Къде във Варна - 9

  • 61 481
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 657
Откъде мога да купя възглавнички за пътуване, от надуваемите или други подобни дето се слагат на врата - в нета намирам, но само от скъпите, а аз искам от тези по 2-3лв, пък и е спешно!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 67
В магазините за 1 лев.

# 17
# 18
  • Мнения: 11 345
Откъде мога да купя възглавнички за пътуване, от надуваемите или други подобни дето се слагат на врата - в нета намирам, но само от скъпите, а аз искам от тези по 2-3лв, пък и е спешно!

Със сигурност в магазините по един лев както казва pileshko . Скоро взех.

# 19
# 20
  • Мнения: 11 345
Някой питаше за детски магазини за интересни дрехи  newsm78

Я вижте тук http://www.abubu.bg/

Стоките са мн качествени и от мн хубави материй  Peace

# 21
  • Мнения: 3 971
Днес видях ,че са открили Била в Образцов Дом.
Ама да не хукните с количките  Wink
Единия вход си е ония със стълбите , а другия е с ескалатори   Whistling
Понеже вървях по отсрещния тротоар видях охраната как върна жена с количка  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 0
Бански прашки но само долница - имам поне няколко комплекта бански но искам нов.
Горница тази година няма да ми трябва - намерили сме си страхотно безлюдно плажче с мъжо.
Благодаря Ви предварително.  bouquet

# 23
  • Мнения: 781
Някой търсеше поднос за легло в предната тема, та...от къде намери?  Mr. Green
В магазина за мебели в Мола (Ралица май се казваше )  Peace

# 24
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 422
Видях в предната тема, че сте писали за дрешки Mc.baby. Къде на друго място ги има (освен в МОЛ Варна) ?

на Княз Борис срещу детския Бенетон.

# 25
# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Откъде мога да купя възглавнички за пътуване, от надуваемите или други подобни дето се слагат на врата - в нета намирам, но само от скъпите, а аз искам от тези по 2-3лв, пък и е спешно!

Със сигурност в магазините по един лев както казва pileshko . Скоро взех.
И в Пикадили. Май бяха по 3 лв там.

Знаете ли защо го няма дядото с пуканките пред ФК, преместил ли се е?

# 27
  • Мнения: 2 161
Къде във Варна качествена кучешка храна на добри цени?И изобщо разнообразие на храна,бисквитки,всичко за кучето.

# 28
  • Мнения: 11 345
Къде във Варна качествена кучешка храна на добри цени?И изобщо разнообразие на храна,бисквитки,всичко за кучето.

Поне дай ориентир за квартал и марка на храна. Някой от местата ги знам , но.........на теб от къде ще ти е удобно да купуваш?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт