бебето ми не наддава

  • 6 850
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
Aila,наистина благодаря!Но само се ядосвам,за6тото даже и нап4ета пих за да я спра напълно! CryИ не за първи път патя от лекар "проесионалист".............

# 16
  • София
  • Мнения: 12 231
Aila,наистина благодаря!Но само се ядосвам,за6тото даже и нап4ета пих за да я спра напълно! CryИ не за първи път патя от лекар "проесионалист".............
  Нищо нали човек се учи от грешките си, а и не си била ти виновната в случая. Сигурна съм, че със следващото бебче ще имаш нужната информация и желание да кърмиш  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 77
Иска ли питане Simple SmileА въпроса със следва6то бебе ......имам един въпрос към теб,родих март месец,април цикъл ми дойде(на 10)и сега все о6те няма.Рано е да отида на лекар,пазим се....не знам какво да мисля  newsm78

# 18
  • Мнения: 539
Според мен трябва да има някакъв баланс,все пак детето се е родило много едро и мисля че затова наддава бавно иначе ще стане още първия месец 5-6кг.,което е много.По дребните бебета е нормално да качват ,все пак те имат нужда.Не мисля че е притеснително,но все пак се консултирай с педиатър.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 231
  Независимо колко е родено бебето не е нормално да не наддава. Трябва да се провери каква е причината.
  Ето таблица на СЗО за ръста на наддаване според рожеднното тегло - http://www.who.int/childgrowth/standards/wfa_boys_0_13_zscores.txt

 
Иска ли питане Simple SmileА въпроса със следва6то бебе ......имам един въпрос към теб,родих март месец,април цикъл ми дойде(на 10)и сега все о6те няма.Рано е да отида на лекар,пазим се....не знам какво да мисля  newsm78
  Това не е от моята компетенция. Най-добре е да го обсъдиш със специалист.

 

Общи условия

Активация на акаунт