Столче за кола 9-36 кг ?

  • 37 644
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 44 354
sadlady - ми ние никак не го ползваме често...и все пак бих го сменила...дори да има всички екстри днешни, то след 5 години вече ще е по-друго...то като гледам столчетата от преди 5 години и последните модели...ми има разлика....така че да - бих и ще го сменя и нашето....
а след 11 години ясно че няма да го мислиш(освен ако тогава нямаш друго дете в подходящата за стола възръст)....

# 151
  • Мнения: 0
Някак си на немското качество по-мога да се доверя и това си е.


Немско ли, в сайта им пише Хонг Конг, само дизайна е правен в Германия май.

# 152
  • София
  • Мнения: 44 354
къде пък намери да пише и къде е произведено(което и там да е столчето)... Simple Smile
иначе то няма нищо лошо да е произведено в хонг конг.... важно е как ....

# 153
  • Мнения: 0
къде пък намери да пише и къде е произведено(което и там да е столчето)... Simple Smile
иначе то няма нищо лошо да е произведено в хонг конг.... важно е как ....

Е, произхода винаги ме интересува Laughing

# 154
  • Мнения: 13 512
къде пък намери да пише и къде е произведено(което и там да е столчето)... Simple Smile
иначе то няма нищо лошо да е произведено в хонг конг.... важно е как ....

Е, произхода винаги ме интересува Laughing

KКакво значение има къде е произведен, след като има добри резултати от тестовете?Мен пък само това ме интересува. Може и в Монако да е произведен,ако не покрива критериите ми -няма да му обърна внимание.

# 155
  • Мнения: 0
къде пък намери да пише и къде е произведено(което и там да е столчето)... Simple Smile
иначе то няма нищо лошо да е произведено в хонг конг.... важно е как ....

Е, произхода винаги ме интересува Laughing

KКакво значение има къде е произведен, след като има добри резултати от тестовете?Мен пък само това ме интересува. Може и в Монако да е произведен,ако не покрива критериите ми -няма да му обърна внимание.

Точно така, това къде е произведен също е един от критериите МИ.

# 156
  • Мнения: 1 572
Някой има ли впечатления от Graco Nautilus? От това, което четох из чужди сайтове по-сигурни са седалките с 5 точкови колани пред тези, които ползват колана на колата. В Момента детето е с Макси Кози Тоби, коланите и подпират раменете, макар че главата още е добре обхваната. На зор съм да избера качествена седалка. Склонна съм да платя по-скъпа, важното да е сигурна. Този Наутилус може да се ползва с 5т колан до 65 либри, т.е. около 29кг.

# 157
  • Мнения: 169
А ми е най-интересно как полицайте, хич не разбират от сертификати Simple Smile))Според мен трябва да им се проведе разяснителен курс. Защо го казвам..ми съседка полва летния кош на количката си за стол за кола и спори,че и било стол за кола и колко пъти вече полицайте я спирали, че и и казвали, че била една от малкото със стол в колата  Simple Smile))

# 158
  • номад в БГ
  • Мнения: 49
 Виждам, че много отдавна не е писано тук, но ще питам (надявам се да получа помощ!), за да не пускам безсмислено нова тема, която може да се приеме и за реклама.
 Търся столче 9-36кг, което да има позиции на облегалката. Пътуваме само 1-2 пъти в годината на дълъг път, а синът ми много обича да спи в кола и искам да му е удобно. Иначе сме пешеходци:)
 Какво мислите за това?  Като цена и функции ме устройва напълно, ако може някой да ми предложи нещо по-хубаво, но и не много по-скъпо ще съм благодарна.
http://slonbalonbg.com/lorelli-premium-stolche-za-kola-magic-sps … ocolate-2014.html

А запознатите да ме осветлят, моля, столчетата до 36кг по-широки ли са от тези до 25кг? Мисля, че ще ни трябва такъв, защото синковеца е едричък, или се заблуждавам  newsm78

Последна редакция: чт, 14 авг 2014, 16:03 от Зоя Г

# 159
  • Мнения: 22 534
Зоя Г, по-широки са по принцип, да.
На каква възраст е детето?
За по-хубаво и на добра цена, ще трябва да следиш чуждите сайтове и намаленията там.
Дъщерята е с Кидди, но те са скъпи, също Макси Кози и Грако имат добри столове 9-36кг.

# 160
  • номад в БГ
  • Мнения: 49
Детето след 12 дни ще стане на 2г., но е малко по-едър от връстниците си - 14кг. и дупето му е по-дебеличко:) Пробвахме едно столче на позната за 9-25 кг. и определено ми се стори тесничко и неудобно за него. По-удобно се чувства в ето такъв,защото е доста широк http://www.hippoland.net/bertoni-stol-za-kola-bumper-9-18kg-blue-captain
но на мен не ми вдъхна доверие, най-вече защото беше само пластмаса и тапицерия - съвсем твърд.
От всички, които видях в магазина, споменатият в горният ми пост ми се стори най-подходящ за него. Казаха ми, че ако искам някакъв др.модел ще ми доставят,затова попитах тук Simple Smile

Основното, на което държа е да има положения на гръбчето за спане, да е мекичък, да е широк (затова до 36кг.) и да не е мн.скъп (до към 200лв.), Ама хич не искам, нали Blush

Maryse, благодаря за съвета, това го подозирах, но нямам време за ровене по сайтове, по цял ден сме сами, а има много за вършене ooooh! Предпочитам да ида в магазина за 10 мин. и да се свърши.
Извинявам се за дългите постинги, дано съм обяснила какво търся точно.
  bouquet

Сега вече се колебая между тези двата:
http://slonbalonbg.com/lorelli-premium-stolche-za-kola-magic-sps … ocolate-2014.html
http://olx.bg/novo-stolche-za-kola-9-36-kg-namaleno-i54559550

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 15:47 от Зоя Г

Общи условия

Активация на акаунт