Усещате ли овулацията си?

  • 80 336
  • 534
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 960
Здравей sixsense , благодаря за отговора ти. И аз се надявам скоро да се случи. Това ще ми е втора бременност, но за 1-та не си спомням много неща. Беше преди 7 години. За съжаление първото ми детенце е с голям проблем, но това е друга тема. Едно хубаво, здраво бебче ще запълни много празнината в мен...... Наистина засега с мъжа ми не можем много да планираме нещата, просто той много работи. Въпреки това много се надявам скоро да се случи чудото. Пожелавам успех на всички и скоро да се похвалим с хубава новина. EFP preggo  ylinfant

# 106
  • Мнения: 118
При мен е тъпа но продължителна болка в единия яйчник. Не е непоносима болка ... даже забравям за нея от време на време

# 107
  • Мнения: 213
Аз не усещам болка,само по течението и леко ме стягат гърдите.

# 108
  • Мнения: 793
Супер темичка, браво мацки!  newsm10

# 109
  • Мнения: 960
Е , днес ми е 14-ти ден след М и мисля, че усещам настъпването на овулацията си. Адско срязване ниско долу, болки в кръста, само ЦС я няма още, което ме навежда на мисълта, че овулацията предстои. Но дали е така ????? newsm78. Май ще се бяга за тестове......... running

# 110
  • Мнения: 23
Здравейте момичета! Аз преди да забременея може би защото не съм я търсила като усещане не съм я усещала или не съм и обръщала внимание. След като родих я усещам всеки месец с лека болка в кореме и кръста и малко по обилно течене Simple Smile

# 111
  • Мнения: 38
Да. Тялото задържа повече вода. Гърдите се подуват.

# 112
  • Мнения: X
Да. Тялото задържа повече вода. Гърдите се подуват.

 Mr. Green това ми звучи като " След ядене корема натежава и клепачите падат "..
Извинете ме за сарказма, но напоследък чета страхотни бисери ...

# 113
  • Мнения: 515
При мен се проявява с болка в кръста течение и болка в десния яйчник с придърпване. Не съм се засичала никога с тест, затова немога да бъда сигурна дали е преди ОВ или по време.

# 114
  • Мнения: 111
да сподел началото на моето изледване,на 11 тия ден се появи желание за секс и течението се увеличи,бяло кремообразно,на 12тия ден ЦС на моменти все едно бликаше,и реших да направя тест,беше отрицателен и се появи само една чертичка,днес ден 13 -ЦС продалжава да е  бяло кремообразно ,но на теста се появи бледа втора чертичка,което мен лично ме навежда на мисълта че овулацията предстои,а не  епреминала,а и все още не е имало онова придърпване,което усещам всеки път...утре пак тестче...да видим дали тоя път ще я издебна тая овулация.Simple Smile

# 115
  • Мнения: 914
Втората чертичка трябва да е толкова ярка колкото другата, даже понякога се случва да е по-ярка от първата.

# 116
  • Мнения: 111
Втората чертичка трябва да е толкова ярка колкото другата, даже понякога се случва да е по-ярка от първата.
м да,ден 14-теста е положителен,втората чертичка наистина беше по ярка от първата и се появи срязването в яйчника,тоя месец ще е левия...остава да нацелим момента:)сега поне знам че болката в яйчника е предвестник на овулацията,а не самата овулация:)късмет на всички.а още един въпрос след преминаването на овулацията нали теста отново става отрицателен?

# 117
  • Мнения: 1 568
Втората чертичка трябва да е толкова ярка колкото другата, даже понякога се случва да е по-ярка от първата.


Моята беше много бледа.

# 118
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Във връзка с ОВУто искам да попитам (след като съм изчела количество инфо по въпроса, но все пак нещо ми се губи по пътя Simple Smile
При Овулация освен Цервик. слуз като белтък, коята ми изтече на 13.09, Ову тест с две еднакво ярки чертчки (направен същия ден), и БТ (анално измерване) 37,4 пак на 13ти и днес сутринта -14ти.
Въпроса ми е според вас ОВУ е настъпило на въпросния ден или предстои и до колко време де очаквам ?!

и ... БТ как трябва да се движи (ориентировачно) и дали това което пишат жените във форума винаги се има предвид анално измерване (защото там нали е по-висока Т с един градус ли беше?)

# 119
  • Мнения: 269
Момичета, искам да попитам някой знае ли дали е проблем, ако два поредни месеца овулира един и същи яйчник, а не както е обичайно да се редуват?  Crazy
Благодаря много  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт