/play:fa250e19
Ново клипче. Лу къде си шефе, нещо занемари музикалното оформлуние на форума. Какво каза Галип на Саби като се върна и хвърли пръстена преди да се напие като талпа.
ГОЛЯМА ПАТКА!!

За коя ПАТКА става въпрос Лу - на Гальо ли newsm78 newsm78, че кога я видя newsm78. Ако е за другата за която и аз си мисля - сакън недей приказва така, че да не разстройваш някои хора.hahaha hahaha hahaha
За Сабиха! Държи се с Гальо като патка. Дали щеше да стигне до тук, ако не беше Галип.

може би, щеше да си намери работа в някоя турска кланница, ама сега ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН РЕДАКТОР!!!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



И СЪДРУЖНИК  bowuuНЕ ХАРЕСВАМ ХОРА КОИТО ИМАТ МАНИЯ ЗА ПОСТОВЕ

# 663
  • Мнения: 3 132
 Cry Cry Cry Cry
Къде е пазителя на жълъда?
Къде е Зизу?
Пак ли ни дебне зад завесата?
newsm78 newsm78 newsm78

# 664
  • Мнения: 1 042
http://www.vbox7.com/play:fa250e19
Ново клипче. Лу къде си шефе, нещо занемари музикалното оформлуние на форума. Какво каза Галип на Саби като се върна и хвърли пръстена преди да се напие като талпа.
ГОЛЯМА ПАТКА!!

За коя ПАТКА става въпрос Лу - на Гальо ли newsm78 newsm78, че кога я видя newsm78. Ако е за другата за която и аз си мисля - сакън недей приказва така, че да не разстройваш някои хора.hahaha hahaha hahaha
За Сабиха! Държи се с Гальо като патка. Дали щеше да стигне до тук, ако не беше Галип.

може би, щеше да си намери работа в някоя турска кланница, ама сега ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН РЕДАКТОР!!!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
По точно  СЪДРУЖНИК на Кюршат. Ще получава дивиденти и може да не работи.... Уреди се нашето момиче.
Еееееххх....такъва е ...друго си е да си Сабиха Иълмаз!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Инат, упорит, паток = МАЦА!!!!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 665
# 666
  • Мнения: 3 132
Здравей Зизу!
Какво правиш? Къде се криеш?
На мен ми липсваш! 
bouquet  bouquet  bouquet

# 667
  • Мнения: 36 787
БЕЛЛ темата май ще свърши и какво ще правим след серията.

# 668
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Cry Cry Cry Cry
Къде е пазителя на жълъда?
Къде е Зизу?
Пак ли ни дебне зад завесата?
newsm78 newsm78 newsm78
Тукя...тукяяяяяяяя.... smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Чекам да видим кога ше ме отразите.... newsm12

# 669
  • Мнения: 1 042
БЕЛЛ темата май ще свърши и какво ще правим след серията.

коя тема МАМЧЕ, новата е готова, ще има къде да пишем - спокс!!!  Hug

# 670
  • Мнения: 1 042
Cry Cry Cry Cry
Къде е пазителя на жълъда?
Къде е Зизу?
Пак ли ни дебне зад завесата?
newsm78 newsm78 newsm78
Тукя...тукяяяяяяяя.... smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Чекам да видим кога ше ме отразите.... newsm12


Винаги, душиииииииииж Hug

# 671
  • Мнения: 36 787

Айча обаче няма грешка голяма красавица, грация, чар абе всичко си има момичето. Добре че тя играе ролята на Сабиха, че малко от малко съм по-благосклонна към героинята й, че все още не съм си счупила телевизора с нещо тежко и евтино. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 672
  • Мнения: 10 825
ЕХОООоооо,мацонки !!! Hug

ЯЯЯЯяя ,по спокойно hahaha hahaha hahaha стига сте обиждали Събка Naughty

Да видим серията и....тогава ша я къдрим newsm78 Joy Joy Joy

ЗИЗКЕ, ДЖАНЪМ КЪДЕ ОДИШ ??? newsm78

# 673
  • Мнения: 3 132
(+ 1 Скрит/и) БЕЛЛ това трябва да е Зизу!
Ще бъде първа в новата тема!!!!

# 674
  • Мнения: 36 787
БЕЛЛ темата май ще свърши и какво ще правим след серията.

коя тема МАМЧЕ, новата е готова, ще има къде да пишем - спокс!!!  Hug
Белл извинявай зная, че няма да ни оставиш без тема ама по природа съм такава все се тревожа за нещо. Сега на дневен ред ми е тревогата за Галип, че няма късмет момчето с тези жени.

Общи условия

Активация на акаунт