АВГУСТинчета 2006-тема 3

  • 25 301
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Блу, много ще те замоля да спретнеш такава торта и за 13-ти август  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 545
Нана, честит ви празник!   bouquet

Блу, да ви е жив и здрав! Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 545
Нана, 90 дневната диета ли правиш? Мисля да започвам и аз някаква...

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, 90 дневната диета ли правиш? Мисля да започвам и аз някаква...

Да, вече я приключвам. Другия понеделния ми е последният ден. Дотук съм свалила 19 кг. Очаквам до понеделник да ги закръгля на 20. После след три месеца ще я повторя.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 771
Блу, да е жив и здрав готиния татко на Ния!  Hug Blush Тортата е както винаги  Peace
Ох, тази 90 дневна.. все да я почна, ама...  Embarassed
Аз пак се вкарвам във филми, но да питам нещо - децата ви спят ли в ДГ, в колко заспиват вечер и в колко стават? Оказа се, че Ивайло е единственото дете, което не спи Shocked, понякога и една девойка. Учителката ме пита вечер в колко заспива и като й казах, че най-често към 22.30-23ч, при условие, че не е спал през деня, много се изненада, че издържа толкова  Thinking Е, имало е и пъти, когато заспива в 21-21.30ч, но рядко. Сутрин ставаме за ДГ към 8ч. Все си мисля, че е що-годе нормално, но може и да нямам точна преценка вече  Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 12 554
И да кажа - Кало не може да ти е пример за сравнение, защото спи много и обича да спи.
В детската градина заспива пръв и го будят последен.
У дома спи следобяд по 3-4-5 часа. След това заспива около 22.30 -23 часа. Зависи аз кога сколасам. Сутрин става в диапазона от 7 до 8 в зависимост от деня и моята програма. Но дори в събота и неделя не спи по-късно от 8.30ч и то рядко.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 771
Мда, то децата са различни наистина.  newsm78  Ако се появи Велмар сигурно ще ме успокои  Mr. Green Понякога и той спи в ДГ, че и не могат да го събудят, но явно е рядкост  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 4 970
Добро утро Simple Smile Ето ме Party Първо по едно кафе за разбуждане, а после - и успокоенията  Laughing
Елфче, що сама си образуваш нерви и проблеми не мога да разбера.Разбира се че ще т е успокоя, ама ти сама си го направила.Децата са различни- кво ти пука колко и дали спи, при положение че той сам си иабира този начин и не страда от това.Дария преди 23ч рядко си ляга( говоря за лягане, не за заспиване,.Сутрин става към 7.30 -8 самичка. Еми- супер си е .Ако му се спи на Ивчо или не му достига сън, то е ясно че  и на инат да е  будуването му, пак няма да удържи и ще го пребори сънят.Явно си му е достатъчно.Вече не са толкова малки за да спят по толкова много( то не че мойто диване и бебе като беше спеше Crazy, ама това е друга тема).Така че- свиркай си Whistling Аз проблем от това не виждам.ОСвен за госпожата Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 602
Добро утро. Аз ще приема кафенцето, че нещо спах неспокойно тази нощ.

Тони в градината спи (или поне не са ми казали друго), обаче в почивните дни ако поспи до 9 ч. и няма заспиване цял ден. Или приспиването отнема 2 ч. и накрая ми писва на мен. Така и не успях да го науча да заспива сам. Rolling Eyes Вече заспива след 22 ч., много рядко по-рано и то само при много уморителен ден.

Блу честит рожденик (на патерица)! Страхотна торта както винаги. Hug

# 39
  • Мнения: 413
Изтървах ви. Simple Smile

Aila, много съжалявам.
Didka25, честито момченце, да ви е жив и здрав! Peace
Nana77, Блу, честити ви рожденици на патерица!  bouquet

Вики в градината спи, вечер ляга между 22 и 23 часа, сутрин я будим към 7.Почивните дни спи най-много до 9 часа, но за сметка на това не спи на обяд.Тя не изявява желание, аз пък и въобще не настоявам. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 718
  Честит рожден ден на бат Пеп (на патерица),на братът на Нана също! Много здраве и късмет!!!
 Елфче, и аз мога да те успокоя-Марти като не е на детска не спи и може да откара и до 23-24.00ч,без да прояви признаци,че е уморена!!!Тогава я слагам да спи към 21ч и успешно я приспивам. Когато е на детска ,първоначално не спеше,после госпожите казаха ,че спи,днес сутринта тя самата ми каза ,че само се преструва ,че спи  Mr. Green.....След детската я слагам към 22-22.30ч.Сутрн става трудно за ДГ,будя я кум 7.15,защото пътуваме доста до там. В събота и неделя се буди сама към 8-8.30ч.Много критики съм отнесла от 2 години насам ,когато се отказах да я мъча да спи следобяд  Thinking,ама това е положението.

# 41
  • София
  • Мнения: 545
За тази диета единствено ме притесняват водните дни, Нана, ти как се справи?

# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
За тази диета единствено ме притесняват водните дни, Нана, ти как се справи?

Без никакви проблеми.
След първите 10 дни стомахът толкова ти се свива, че няма никакъв проблем да изкараш ден на вода и 1-2 кафета.

# 43
  • София
  • Мнения: 723
Честито на всички именници и рожденици на патерици   bouquet


Айла моите най-искрени съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose 

# 44
  • Мнения: 574
Най-после успях да кача малко снимки от Париж
http://avgustinki.snimka.bg/nature/zalezi-dunav.485540.18682804

Общи условия

Активация на акаунт