кога почва да се пазарува за бъбещия бебчо?

  • 1 756
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 609
Когато бях в 7-ми месец накупих някой дрешки,малко преди да вляза да раждам взехме шишета,биби,козметика и след като се роди бебка малко по малко всичко друго необходимо 

Копирах отговора си отдруга тема Rolling Eyes
 

# 16
  • Мнения: 5 103
ох нямам търпение да почвам да пазарувам а вие от кое почнахте от по едрите или от по дребните неща?

# 17
  • Мнения: 211
През последните 2 месеца от бремеността ми атакувах всички възможни магазини и абсолютно всичко, което ми беше необходимо си накупих.
Адски бях доволна за това, защото след раждането на Марти бях толкова съсипана, че просто не можех и да си помисля да обикалям бебешки магазини.
Сега вече е различно, просто не мога да устоя на изкушението да не влезна във всеки един бебешки магазин. Laughing

# 18
  • Мнения: 8 505
ох нямам търпение да почвам да пазарувам а вие от кое почнахте от по едрите или от по дребните неща?

Моят съвет е щом ти хареса нещо,да го купуваш.Докато чакаш да влезеш в еди кой си месец,може вече да го няма (не става въпрос за шишета и кознетика,които ги има под път и над път).Така че пазарувай смело и с удоволствие Wink

# 19
  • Мнения: 5 370
Аз ще ти дам мнение,доста различно от другите.Май само една мама беше отговорила нещо подобно.Значи,преди да се роди беб-а той подрани с 23 дни-имахме само креватче.И то беше купено мааааалко преди раждането. Просто мъжото не искаше и това е. Аз какво обаче направих-извадих на дискета и принтирах възможно най-добрият компилиран списък, уточнихме на "суха тренировка" кое,какво,колко ще струва и.....добре,че се наложи спешно секцио Crazy,та после лежах една седмица,за да може той да успее да накупи.Де факто му е трябвал точно един ден.
Ако те интересуваъ конкретни марки и откъде съм пазарувала-питай,може и на лични. Hug

# 20
  • Мнения: 949
Аз все още нищо не съм купила,но мисля полека да започвам.
Във форума намерих доста списъци за  най-важните бебешки атрибути и до максимум до месец почвам с покупките.

# 21
  • Мнения: 7 803
в 3ти месец купих първото гащеризонче и после по лека и каквото ми хареса взимах ние не сме суеверни а и не исках да чакам последните трудни месеци да пазарувам всичко а и както се родихме 6 седмици по рано ...........

# 22
  • София
  • Мнения: 2 181
като влязох в 7-ми месец започнахме с по-едрите неща.за дрешките цветовете бяха неутрални.бяха ми казали,че ще е момиче,но аз нещо им нямам вяра. Wink

# 23
  • Мнения: 804
 И аз като теб се чудя от кога да започна Rolling Eyes За сега само оглеждам магазините, но мисля съвсем скоро да копувам ако нещо ми хареса. По големите неща и козметиката смятам в 6-7 месец да ги копуваме, после си мисля, че ще ми тежи с корема да обикалям по магазините. Все пак не искам всичко да пазарувам наведнъж , искам да си удължа удоволствието newsm47 , а и от икономична точка, малко по малко ще ни е по-леко  smile3521

# 24
  • Мнения: 4 399
В края на 4. месец купих първата дрешка защото ни предстоеше да посетим едни роднини които знаех че ще ни дадат някои неща от тяхното бебе,а много исках първата бебешка вещ да ни е нова. От тогава насам ми дадоха някои неща. Аз също не мога да спра да купувам. Сега мисля че от дрешките вече имаме всичко каквото ни трябва за началото. КОличката ще я поръчам тия дни. Не мога да чакам повече защото докато ми я доставят могат да минат и 10 седмици. Скоро трябва да поръчвам и стаята защото и за нея ще трябва да почакам. Ние не можем да разчитаме на помощ при покупките и затова всичко трябва да ни е подготвено, изпрано, изгладено.

# 25
  • Мнения: 3 663
докато бях в 7-8ми месец направихме със съпружеството една екселска таблица с необходимите покупки и основните магазини, в които искахме да идем, принтирахме таблицата и тръгнахме по въпросните магазини
от всеки си избрахме според цените и качеството какво ще си купим и си отбелязахме в таблицата
след като родих съпружеството хвана списъка и за един ден напазарува всичко
после за още един го пуснал в пералнята, а майка ми го изгладила
като се прибрах от болницата бяха купени всички неща, които заедно бяхме избирали без да си спестявам удоволствието от обикалянето по магазините Simple Smile
не постъпихме така от суеверие

# 26
  • Мнения: 2 467
6-7 месец. До последно незнаехме пола на бебче и купувахме в жълто, зелено, бяло.

# 27
  • Мнения: 5 103
мамчета а някой от вас ппазат ли си списъците

# 28
  • Мнения: 2 807
За баткото - започнах да пазарувам от 5-я месец, е така от мерак - дрешки и играчки предимно и ... всичко в небесен цвят  Wink

За малката - още като разбрах, че е момиче, накарах татито да ме закара до най-близкия марков магазин и й взех прекрасна рокличка и блузка с надпис "Daddy' s Princess"  Grinning) , естествено в розово  Wink

# 29
  • Мнения: 9 903
мамчета а някой от вас ппазат ли си списъците
мимка, във всяка отчетна тема има списък на 1 страница.
И пускай търсачката по-често Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт