АВГУСТинчета 2006-тема 3

  • 25 298
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана-изобщо не ти прилича вече да слагаш такива емотикончета.....Аз изкарах 3 дни по  твойта диета   Mr. Green и днес ходихме да си прибираме Марти от село .....Е,как да не хапне човек.....Айде таратор ,че ядох-оправдах се някак си Embarassed,посно зеле ,че ядох -оправдах се,че помага за изчистване на шлаките...... Laughing,ама накрая и баклава-е нищо не ме оправдава...(освен ,че е нечовешко баба ми да прави баклава май месец и да не я уважа)Та от утре отново .... Peace



Дерзай, резултатите си струват  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 3 610
Цоп и аз в новата тема Grinning

Блан,страхотно оформление  bouquet създава такова лятно настроение,мммммм.А моята отпуска ще е чак септември и то в края,ако не изникне по-ранна възможност Confused
Миши е заминал на градина отново тъжен,но се утешаваме,че остава още седмица,две до лятната ваканция Party

# 17
  • Мнения: 634
Момичета, благодаря ви за пожеланията за имения ден на Гого! Hug Изкарахме много добре, а в петък се разходихме с 3 семейства до Своге...времето беше страхотно, въпреки че малко се поизморих от пътя.

Елфче, честит рожден ден със закъсение! Бъди много здрава и щастлива с 3-те момчета вкъщи!  bouquet

Айла, ужасно тъжно е случилото се, но мисля, че yanast е права...мисля, че сега двамата са заедно и щастливи!

След 2 седмици вкъщи, днес Гого се размрънка, че не иска на градина, но пък после спря и си влезе съвсем спокоен. Утре е латино концертът му и ми е много интересно как ще се представят...

albena_vlady, Париж наистина е уникален град и с невероятна атмосфера... Peace


# 18
  • Мнения: 136
Здравейте, момичета!

Благодаря ви много за поздравленията за нашия нов член на семейството!!! Удома сме си и се гледаме, татито ни е в отпуск по бащинство и ни е много спокойно и хубаво, всички се радваме на бебчо, особено гордия батко Ники Grinning
Ето малко снимки на Павчето: http://didi2504.snimka.bg/baby/pavcheto.497948

Елфче, честит рожден ден със закъсение! Много щастие с любимите ти мъже!!!

Айла, приеми и моите най-искрени съболезнования!!! Твоите момичета ще ти върнат отново усмивката и ще ти дадат сили да продължиш напред! Hug

Хубава вечер на всички ви желая!

# 19
  • Мнения: 4 970
ДИди, страхотен е Павката Heart Eyes Наистина- много е хубав, и то не само за новороден Laughing Да сте живи и здрави и да се гледате с усмивка.
След страхотния ден, следобед и вечер, Дария е с цепната глава.... ooooh! Т Така 4е- явно днес няма да пиша

# 20
  • София
  • Мнения: 545
Елфче, честит рожден ден, да си жива и здрава и всичко най-хубаво!  Hug

Айла, съболезнования  Sad

Нана, много неприятна случка, с тези кучета вече не знам. Как е баща ти, а майка ти?

Велмар, как е малката? Как си цепна главата?

Ние сме, да кажем, добре. По празниците бяхме на една вила и си изкарахме страхотно. Децата щуряха, търчаха и аз си починах, разнообразието е мнооого важно.

Дидка, много е сладък  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Татко е добре, Елен. Майка още е вкъщи. Ту добре, ту зле. С някакви тийн-прояви като непиене на лекарства. Луда работа.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 755
Дидка, Павчето е бонбон!  Heart Eyes Да ви е жив и здрав! А и Ники колко е пораснал  Crazy Hug
Албена, видях че има снимки във ФБ, но не съм ги разгледала още.  Simple Smile Моето най-далечно пътуване е до Ахтопол  bowuu Embarassed Crazy Дано някой ден имам възможност (включително и финансова) да видя свят  Thinking
Велмар, какво се е случило?  Rolling Eyes
Нана, да се оправя и майка ти!

# 23
  • Мнения: 4 970
Ха добро утро Simple Smile Най-накрая се появи форума .Снощи Дария се подхлъзна на една топка и падна яко на гръб с превъртане.Издрънча й главата яко.Цепна се, кръв рукна и т.н.. Промихме и се успокоихме.Надявам се да няма проблеми.Вечерта беше в оби4айното си настроение.Споменаваше че я боли главичката й  жално- жално нареждаше- " ох, горката аз, как паднах и т.н.... абе- вчера не й беше ден , защото на няколко пъти с всевъзможни финтове и лупинги се пльосваше Crazy Новата й занимавка е игра с обръч и ..не знам какво прави, ама само си го удря в главата ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Да ви почерпя. Днес моята майка става на 59 години. Нека ми е жива и здрава.



И пийте по едно за брат ми, че е именик!

# 25
  • Мнения: 1 602
Нана честит рожден ден на майка ти!  bouquet  Честит имен ден на брат ти!  bouquet

 

# 26
  • Мнения: 574
Нана, да са ти живи и здрави  bouquet Честито на цялото ви семейство Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 5 755
Нана, ЧРД на майка ти и честит имен ден на брат ти! И на други празнуващи ако има!   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 3 610
Нана,честит ви двоен празник  bouquet

Честито и на всички празнуващи на св.св.Кирил и Методи Hug

# 29
  • у дома
  • Мнения: 1 581
nana, честит двоен празник и от мен   bouquet

почерпете се за днешния РД на таткото на Ния:


  Blush  ако ви е интересно, още снимки ТУК  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт