Септември' 09 ТЕМА 24

  • 17 873
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 046
Поучукай го да се изправи  Twisted Evil и го пристегни с бинт към другите пръсти и обездвижен известно време, а утре или близката петилетка снимка.

Къде се подреди така пък ти.

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
malta, съчувствам ти- ние вчера нямахме ток в квартала и се наложи да свалям количката от 3-ят етаж и после имах мускулна треска.
ивилда, баш самият карнавал ще е в събота от 18h
vanina123 , и Рая последните месеци почти не качва и не знам вече... и попари от супи неще и пюрета хапва съвсем малко и само на Слънчо кашите й се услаждат засега.
горби, и аз съм с твоята прическа и дори дължина, но се изправям с пресата и си правя обемче Flutter
Моят мъж поне не влиза в преразход с мене. Сама си правя прически, маникюр и епилация, но за сметка на това го набутвам с дрехи и особено сега като позаслабнах не мога да се спра и по тоя повод си купих един бял панталон, какъвто от години не смеех да обуя, че ще ме прави още по-дебела.
И да ви покажа какви обувки си взех- много нестандартна платформа имат, но са удобни пък. Само десенът е друг със свежи цветове. Абе въобще станах разногледа и поне още 5 чифта си харесах наживо в магазина.
http://www.megias.bg/peny111blk-p-4694.html

tsveta, сигурна ли си, че е счупен- да не си го пресрещтнала просто Rolling Eyes

# 47
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
ПОнеже в нас е много подредено, се спънах в столчето за хранене Crazy Не знам дали е счупен, но боли адски и е лилав Mr. Green Ще го превържа за сега, дано не падне до утре. А трябва да се подготвям за поход към центъра

# 48
  • Мнения: 631
ПОнеже в нас е много подредено, се спънах в столчето за хранене Crazy Не знам дали е счупен, но боли адски и е лилав Mr. Green Ще го превържа за сега, дано не падне до утре. А трябва да се подготвям за поход към центъра

Кой пръст е това ???? Веднага слагай лед, дръж леда докато поизтръпне пръста, след това го фиксирай в правилна позиция и го прихвани с левкопласт за другия пръст. Сложи си подложка на обувката, точно под пръста за да го повдигнеш леко.

# 49
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
ПОнеже в нас е много подредено, се спънах в столчето за хранене Crazy Не знам дали е счупен, но боли адски и е лилав Mr. Green Ще го превържа за сега, дано не падне до утре. А трябва да се подготвям за поход към центъра

Кой пръст е това ???? Веднага слагай лед, дръж леда докато поизтръпне пръста, след това го фиксирай в правилна позиция и го прихвани с левкопласт за другия пръст. Сложи си подложка на обувката, точно под пръста за да го повдигнеш леко.
Втория до малкия. Фраснах три, ама само тоя пострада. Мерси, вече го превързах, остава да намеря подложка ooooh!

# 50
  • Мнения: 5 026
Цвета,аз така съм си чупила малкия пръст.Действай както е казвала Шами, Мина ми от самосебе си Simple SmileТо друго не можеш и да направиш  Peace

# 51
  • Мнения: 220
Добре ,че излизате на разходки та успявам да ви изчитам.


Все се каня да питам- с какво спят бебоците.Марти отдавна му махнах чувалите и пижамата - спи с много тънко боди с дълъг ръкав и тънки ританки и завит само с един двоен чершаф.От всичко друго  е мокър ,потен и с обриви по врата и гръбчето.От както го разсъблякох му е добре мисля.

Арлина ,радвам се че е минало вече ,колко време трае самата операция,че в  понеделник сме  и ние за сливицата на Валя ,доктора каза ,че опирала вече в небцето ,няма да се разминем ,колкото и да не ми се искаше.Много ми е притеснено ,че не мога да спя с нея там,чудя се кой да пратя - бабата или баща и .Мислех да купя една кутия мляко и да зарязвам бебеока ,ама не ще да пие от шише ,все едно камък му слагам в устата.

Валка ,хубави са ,аз само на равни ходя ,ма то с тия килограми ,ще се утрепя някъде.
Атракция и аз за кръщене се размислих ,решила съм на 15 август ,че е Голяма Богородица ,ще ходя да питам дали може.За дрехи не ми се говори - ходя с бременните дънки още и един анцунг.Това са ми тоалетите Confused.

# 52
  • Мнения: 20
Надолу- нагоре...Първата разходка мина. В късния следобед пак. И понеже е много уморително това упражнение /6 етажа са това.../ се установихме с една квартална мама на кръчме...мммммм, в градинката, български битов стил и стара италианска музика. Пилешка супичка и тирамису, за да имам сили да катеря блока. Дано до няколко часа пуснат асансьора, че ми идва в повечко...

# 53
  • София
  • Мнения: 2 145
Все се каня да питам- с какво спят бебоците.Марти отдавна му махнах чувалите и пижамата - спи с много тънко боди с дълъг ръкав и тънки ританки и завит само с един двоен чершаф.От всичко друго  е мокър ,потен и с обриви по врата и гръбчето.От както го разсъблякох му е добре мисля.
Никола още спи с боди без ръкави и отгоре памучен цял гащеризон. Завивам го с памучно одеяло, ама през повечето време всъщност е отвит. Чудя се обаче дали вече да не го оставям да спи с боси крачета, че е все потен Rolling Eyes

# 54
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Габи спи по боди с къс ръкав и тънко чувалче. Но като стане жега ще пускаме климата и ще го слагам пак в средно дебелото
Върнахме се от пулмолог. Продължаваме тератпията с Фликсотид с тенденция намаляване и след 3 месеца на контролен. Каза да не се плаша, че много деца са така и го израстват. Та така. Ще ходим при баба на зелено само да оправим рецептурната книжка, която не знам от къде да купя Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 1 504
Днеска много неща свърших, но като цяло съм супер отчаяна, защото филиала където е приета  Кати е в отчайващо състояние...Не бих пуснала детето си там и незнам какво да правя...Мисля да я запиша, но ако не успея да я прехъврля в голямата градина - няма да я пускам Crossing Arms Филиала предствалява един апартамент от хиляда и балканската война, щом има още мозайка в тоалетната и банята сещайте се за какво става въпрос...Очукани, стари мебели...30 деца в дневната /която е голяма колкото нашия хол/ Спалното помещения - легла на два етажа с по 1 педя разстояние м/у тях ....Е на такова нещо няма да подложа детето си...Нямат двор...извеждат децата пред вратата на блока...отпред е голям булевард, а отстрани оживена улица  ooooh! Супер много съм ядосана и мисля да направя нещо по въпроса...Неможе да се отглеждат деца в такива условия!!! Така...ходихме и на консултация...Ангел е качил 200 грама...за см, неможа да го измери...Каза да почвам телешкото...Не си спомням кога се въвеждаше, ама не е ли малко рано?
tsveta - аз като бях бременна падна и си счупих малкото пръстче..ходих до Пирогов и само ми го вързаха много стегнато за съседното...така се процедирало, но е хубаво все пак да те погледне специалист, че има и едни по-финни костици...Иначе ми изписаха алга сан /маже се/ за болката...много добре действа и облекчава...
Супер ми е изнервено...нещо...пък уж почнах да се радвам, че е приета в детска градина...но като нищо може и да не я запиша...басииии и ужаса...а във въпросната детска смърдеше на тоалетна, манджа/защото ходих на обяд/ и въздуха беше толкова спарен, че направо се потресох...Не преувеличавам...и не се глезя или нещо такова...Възмутена съм много....
Ангел спи по боди с дълъг ръкав и ританки...отгоре памучно тънко одеалце...обикновено е навито около кореема му...

# 56
  • Мнения: 1 046
Emir лошо звучи това, да не кажа отвратно, не се надъхвай.
Тъпо е но вариант за лек козметичен вариант, съвместно с другите родители.
А пък за "двора" що си мисля, че изобщо няма да ги извеждат щом така стоят нещата.

Честно без думи съм  Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 153
Gorbi, мерси за снимките, еми... Hug вдъхнови ме...имам час за утре за фризьор, днес минах от там и си взех и куп списания, да си избирам...
Малта, съчувствам ти за асансьора, аз съм така всеки ден, количката държа в колата и пеша до 6 етаж с бебе около 9 кг(за сега) и по една-две - три торби багаж... ooooh! Всеки път като излизам, вадя, разгъвам, намествам и така...
Цвета, кого нарита, че чак пръстчето си счупи? Wink
ЕмиР, ами такива са ни детските градини...Нашата също не беше цвете, но ние ремонтирахме, купувахме,само и само да заприлича на нещо, а то едни дървени бараки с ламаринен покрив, ама какво да правиш, все пак ги гледат а аз мога да ходя на работа...Ти си знаеш, ако има друг вариант за Кати... Peace
Аз имам вече карта за фитнес, даже утре мисля да се пробвам...От работа са ни уредили страшна оферта с намаления, не можах да се стърпя... Laughing
Това от нас, лека вечер!

# 58
  • София
  • Мнения: 2 145
ЕмиР, егати детската градина, направо се втрещих като прочетох Shocked Аз не бих си дала детето в такава, по-скоро ще търся жена да го гледа Rolling Eyes

Уф, в стаята на Никола е супер топло и въпреки че проветрявам, температурата не пада под 25 градуса... Все се изкушавам да го оставя да спи бос и с къси ръкави, ама като е все отвит не смея Tired

Завидях ви за ходенето на фризьор, аз нещо не мога да се доредя откакто съм родила.

# 59
  • Мнения: 279
Емир  Hug .
Цвета, как е пръста?
Горби,много си гот  Wink. Елеста и ти да се покажеш после .

Алекс оня ден го събличах по боди да спи, че беше потен. Много се поти напоследък,косата му. То тя е бая дълга ... ама чак другата мислим да го офъкаме. Баща му се базика че му  пускаме косата за AC/DC  Mr. Green.
Leka !

Общи условия

Активация на акаунт