Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 27

  • 36 400
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 76
Сините очи, и моето мнение за Седефката е като твоето  Hug

# 721
  • Мнения: 6 669
Ледената кралица-стараем се........  smile3525

# 722
  • Мнения: 0
mery popins    smile3525
То изобщо това семейство може ли да се нарече, че само Седеф им пречи?!

# 723
  • Мнения: 743

Цитат
Ама така е като й падна нивото в къщата на Али Ръза. Текинови как са добри и наивни хора лесно успяваше да им замаже очите. Ама като се изправи срещу "играч" от друга категория се видя, че и на нея й куца тактиката и се надцени в случая.  Mr. Green

Точно така е Peace!Хайде да те видим сега Ферхунделке,май ще си останеш с едната нощ прекарана с Левент Mr. Green.

# 724
  • Мнения: 743
В анкетата гласувах за Левент и Джеврие.Такива шефеве се срещат,хубави,готини,които нарушават собствените си правила и си лягат с жени от персонала си.Джеврие,в смисъл че отношеният снаха -свекърва са ясни,и нейното към Фикрет е такова.Като останалите персонажи не познавам или никого или подобни на тях,а би ми се искало да има,да се срещат повече добри хора като членовете на семейство Текин Rolling Eyes.

# 725
  • Мнения: 339
Рози не се надявай много, Ферхи не е жена, която би си оставила магарето в калта.  Mr. Green
ББ: Криениците от Левент, затварянето на телефона и сълзите са си чиста манипулация от нейна страна спрямо него. А на "женски" сълзи много малко мъже успяват да удържат.   Thinking

# 726
  • Мнения: 0
Ако имам да връщам дълг от 250 000 лв и ипотека няма да ме спаси. А за връщане, трябва да изкарам 5 или 6 живота, за да успея да ги върна всичките с лихвите. Не знам как са там заплатите, ама в България нямаш ли собствен бизнес и то печеливш, подобен дълг става невъзможен за връщане. Сигурно, ако се набутам с 250 000 на банката и децата на децата ми ще го връщат. ooooh!
наш съсед от предишното място където живеехме беше комарджия. Първо започна, да залага по малко, каквото припечели пак залага и така докато не стигна дъното. Съпругата му беше от доста заможно семейство, с голямо наследство от родителите си. Имаха два апартамента в София, семейна вила в провинцията и някакви други парцели. Е, всичките ги ипотекираха и загубиха впоследствие, заради този комар.  Sick Не знам жена му как го е търпя, но всичко профука, уж щеше да спре когато продадоха единият апартамент, уж на вторият, но не се спря. Болестно състояние си беше неговото.

В момента живеят( още са си заедно) на квартира и едвам свързват двата края, а дори едното дете, което е още ученик се налага да работи извънредно. Не знам, но ми се повръща от такива хора.  Sick Sick От единия комар си зароби бъдещето на децата или поне един добър и спокоен старт в живота.
Не знам дали още залага(ако има какво), но сто процента ако му паднат пари пак би ги профукал.

В случая с Шефкет си мисля, че би си взел поука, висенето обаче сред престъпници едва ли ще му се отрази отрезвително.  Peace

# 727
  • Мнения: 265
Време е за новата тема .Измислихте ли анкетата?

# 728
  • Мнения: 0
Майко мила, снощи ви оставих в 22.30 и докато се прибера днес сте изписали темата докрая  Crazy

# 729
  • Мнения: 19
Брей, да не излезе човек за малко, изписали сте темата!  #Crazy Заповядайте в новата тема 28! Hug  Heart Eyes
Няма време да мисля анкета, взех едно предложение от списъка, който си пазя.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт