Клуб Бургаски Ветренски мами-7

  • 34 430
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 579
Честита половин годинка на малкият-голям Марти! Да е жив и здрав за радост на мама и тати! newsm38 Tada


 EmbarassedНадявам се че нямате нищо против да се включвам от време на време и аз ... Embarassed

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 420
Гери Hug Hug Hug
Добре дошла на Таничка! Да и е жив и здрав Калоян!
Неди, лИбоф, до къде стигна със списъка на Шиндлер? Heart Eyes

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро лейдис !

Таничка, добре дошла сред нас ! Hug Молбата е приета с голямо удоволствие ! Честито ти бебче !!! Да ти е жив и здрав Калоян !

Гери,как си ти? Чудесно е,че се включваш !  Hug

Бебоците ви имат ли светещи лампи? Чудя се дали ще й обръща внимание или да изчакам още с покупката? Имам в предвид ТОВА:



Пф,дано днес да става за разходки времето .

Хубав ден   bouquet

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 420
Деси, това е суууупер! И аз искам да взема такава на Кольо. Бях забравила, добре че ме подсети. Ами време ви е вече:-) От къде ще я вземаш (демек има ли я по нашите магазини тук или ще я поръчваш)? Hug

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ами,вчера я видях в Синди-то,имаше в розово и синьо,около 35-40лв. бяха.
Но още не съм се разтърсила от нета,там пък може да има с повече екстри.  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 60
Ами,вчера я видях в Синди-то,имаше в розово и синьо,около 35-40лв. бяха.
Но още не съм се разтърсила от нета,там пък може да има с повече екстри.  Mr. Green
Деси , Мели имам я същата Михи много и се радва и е много хубава наистина на тавана става доста голям кръг и пее около 15 минути Simple Smile) Аз я купих от Хиполенд в МОЛА беше 29-30 лв , а после видях , че на Метро я има за 24-25 лв Simple Smile))

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 579
Благодаря ви момичета за топлият прием! Исками се да се съберете на куп и да ви видя всичките, че ми е домъчняло! newsm76 Kissing Heart

# 82
  • Мнения: 60
Благодаря ви момичета за топлият прием! Исками се да се съберете на куп и да ви видя всичките, че ми е домъчняло! newsm76 Kissing Heart
  love001  love001  love001 Ми хайде Гери сега като се постопли пак времето , може да организираме една среща в чест на теб  Hug Ние се видяхме , но може този път ако не всички, поне почти всички форумки   Wink Айде Неди ти си с добри организаторски умения - направи нещо по-въпроса  Hug , мисля , че всички ще се съгласят  Heart Eyes Само незнам в кое заведение ще се поберем, толкова много бебоции  Crazy

# 83
  • Мнения: 3
Гери, специални благодарности за пожеланията  Hug
Момичета, имам огромна молба: Ако на някоя от вас е останал ИНФАКОЛ от английския, нека ми пише на лични, за да го купя. Така като гледам първото ни шишенце вече е на свършване, а то ни е спасението. Praynig
Хубава и спокойна вечер на всички бебоци и техните майчета!!! Hug

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 579
О, това със срещичката ми харесва, но защо да търсим заведение! Като се стопли всички в морската на някой капан! Само там можете да се съберете с този автопарк! 1stroller smile3521

# 85
  • Мнения: 60
О, това със срещичката ми харесва, но защо да търсим заведение! Като се стопли всички в морската на някой капан! Само там можете да се съберете с този автопарк! 1stroller smile3521
Да не добра идея , аз сам съгласна Simple Smile

# 86
  • у дома
  • Мнения: 967
Привет на бандата - къде изчезнаха всички от темата - Нели, Ваня, Ladida, Сенсейшън, айде да не изброявам...  newsm78 Ето - давам отчет - захраних Гоги и с морковче, ама акото много оранжево стана  Rolling Eyes  Следват броколи и авокадо...

# 87
  • Мнения: 131
Тук съм  Grinning  Напоследък само влизам,чета и излизам. Около мен нищо ново,мъжа ми е в отпуска и само си готвим разни манджички и си угаждаме. Вчера например правихме паеля и стана върха  bowuu А днес реших да започна да готвя на Ема,че тези зеленчукови пюрета не ги ще. Направих и зеленчукова супа,пасирах я и направих няколко бурканчета. И така хем спестих десетина  лева хем дятито ми яде с охота. За срещата съм ЗА,само дано се намери някой желаещ организатор. Хайде лека ви нощ ,аз се прехвърлям в един друг сайт да си поиграя покер,че днес изгубих 50000 точки  ooooh!. Хем си знам ,че мъж не се слуша,ама той залагай,та залагай.... и заложих.....и изгубих  #2gunfire

# 88
  • Мнения: 1 403
sensation ще ме скъсаш с тоя покер  Joy
И аз съм за срещи4ка, нека само да се затопли малко, 4е много кофти това време  Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 83
За среща, особено на капани съм готова по всяко време, майките от по-близки и далечни места ще ли да се разходят до тук? Simple Smile
Ако да - гледам прогнозата, обявявам ден преди или след масовите балове Naughty да няма извинения и.... Гери да се готви да я нагушкаме  Joy

Честито на всички!

Захранването и аз го мисля вече.
Деска, лампичка търся от 2 месеца, но пусто съм още само с преносима кошара и няма къде да я закрепя. Ако намериш нещо сносно подходящо и за нас - обади се!!!

Общи условия

Активация на акаунт