Септември' 09 ТЕМА 24

  • 17 931
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Отвисях си пред кабинета на личната, дано не ми се налага скоро. бабетки ми заявиха, че няма да ме пуснат. Аман, разбираш ли ти, от нахални майки, дет си влачат бебетата с тях, че да ги пускат ooooh! Хич не ми се обесняваше, че не съм го помъкнала щот ми е кеф, нито идвам кат нея за всяко нещо, дет ме сърби. Ама повече нит в автобус ще им стана, нито нещо ще им отстъпя. Де** и нахалните пенсии се навъдили. При хирурга минах, предписа кремче, каза че не е счупено, а пукната стана, да си го мажа и гледам Mr. Green
Раясветлинова и на мен ми се е случвало. То са си газове в повечето случаи, но нали ни е прясно, та се шашках и аз в началото Grinning Е, има случаи всякакви, прави си тест все пак ако се притесняваш. Мен много ме кефи I didn't know I was pregnant. Гледам си го всяка неделя Joy

# 76
  • Мнения: 260
Много Ви благодаря за успокоението момичета и аз първо си помислих за газове , ама то е точно като първото усещане горе високо  ooooh! и се побърках направо  Joy
цвета бързо се оправяй мила, чула съм че пукнатото поболи от счупено Sad Hug
лека вечер!!!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 150
Соник, нимой те бия на звездичките  Sunglasses
Joy Това е, защото се мъча да догоня един приятел дето е направил 32000 Shocked

За гърне хич не съм се втурнала, и без това ми подскача в ръцете през половината ден, въобще не ми се занимава да го дондуря и в очакване да се изака Crazy Утре ще ходя да купувам бънджи, че вече не се издържа.

# 78
  • Мнения: 243
RAQSVETLINOVA не се притеснявай и аз минах през такъв период - съм ли, не съм ли.. Crazy ама не съм  Blush
Абе да ви питам, като оставяте децата на крачета, омекват ли им капачките ( ама така го обясних). Имам чувството, че дъщеря ми въобще не може да се държи на крачета. Да не би да е признак за нещо  newsm78
Емир, правиха ми изследване на урината. Имах повишено нещо, ама какво беше не разбрах, че имаше един куп хора.

# 79
  • Мнения: 1 046
Бибоче ме умори какво да им омеква, как, не разбрах честно какво имаш предвид. Да не би да питаш дали се подгъват крачетата, в смисъл като клякане, Бобката е така като е поседял повечко прав, започва така да се огъва и да скача.

Цвета с тея бабета е така, майка ми нали е мед. сестра и като види пред кабинета млади хора независимо дали са с час или не винаги ги пуска тях, а бабетата и дедички  Joy да чакат. Аз като искам да отида до работата и нещо и като видя отпред народ и чак ми е гадно, че се и карам по някога, иди обяснявай, че майка ми вътре е от персонала.

# 80
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Дааа. На мен кръсницата ми бачка продавач на билети и карти на Сточна гара. Не ме питайте как съм се промъквала на времето при нея, само да се видим. Опашката огромна, а аз на всеки втори обеснявам, че не се пререждам Crazy Един ден така ме ядосаха, че им казах, че ако продължават да дуднат ще извадя карти за целия поток Mr. Green (341 човека)
Децата не щат да спят нещо днес Tired
Габи на крака не може да стои. Размазва се като жаба и сяда директно по турски ако го отпусна

# 81
  • Мнения: 1 046
Аз пък мрън пак за бебето - научил се е да спи и да се върти, ама донякъде и после запецва и не знае какво да прави и се събужда с рев и това е по хиляда пъти на нощ, че и през деня, само в количката като е стегнат с коланите има мира.

# 82
  • Мнения: 82
Здравейте!
Тази вечер бате ме снабди с карта за мобилен интернет и да се разпиша та да не ме забравите съвсем  Wink
Не съм чела нищо, но ще наваксвам. Аз съм на гости при мама и тате. Тук живеем в къща и по цял ден сме на двора под асмата. Баща ми е закачил люлка, изваждам проходилката и имаме забавления за целия ден. Ива вече е добре, оказа се че разстройството е от стафилококи ауреус. От днес се захранваме отново.

# 83
  • Мнения: 0
Аз пък мрън пак за бебето - научил се е да спи и да се върти, ама донякъде и после запецва и не знае какво да прави и се събужда с рев и това е по хиляда пъти на нощ, че и през деня, само в количката като е стегнат с коланите има мира.


Същото чудо сме и ние.Не спира. newsm32
Най после и ние имаме зъбче. newsm44

# 84
  • Мнения: 5 026
Деси,честито зъбче,със здраве да си го ползва Peace

Свилен пълзи,ама как е най-интересното-в кръг, все едно е пергел, много смешен  Laughing


Да мрънкам ли,че пак се събуди в 5,15  Tired Мрънкам. заспа в 7ч като отцепен.

# 85
  • Мнения: 8
Добро утро!
Атракция, спомням си, че ти даваше Chamomila - успокои ли се Свил? То какво ли питам, щом го разнасяш на разходките ooooh!.
Аз съм отново в някакъв филм, вечер се събужда на 40 мин., през деня мрънка, не може да заспи по никакъв начин. Това означава, мме по сто пъти го кърмя. Остави, че се цицора вече нон стоп, но и така не си яде другата храна, защото не може да огладнее. Та така - ужас. Ходих на хомеопат - даде ми Chamomila. Дано да помогне - снощи направи почти четиричасова пауза newsm44 newsm44

# 86
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
dessi79 честито зъбче  tooth
 Stefi Stefi егатии кефа....
maya_4ekelova ..аз си мисля, че от малкото сън може да е кисел...Приш Ангел е така...както описваш, когато се е превъзбудил и не е спал по една или друга причина...Но като си вземе съня си е есктра...затова гледам да спи през деня....Но моя мушмурок като е кисел отказва и цица, така че заспива с бибата, нерви се..сега се е научил да се захлупва с една бебешка възглавничка ..Като не иска цица, предлагам и твърда храна...ей така...хапва по 1 2 лъжичк и се успокоява...май много обича да яде с лъжица...Вчера му дадох и намачкана круша с пръсти...изяде половин круша ooooh! средно голяма...после си и цока...
На КАти й изолираха еширихия коли /бактерия , която живее в дебелото черво/ Обяснението на доки е, че понеже уретата при момиченцата е къса се е замърсила. Аугментина е резистентен за тази бактерия и почнахме суметролин/бесептол, който е по-лек...но пък ще се пие по-дълго...Сега имам почти пълно шише аугментин...Хубаво е да си се правят антибиограми, за пореден път се убеждавам....иначе щяхме залуду да си го пие антибиотика и след 2 седмици пак щеше да има същия проблем...
Днеска май пак ще е криво времето...вчера тъкмо излязохме следобяда и като задуха, заваля ни...после премина...ама вече се бяхме прибрали...

# 87
  • Мнения: 5 026

Атракция, спомням си, че ти даваше Chamomila - успокои ли се Свил?
Бе да ти кажа , май действаше, за разлика от Дентокинда. Знам ли и аз Simple Smile

# 88
  • Мнения: 279
Добро утро мацки  Hug !
Не съм се разписвала тия дни.
Деси, честито зъбче !
Емир, да мине бързо при Кати.

Ние сме основно на крака, не иска да седи, а като го оставя на земята започва за всяко стабилно нещо да се изправя.

Аз ще изчезна за няколлко дни, няма да ревете  Wink. Стягам багажа, днес отиваме на София, а в Неделя живот и здраве за Габрово. В София ще отседнем в Овча купел, ако някой е там да звънне за по кафе. /Аз съм до Кауфланда, ако нещо ви говори./

Дърпа ме малкия да ставам ....

# 89
  • Мнения: 243
Добро утро!
 Blush  е наистина съм си оставила пръстите в моето обяснение за капачките  Embarassed
Надина, обаче ти ме разгада, точно това имах в предвид - дали се прегъват крачетата в коленцата. Като чета колко дечица хванати за нещо обикалят или пък пълзят, а ние дори и прави не може да стоим. Та зачудих се какво става newsm78
Емир, Кати бързичко да се оправя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт