АВГУСТинчета 2006-тема 3

  • 25 299
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
Най-после успях да кача малко снимки от Париж
http://avgustinki.snimka.bg/nature/zalezi-dunav.485540.18682804

 Страхотно Peace


 Блу,да ти е жив,здрав и послушен мъжът  bouquet

# 46
  • Мнения: 113
Ето ме и мен,

Понаваксах с новините около вас, къде хубави, къде не толкова за съжаление. Съчувствам на загубилите близки хора.

Айла
, като гледам каките на снимките - те немръднаха от масата! Има деца за 10 снимки ще сменят 20 пози и повече. Да са ти живи и здрави и трите кукли !!!!
Нана, това с кучето е доста неприятна сценка. И аз съм на мнение да си потърси човека, че и болен, правата. И аз недоумявам след така зачестилите случаи с нападнати, изядени невинни хора, как си позволяват стопаните на големите кучета да ги разхождат без каишка. Това са хора без акъл ! Трябва и глобите да завишат, като на шофьорите - за да се вразумят.

Дидка, Павката е голям бонбон !Да е жив и здрав!!!  Гледам снимките и бебка ме посритва, усеща вълнението ми Simple Smile Дано и тя подобно се вълнува като се срещнем  Grinning

За тортите на Марулка и Блу, както винаги са уникални!
Марулкааа, ще заплуваш ти, ама във Варненски води. Идвай си, че не те виждам на площадката. А тъй ми е хубаво да си бъбрим. Успокояваш ме Simple Smile

 Ами толкова помни моята бременна глава, със сигурност имаше още Embarassed
Поздрави на всички !!! Hug






# 47
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
 Добре,че е бебон Hug

 Ехо,къде сте?
 С. малко е болна от вчера и се забавляваме вкъщи.

# 48
  • Мнения: 4 970
Аз съм на работа Crazy Нищо ново под слънцето..... Laughing
Бебон, радвам се че се разписа Hug Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 5 757
Тук сме  Simple Smile Чета голяяяямата тема за 62г майка. Забавно е там. Иначе случаят е  Close Close Close
Албена, страхотни снимки!  Hug
Ивчо утре и в събота е свободен от ДГ, на някакъв семинар са учителките  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 989
Здравейте и от мен!

Дано тази тема донесе само радостни вести и много усмивки, защото старата беше много тъжна, изпълнена с толкова загуба...

Аз не можех да се добера до форума, тъй като имах повреда в компютъра и едва вчера я оправихме. Дотолкова съм се пристрастила към него, че щях да се побъркам тези две седмици.

Искам първо да честитя с малко закъснение рождения ден на Елена и да й пожелая весело и безгрижно детство!

Айла, приеми и моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose Толкова мъка има по този свят. Само ти си знаеш какво ти е в този момент. Бъди силна!

Елфче, честит празник и на теб (с леко закъснение)! Пожелавам ти да се чувстваш най-щастливата, най-обичаната и най-желаната жена!

Иначе при нас няма нищо ново. Елена най-сетне тръгна на градина, ходи три дена и се разболя. Мина й бързо, но на Павел му отне две седмици да оздравее. Сега имат скарлатина в градината и смятам изобщо да не я пускам. Без това летните месеци са сборни групи и няма да я водя. Посетихме профилактично очен лекар. На този етап няма проблеми със зрението, но е предраположена към късогледство.

По празниците ходихме до Рибарица. Изкарахме се много добре. Не бях ходила досега, но си го представях китно хубаво курортче, а то се оказа съвсем обикновено селце. После ходихме и до Гложенския манастир. Голяма красота. За съжаление, обаче, почивните дни направо отлетяха.

# 51
  • Мнения: 1 602
Аз днес се размотавам из къщи цял ден. А следобед като прибрах Тони от градина се повозихме с влака до Асеновград. Simple Smile Това беше желанието на Тони за следобедната разходка.

бебон хубаво е че се разписа. А някоя снимка на Пресиан, няма ли?

# 52
  • Мнения: 113
Имаме във Фейсбук : Desislava Stancheva

Качих някоя снимка в Снимка.бг, нашия августински албум, Пролет 2010
Ако можех да прикачвам връзка, щеше да има цък, а не 1000 обяснения

Последна редакция: чт, 13 май 2010, 23:26 от bebon

# 53
  • Мнения: 112
EEEEeeeeeeeeeeeee, не, пребих го от бой този Жоро, търсеше си го цяла вечер как ли не - получи си го. Сега спи, а на мен ми е яко гууузно Sad Sad Sad
То не беше тръшкане, то не беше сцени за вечеря, то не беше удари ту по мен, ту по баща му, колко пъти буди Андреа - брой нямаше. И чашата преля когато почна да и натиска главата с неговата и аз след като поне 15 пъти му обясних да не прави така, защото е малка и я боли, той натиска ли натиска и то баш във фонтанелата, ту с глава, ту с пръстче - ПРЕБИХ ГО!
След като мъж ми се намеси да ме спре - смятайте. Охххх, гадноооо...незнам как да се справяме с този лъв....два овена сме - слага ни в джоб...

Дидка страхотен е Павката - да е жив и здрав и мноооого да те слушкат с бати!

# 54
  • Мнения: 112
просто ме хвана страх от мене си - със злоба и с всичка сила го тупках по дупето и той не плаче бре - инат, знае че е виновен.
Ужас,
хей, да не ми пратите социалните че направо ще имат право да ми го вземат
не става с добро обаче, ама гледам че и с лошо не става, само дето ми олеква за момент и после гузнооо Sad
но незнам защо само аз наказвам и бия, не трябва ли татито да е по-строг?
Той заплашва с мен "Сега ще кажа на майка ти да видиш бой" или "Тони, ела да видиш какво прави"
Ужас, безсилна съм, само се моля Андреа че и то е рогато да си е по-спокойно и послушно като до сега...ама да видим

# 55
  • София
  • Мнения: 5 757
Тони,  Hug и мен ме е яд понякога на себе си, че не мога да сдържам гнева си и крещя, и шамарчета е ял Embarassed , но при нас като се развикам като че ли повече върши работа. Не, че то е по-добро  Tired  Rolling Eyes 
Бебон, ще те търся във ФБ, само да кажа, че там съм Ани Теодосиева, да не се чудиш кой пише Simple Smile Отивам да видя снимки. И забравих, може да си казвала - знае ли се полът на бебето?  Blush

# 56
  • Мнения: 112
Добро утро, хей поспаланки къде стееее?
Елфче  Hug Hug Hug
Ние днес станахме поооо-добри от всякога, каквото кажех - изпълняваше се - не мога да повярвам, явно се е усетил снощи, ама да видим до кога Simple Smile
Днес имат тържество в градината - да видим как ще се представят.
Преглеждали са ги за въшки на входа, старшата е казала че София е пламнала с въшки, шампоани и балсами против тях нямало по аптеките Simple Smile амааан бе, оня ден трепах бълхи в нас, сега пък въшки Simple Smile
Той Жоро е лесен - косата му е къса, но Ади е по-трудна. Кавам малко снимки да видите Wink . На последната е показана момчешката братска обич Simple Smile
Милото ми добро кротко (за сега) момиченце Simple Smile
Хайде лек деен!
http://tonymm.snimka.bg/other/andrea-and-joro.480892.18707753

# 57
  • София
  • Мнения: 12 554
Тони миличка изобщо не се обвинявай. Морков, морков, ама понякога трябва и тояга.  Wink

Аз вече работя. Но да се похваля - вчера си купих панталон с 2 размера по-малък, а влязох и закопчах и един с три номера, но реших да го оставя за другия месец.

Елен - специално за теб - ето една моя снимка от снощи да видиш защо си струва 90-дневната диета  Mr. Green

http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.18701976

# 58
  • Мнения: 112
Нана евала! Шапка ти свалям! Много ли е мъчителна диетата?

И това за моркова ме разсмя, сигурно има историйка за него, а аз не я знам - разказвай?

# 59
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана евала! Шапка ти свалям! Много ли е мъчителна диетата?

И това за моркова ме разсмя, сигурно има историйка за него, а аз не я знам - разказвай?

Не, не е мъчителна. Яде си се и се отслабва.

За моркова и тоягата не е историйка, а т.нар метод на възпитание - поощрение и наказание.

Общи условия

Активация на акаунт