Какви еротични подаръци сте получавали от половинката?

  • 16 392
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 371
уф... знам ли. козирога има бурно начало, вярно. ама чак секс маниак  newsm78 .
може пък точно аз да съм изтеглила от колодата козирози единствения без манията  Twisted Evil.

тъй и тъй сте на еротики, ми споделете нещо за тантра секса  Rolling Eyes, какво е това чудо  newsm78.

# 106
  • Мнения: 364
тъй и тъй сте на еротики, ми споделете нещо за тантра секса  Rolling Eyes, какво е това чудо  newsm78.

Много скука.. Трябва много търпение, което аз нямам! Дишаш- издишаш, почти не се движиш.. Тц  Crossing Arms

П.П. Най-важното забравих- няма кулминация!!!

# 107
  • Мнения: 3 371
ох, успокои ме. значи  не ми се е случвало. почти се бях притеснила.

# 108
  • Мнения: 426
Палмира, имам много противоречиви впечатления за жените- козирози.  Sick Най-фригидните жени които съм срещала в живота са от тази порода.  newsm78 Няма да казвам за всички...жените ги познавам много по-малко от мъжете, но определено чести са съвпаденията за тотална женска асексуалност и козирог като зодия.

Но при мъжете е друго.
Защото такива хиперсексуални извратени жени Овен ги развращават, горките Козелчета  Laughing .Мъжът ти сигурно е Козирог, затова толкова категорично отстояваш това си мнение  newsm78

# 109
  • Мнения: 73
Палмира, имам много противоречиви впечатления за жените- козирози.  Sick Най-фригидните жени които съм срещала в живота са от тази порода.  newsm78 Няма да казвам за всички...жените ги познавам много по-малко от мъжете, но определено чести са съвпаденията за тотална женска асексуалност и козирог като зодия.

Но при мъжете е друго.
Защото такива хиперсексуални извратени жени Овен ги развращават, горките Козелчета  Laughing .Мъжът ти сигурно е Козирог, затова толкова категорично отстояваш това си мнение  newsm78

 Grinning То си им е в кръвта на козелчетата, не им е нужен овен. Само си попадат на точния човек който да им разбере желанията без думи.
Мъжа ми е теле.

# 110
  • Мнения: 0
А ще споделите ли как е Везни с Везни и Везни с Дева Thinking?

# 111
  • Мнения: 426
А ще споделите ли как е Везни с Везни и Везни с Дева Thinking?
Екстра е. Със сигурност ще имате красиви деца  Wink

# 112
  • Мнения: 4 743
А Овен и Везни?? Четох, че е супер комбинация, ама само за секс???? newsm44

# 113
  • Мнения: 3 371
kой е везната? аз съм везни/с асц дева/, и изпитвам органична непоносимост към овен.
за секс  Stop

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Той и Близнак, а АЗ-Водолей - нямаме никакви предрасъдъци в секса, повярвайте. Секса между нас и страхотен, разнообразен и най-важното редовен.  Дай Боже всекиму!!!! Wink

# 115
  • Мнения: 1
А Овен и Везни?? Четох, че е супер комбинация, ама само за секс???? newsm44
"Везни и овен. Те могат да развият краткотрайна привързаност. Агресивността на овена може да въздейства в/у стремежа към оригиналност на везните. И двамата обичат сексуалните удоволствия, но овена се опитва да отиде твърде далече, твърде бързо. Везните са идеалистични и могат да бъдат разочаровани. Едно пълно физическо удовлетворение може да направи една връзка успешна, но не и един брак." Peace

# 116
  • Мнения: 2 270
Нали темата беше за еротичните подаръци?.......

А иначе - ние сме 2-ма Близнаци - как ви се струва това?

# 117
  • Мнения: 2 448
Темата май се е превърнала в еротичен подарък според зодиака. За моята зодия разправят, че най секси действа годежен пръстен, така че съм си го получила отдавна.  Laughing

А най перверзния еротичен подарък не ми е от половинката, ами от съфорумка. 

# 118
  • Мнения: 4 965
И понеже стана дума за зодии и секс - дайте да направим анкета или някаква статистика как го правят отделните зодии /не помня да е имало подобна тема, а се заинтригувах/. Примерно, най-бурен съм правила с овен, най-страстен и същевременно най-нежен със скорпион, най-продължителен с дева и най-извратен с телец. Интересно ми е дали наистина има нещо зависещо от зодията или си е строго индивидуално. Sunglasses
И може да споделите какви зодии с какви подаръци свързвате.

# 119
  • Мнения: 6
И понеже стана дума за зодии и секс - дайте да направим анкета или някаква статистика как го правят отделните зодии /не помня да е имало подобна тема, а се заинтригувах/. Примерно, най-бурен съм правила с овен, най-страстен и същевременно най-нежен със скорпион, най-продължителен с дева и най-извратен с телец. Интересно ми е дали наистина има нещо зависещо от зодията или си е строго индивидуално. Sunglasses
И може да споделите какви зодии с какви подаръци свързвате.
аз съм козирог,
най-страстен, най-бурен секс съм правила с телец, понякога е леко извратен  Mr. Green но не пречи
най-нежен и романтичен е бил с дева
най-противен, дървен и асексуален и мнооого скучен е бил с козирог

Общи условия

Активация на акаунт