Какви еротични подаръци сте получавали от половинката?

  • 16 386
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 340
Когато една жена използва вибратора си сама -това е ясно, но по време на секс с гаджето си, при наличието на мъж от кръв и плът, силиконовато подобие кому е нужно  според вас и защо  Thinking
Не че е нужно, но е готино Wink Може много неща да се измислят за силиконово участие Simple Smile
Аз съм получавала подарък вибратор - бях адски радостна и развълнувана  Twisted Evil
А не мога да разбера жените, които биха приела това като критика и че едва ли не не стават в леглото?! Защо, за Бога търсите под вола теле. (А всъщност ако наистина не ставаш и мъжът ти не е доволен от секса, който правите - защо вместо да се цупиш да не се опиташ да подобриш нещата? м?) Секса може да си е супер, но какво пречи да го разнообразим с един вибриращ уред?! Дори се замисля да купя на мъжа ми някоя вибрираща вагина Simple Smile

# 61
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
въображение им липсва на дамите или  само така ми се струва ....  Thinking

# 62
  • Мнения: 426
А не мога да разбера жените, които биха приела това като критика и че едва ли не не стават в леглото?!   
Ми аз не виждам как жена би могла да възприеме вибратора като критика че не я бива в леглото  newsm78, то по-скоро мъжът би трябвало да го възприеме така  Laughing

# 63
  • Мнения: 0

 ще може ли да обясниш кой, какво е господин пингвин и неговата функция,
съвсем кратко и теоритично.  Grinning
  Сестро,много си назад с инфото  Whistling Laughing Laughing Laughing
http://www.alosexshop.com/Multifunkcionalen-vibrator-pingvin-48105
Лошото му е, че понякога е за предпочитане пред мъж Mr. Green-не иска салата и ракия,не го боли нищо,не мърмори,свършва,когато само ти пожелаеш Laughing

# 64
  • Мнения: 1 340
А не мога да разбера жените, които биха приела това като критика и че едва ли не не стават в леглото?!  
Ми аз не виждам как жена би могла да възприеме вибратора като критика че не я бива в леглото  newsm78, то по-скоро мъжът би трябвало да го възприеме така  Laughing
И според мен ако някой трябва да се чувства застрашен от вибратора това може да е мъжа Simple Smile Ама в началните страници за много обидени прочетох и затова се чудя Simple Smile

А и критиката не би трябвало да обижда. Ако единия партньор не е удовлетворен причината трябва да се търси и у двамата - и да се разреши от двамата заедно. Ако мъжът ми не е доволен от сексуалния ни живот аз бих искала да разбера - с намеци или директно - за да променим нещата. А и това с "добрия" в леглото ми толкова смешно, че няма накъде Simple Smile голяма мистерия .... Ако си всеотдаен и готов да експериментираш вместо да се обиждаш ще си достатъчно "добър".

Лошото му е, че понякога е за предпочитане пред мъж Mr. Green-не иска салата и ракия,не го боли нищо,не мърмори,свършва,когато само ти пожелаеш Laughing
Хахаха да наистина  Peace

# 65
  • Мнения: 924
Абе тоз пингвин нещо не ми вдъхва доверие много е ръбест  Stop и ако вземе да вибрира просто  #Crazy
 Joy Joy Joy
Тая вечер ще поискам от мъжо за подарък вибратор, ако се обиди и пусне после тема в ДИС вие сте виновни  Joy Joy
kati1000 това може да доведе до пристрастяване  hahaha

# 66
  • Мнения: 0

kati1000 това може да доведе до пристрастяване  hahaha
Аха,затова споменах,че това му е лошото Laughing

# 67
  • Мнения: X
Всички говорят за въображение и разнообразие...

А за мен вибраторът е възможно най-скучното и безинтересно ...изживяване...

Толкова ли ви е фантазията?Вибратор и белезници?     Mr. Green    
Или прашки и униформени дрешки?

Чак е скучна темата...    Laughing 

# 68
  • Мнения: 0
Този мултифункционален модел работи добре на два фронта едновременно-много е добър Wink
Всички говорят за въображение и разнообразие...

А за мен вибраторът е възможно най-скучното и безинтересно ...изживяване..

Пробвала ли си?

# 69
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Не съм получавала никакви еротични подаръци Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 0
Този мултифункционален модел работи добре на два фронта едновременно-много е добър Wink
Всички говорят за въображение и разнообразие...

А за мен вибраторът е възможно най-скучното и безинтересно ...изживяване..

Пробвала ли си?
Това с двата фронта звучи много добре. Wink

# 71
  • Мнения: 1 340
Всички говорят за въображение и разнообразие...

А за мен вибраторът е възможно най-скучното и безинтересно ...изживяване...

Толкова ли ви е фантазията?Вибратор и белезници?     Mr. Green    
Или прашки и униформени дрешки?

Чак е скучна темата...    Laughing 

Ами хайде развесели я, като ти е толкова развинтена фантазията сподели с нас скучните какво изпускаме  newsm78

# 72
  • Мнения: X
Цитат
...сподели с нас скучните какво изпускаме

Забавляват ме такива теми...ама не мисля ,че тук е мястото да споделям подобни неща!   Peace

Всъщност,изобщо не мисля,че човек трябва да прави публично достояние какво прави насаме с половинката...   Mr. Green   

# 73
  • Мнения: 304
Обаче по-добър вибратор от натуралният орган според мен няма...  #Crazy

Аз пък на вибриращ натурален никогаШ не съм попадала Mr. Green може да ми е беден опита, ама съвсем различни са ми като усещане.

Мисля си, че еротични или не, на играчките това им е ролята - имитират съществуващи неща, но с доза фантазия, където на природата не й е хрумнало... (поне засега Stop... знае ли човек, може мъжете един ден да почнат да се раждат с вградени пингвинчета и зайчета тук и там, няма до тогава да изпускаме купона, я Joy) Rolling Eyes

Еми петък е, не се сдържах Crazy Mr. Green

# 74
  • Мнения: 322
Никога не съм получавала играчки... Но пък веднъж бившия ми "подари" Вълшебният Жезъл, завързан с червена панделка  hahaha


Петък е, извинете ме   Blush

Общи условия

Активация на акаунт