Септември' 09 ТЕМА 24

  • 17 890
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20
 ShockedВ 5 ч. следобед се сетих, че утре ще имаме гости...с нощувка. Е, познайте...ММ пратих на пазар, па приготвих вечеря за нас, за Зара, изкъпах детето....мрън,мрън, мрън. Сега пералнята върти, а фурната пече. Ще трябва и да събера прането от простора, за да просна новото. Ако не се притеснявах, че ще ме псуват съседите и прахосмукачка щях да пусна...че утре и разходките да не изпускам. А, тати и бебе спяяяяяяяяяяят и похъркват.
Неблагодарна работа е това, домакинстването. Готвиш два часа, изяждаш за 20 мин. и пак няма. Почистиш и подредиш за 3 часа. След 30 мин. все едно бомба е паднала. Twisted Evil
Спокойна нощ на всички!
Зара спи с боди с къс ръкав и тънка памучна пижамка /с боси крачета/. Завивам я с олекотена завивка.
Имам термометри във всички стаи и на прозореца. А ММ ми е сложил на десктопа инфо за Т, скорост на вятъра, влажност на въздуха и прогноза за следващите два дни, които се актуализират на 10 мин. Майка ми казва, че с толкова много термометри я отглеждам като посев.

Последна редакция: ср, 12 май 2010, 23:56 от malta

# 61
  • Мнения: 314
Тони: цялата работа траеше 10 минути, спокойна е била, приспали я бързо с маска. Веднага я изнесоха в една стая до операционната с легло,там бяхме ние и веднага се събуди и започна да плаче. Така 10-15 минути и се успокои, но искаше да си ходи и затова не заспа. Пуснаха ни след 2 часа. Иначе трябва да се стои 2 дни в болница, но не държат децата и пестят от храна и престой. Ако ги хванат от ЗК ги глобяват и така. Дано не ви държат и вас, че не е приятно, стресират се така децата. Пиши после какво е станало и не се тревожи, те нищо не разбират милите и след няколко часа все едно нищо не е било скачат и играят Hug
Цвета; съчувствам ти, много неприятно Sad Hug
Емир: ужасно е това, което описваш. Освен да я запишеш и да се пробваш да я прехвърлиш после в друга градина. Аз съм страшно доволна от нашата селска градина. Стара е базата, но поддържат хората и се старят много. Общината помага от нас не са събирали пари за нищо. Носим само мокри кърпи и вода, има списък и се редуваме родителите. Ето снимки от групата на Зоя да видите:
http://www.slide.com/r/_KRT2YrC0D-SNcXwTi1yLBM7KKkjM06G?map=2&cy=un. ДГ има и сайт, на който му се разглежда: http://parviuni.webnode.com/about-us/. Голям късмет имаме с тази градина, ако бяхме останали във Варна направо не ми се мисли ooooh!
За спането Лора е с боди с дълъг ръкав в тънък чувал и завита с одеало, но тук е хладно на морето пък и имаме гора зад нас, та си е студено доста вечер. Wink

# 62
  • Мнения: 5 026
Зара спи с боди с къс ръкав и тънка памучна пижамка /с боси крачета/. Завивам я с олекотена завивка.
И Свиле така спи.
Това човече има мисия да ме вдига за повторението на ББф сутрин - в 5.30 се наспал  Tired

Емир, "страшна" градина  Sick Чудя се как може да съществува подобно нещо при тези условия?

Арлина, много сладък слайд  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

Реших да я запиша все пак. Ако не успея да я преместя в голямата градина, няма да ходи...това е положението. Иначе естествено, че бих се навила на някакъв освежаващ ремонт.Но просто това място е за основен ремонт, а такъв не бихме могли да направим родителите си мисля. А и все си мисля, че децата ни трябва да растат здрави, това че няма да ги извеждат или ще ги извеждат м/у двете улици дето фучат коли никак не ме устройва. Дори няма и пейки, на които да се поседне примерно, да не говорим за люлка, катерушки и т.н. Ще пиша до общината, пък да видим...то сигурно няма да съм първата де...все пак този филиал си съществува...
arllina ами  така съм си предствавяла детската градина...
malta  hahahaтова с посева ми хареса хахаха

# 64
  • Мнения: 220
Добро утро !

Цвета ,как си?
И у нас е жега - 24-25 градуса е нощем.
Марти започна да заспива в 8 ,но за сметка на това се буди  в 6 часа.От две седмица ака сутрин в гърне ,но той ака само сутрин ,та не ми е зор да го хващам навреме,веднага след сън.
Отказах се от проходилката ,започна да обикаля ,като се държи за дивана или масата и сигурно ако го пъхна вътре ще спре да си дава зор и само ще се вози.

Емир ,баси градината ,то ако е така ,аз ще си го държа у нас ,същата работа .Въобще как дават разрешителни -за градина в апартамент,без двор ,30 деца в една стая от 5-6 метра,ум не ми го побира.Те сигурно са непрекъснато болни,като си кихат на една педя разстояние.Сега се сещам ,че май и в Плевен някой споменаваше за такава ясла newsm78.

# 65
  • Мнения: 71
Като говорим за гърнета - палечко всеки път ака по време на ядене. Явно трябва да го слагам вместо в столче за хранене направо на гърнето да яде.  Crazy

# 66
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
 Joy Габи ака когато си иска, няма време, няма ден и час Mr. Green И Миша беше така, затова и не си давах зор с гърнето. На приятелка малкия така акаше в определен час и тя си го слагаше тогава.
Аз уж съм добре, боли ме като стъпвам, даже в коляното се схванах от неправилно ходене Crazy След обяд ще мина през личната

# 67
  • Мнения: 36
Здравейте , гледам говорите за акита, ама аз да се върна на темата за прословутата попара  Mr. Green та въпроса ми е дали може да се направи с АМ вместо чай или вода  newsm78. То всъщност вече пробвах , хареса се даже , ама си мисля дали не става прекалено тежко на стомахчето ?

# 68
  • София
  • Мнения: 2 150
Ми аз не виждам проблем да я правиш с АМ. Щом му харесва на детето и си хапва.

# 69
  • Мнения: 5 026
Дали детето ми е умно (на мен) или майка му е шантава - викам му искаш ли да скачаш и той се обърна към бънджито. Само така ще да е , гениално е  Wink
Още не съм му купила гърне  Rolling Eyes
Соник, нимой те бия на звездичките  Sunglasses

# 70
  • Мнения: 243
Здрасти и от мен!
Да се "похваля" - имам възпалени пикочни канали и съответно съм на АБ- Дуомокс. Пише, че е съвместим с кърменето.
Относно гърнето, слагам я след сън и ако я осетя, че се напъва пак я слагам ( ако успея на време естествено  Mr. Green )
Atrakcia и аз смятам, че децата са доста умни  Peace

# 71
  • Мнения: 5 026
Бибо4е, да ти минава бързичко  Peace
аз вече 12 дни влача зверска,ама зверска хрема  Sick

# 72
  • София
  • Мнения: 1 504
bibo4e как ти поставиха диагнозата.? Аз се чудя на какъв лекар да я заведа Кати, защото аугменита и предполагаемата диагноза е на база направените описания от мен и това което Кати си казва и изследванията на урината........Искам да си напривим ехограф на бъбреците...все пак да сме сигурни какъв е проблема...и че евентуално там няма проблем...
Атракция...защо и ти не си пуснеш едни микробиология на носния секрет...много време е това 12 дена...Обикновено родителите мислят първо за децата си и после за себе ...
И аз немога да хвана Ангел кога ака...няма определен час...е определено го хващам как се напъва понякога...ама ми се струва гадно да го секна за да го сложа на гърне...има време и гърне ще почне да ползва...

# 73
  • Мнения: 260
  bouquet Здравейте мамчета не съм писала от много време , ама хубавото време е виновно Mr. Green , сега като вали и гърми си седим в къщи и лудеем Laughing
ох аз от няколко дена се вкарвам в някакви филми  ooooh! нещо ми потрепва в корема , знам че звучи откачено , но е същото като когато бях бременна ужас , но като се замисля не може да е станало Tired, на някоя от вас случвало ли и се е  такова нещо, дали нещо коремните мускули знам ли................, в края на март ходих на профилактичния и все си мисля че ако е имало нещо да се е видяло  знам ли то беше обикновен ген. преглед не с ехограф , ох ...........
споделете моля, че ще се побъркам
връщам се междувременно да ви чета Hug

# 74
  • Мнения: 36
  bouquet Здравейте мамчета не съм писала от много време , ама хубавото време е виновно Mr. Green , сега като вали и гърми си седим в къщи и лудеем Laughing
ох аз от няколко дена се вкарвам в някакви филми  ooooh! нещо ми потрепва в корема , знам че звучи откачено , но е същото като когато бях бременна ужас , но като се замисля не може да е станало Tired, на някоя от вас случвало ли и се е  такова нещо, дали нещо коремните мускули знам ли................, в края на март ходих на профилактичния и все си мисля че ако е имало нещо да се е видяло  знам ли то беше обикновен ген. преглед не с ехограф , ох ...........
споделете моля, че ще се побъркам
връщам се междувременно да ви чета Hug
Споко и на мен ми се случва от време на време , и да наистина усещането е точно както когато бебето започва да подритва за първи път  Peace

Общи условия

Активация на акаунт