Аква Азур Св.Константин и Елена. Впечатления?

  • 7 066
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
Да побунтем тази тема. Има ли  някой скоро да е ходил там да сподели сега как е? Предварително благодаря!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 84
Да побунтем тази тема. Има ли  някой скоро да е ходил там да сподели сега как е? Предварително благодаря!


Ще ходим сега в събота,та тогава мога да дам мнение,ако не ти е късно Simple Smile
 Основно ме притесняват няколко последни коментара ,че имало голям наплив на румънски туристи.... Ще видим newsm78

# 17
  • при моите любими
  • Мнения: 2 965
Мен много ме интересува разстоянието до плажа. Как се стига, по пътека или стълби и колко приблизително е пеша? Ще бъда с малкия там за няколко дни, но се чудя дали ще ми е удобно с количка.

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 652
Мен много ме интересува разстоянието до плажа. Как се стига, по пътека или стълби и колко приблизително е пеша? Ще бъда с малкия там за няколко дни, но се чудя дали ще ми е удобно с количка.

5 минутки, но стълбите са доста, адски досадно е. Предлагам ти да не се забивате на плажа, (страшна лудница е и морето е кофти там) който е с/у стълбите, повървете по плажа, има едно заведение с чадъри и шезлонги на плажа (тръстикови), общата цена на комплекта е 15 лв, много е приятно там.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 84
Мен много ме интересува разстоянието до плажа. Как се стига, по пътека или стълби и колко приблизително е пеша? Ще бъда с малкия там за няколко дни, но се чудя дали ще ми е удобно с количка.

Плажа е на 5 мин., но е надолнище + стълби - не са много,но не мисля ,че ще е много удобно с количка, особено пък на връщане:( Не че е невъзможно,но...
 Иначе ,при пълен хотел - не и спокойна почивка! Чакаш за асансьор,чакаш за маса,чакаш на опашка да си сипеш храна,чакаш на бара, шезлонгите в 9 часа са заети всичките от самотни хавлии...,ако спиш до по- късно..тц,тц,ще съхнеш прав Simple Smile

# 20
  • Мнения: 33
Миналата година почивахме там. Края на юни беше добре, но от 1 юли хотела се понапълни, започна едно чакане за маси и храна. Освен това безплатната зона на плажа е малка и ставаше голяма лудница. Иначе хотела не е лош, но мисля че не е подходящ за ол инклузив, защото наистина помещението за хранене не е особено голямо, и става голяма лудница.

# 21
  • Мнения: 0
Миналата година почивахме там. Края на юни беше добре, но от 1 юли хотела се понапълни, започна едно чакане за маси и храна. Освен това безплатната зона на плажа е малка и ставаше голяма лудница. Иначе хотела не е лош, но мисля че не е подходящ за ол инклузив, защото наистина помещението за хранене не е особено голямо, и става голяма лудница.

Има ли някои които се е върнал скоро да даде свежо инфо как е сега ?

# 22
  • при моите любими
  • Мнения: 2 965
Върнахме се от кратка почивка. От къде да започна? Плажа е близо и стълбите не са толкова много. Първо има 31 стъпала до улицата и после още толкова до плажа. Ако си носите само една чанта, няма проблем, но с количка и с малко дете, което да носиш си е малко уморително на връщане. В хотелът имаше повече руснаци, от колкото румънци. Ние бяхме на 7ми етаж и там бяхме предимно българи. Гледката от стаята беше страхотна. Стаята беше голяма и много просторна с голяма баня с вана. Единствено мокета и балконите са малко занемарени, но за мен това не е било проблем, само го отбелязвам. Има много шезлонги около басейна, но от рано сутрин повечето са заети с кърпи. Мисля че хотелът обаче, не е много подходящ за деца. Няма достатъчна анимация и забавления, да не кажа никаква. Няма детски кът или стая за по-малките. Вечер анимацията е до басейна на много малко пространство и представляваше нещо като дискотека с музика. Чужденците са забавляваха. Храната беше на средно ниво според мен. Ние не сме претенциозни и ни хареса, но определено нямаше много разнообразие. Ние хапвахме салатки, риба или скара, картофки и плодове. Това го имаше и бяхме доволни. Не сме се разболявали от чревни вируси. Ресторантът е малък, но никога не ни  се е налагало да чакаме, докато се огледаш какво да хапнеш и винаги се освобождаваше маса, не мисля че това е проблем.  

# 23
  • Хасково
  • Мнения: 726
Бяхме там 7 дни през юли- много съм доволна от обслужване , персонал, храна и т.н. Много по-добре си починахме в сравнение с Албена например. Плажа не е далече, може да се намери място в свободната зона. ЗА маса не сме чакали нито веднъж (но повече похапвахме на терасата), Детската вечерна анимация беше доста зле, но затова пък компенсирахме с две чудесни шоу програми(през вечер без неделя). Недостатък- бавен и "глупав" асансьор, отдалеченост от центъра, липса на достатъчно паркоместа, Плюсове- готин персонал, просторни стаи дори и с две допълнителни легла.

Общи условия

Активация на акаунт