111та италианска тема

  • 41 984
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 653
Cucka89, много прибързваШ според мен. Та вие сте все оЩе деца!!! Поне той да беШе малко по_голям и по_добре "осигурен". Де факто не се познавате и нямате обЩ език  Thinking

# 721
  • Мнения: 1 545
Добрутру....
Миленка, и аз имах "мебелен" уикенд. В събота излязох с майка ми да купя едно шкафче с чекмеджета, ама не от Икея, там няма каквото ми трябваше. Имам едно малко тясно пространство между гардероба и стената, и ми трябваше тясно шкафче. Купих де.
После сменихме местата на 3 дивана. Тя историята е дълга - преди няколко седмици преместих Уилям в детската, където спяха Бобо и майка. Там има две единични легла и един разтегателен диван. Всичко наред няколко дни, освен, че ни разиграваше при заспиването, ту аз, ту майка при него, ту той на разгънатия диван при майка. После се заредиха едни нощи, през които само ревеше, полубуден, искаше мен, после ме гонеше, после се тръшкаше по земята.... Нито аз, нито майка успявахме да спим. Добре, че Бобо и топ да му гърми до ухото, пак не се буди.
Та преди три дни майка не издържа и се изнесе на верандата, поне едната от нас да спи. От тогава Уилям не се буди нощем, даже пробвам нова система - да заспива сам, без някой да му виси до главата - също започва да действа.
Та проблема беше, че дивана на верандата е стар и ако се разгъне, е адски неудобен. Не е и особено удобен да се спи неразгънат, въпреки, че може. А дивана на горния етаж е от тези Икейските, които са широки и удобни като единично легло и без да се разгъват.  Обаче той се ползва за гости, и ни трябва и там удобен за спане, какъвто беше дивана в детската. Та смъкнахме дивана от горе на верандата, този от верандата отиде в детската, а този от детската - горе.
Бая зор видяхме, но стана добре, и майка е доволна от новата си стая и легло.
А в неделя имахме гости.
Такива ми ти работи......

# 722
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Cucka89, много прибързваШ според мен. Та вие сте все оЩе деца!!! Поне той да беШе малко по_голям и по_добре "осигурен". Де факто не се познавате и нямате обЩ език  Thinking


И според мен е малко рано все оЩе да се спрягат теми като съвместен живот Thinking Първо иди,виж къде живее,как живее,каква е обстановката,прекарайте малко пове4е време заедно,опознайте се малко по-добре.10 дни и то във ваканция са доста дале4 от реалния живот.
С това,което пиШа не целя да те откажа а само те съветвам да не избързваШ. Peace

# 723
  • Мнения: 6 393
Деске, страшни рокади! Shocked Laughing

Дирокче, коя стая обзавеждате? Дай снимки после. Wink

# 724
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Малееее,изморих се само да го про4ета,камо ли ако трябваШе да го направя. #Crazy
Деске,как е нокътя ?

Барб, библиотеката я паркирахме в коридора,който води към стаите ( едва ли си го спомняШ ) понеже е доста Широк. Ще я снимам като я напълня,макар,4е не е ниЩо особено. Rolling Eyes Трябва да и купим и лампи4ки и да и ги монтираме,4е да има по завърШен вид. Ето,неЩо такова е,само дето наШата е в малко по-друга конфигурация: малък модул,голям модул и два малки модула залепени един за друг. Wink
Харесах си и маса за кухнята,но нея другата събота. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 6 393
Барб, библиотеката я паркирахме в коридора,който води към стаите ( едва ли си го спомняШ ) понеже е доста Широк. Ще я снимам като я напълня,макар,4е не е ниЩо особено. Rolling Eyes Трябва да и купим и лампи4ки и да и ги монтираме,4е да има по завърШен вид. Ето,неЩо такова е,само дето наШата е в малко по-друга конфигурация: малък модул,голям модул и два малки модула залепени един за друг. Wink
Харесах си и маса за кухнята,но нея другата събота. Simple Smile
Помня горе-долу. Simple Smile Ние имаме същите библиотеки в хола - 6 модула от тези по-тесните, 40 см + 2 от тези по 20 см за дискове. И ние искаме лампички, но нещо не можем да си изберем и вече ще стане 1 година, откакто размишляваме върху тия лампички. Laughing
А това лято 2 пъти ходихме по вашите земи до Икеа-Корсико. Леле, огромна е просто! В резултат вече не ми харесва да ходя до местната Икеа в Лугано, която вече ми изглежда като макет-подигравка. Laughing Те сега я ремонтират, разширяват, уж много повече артикули ще има, но видях, че разширението май е доста скромничко всъщност...

# 726
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ние ходим в Икеа Каругате,4е ни е по-близко.Определено тази в Лугано е като кварталния супермаркет,но все пак добре,4е я има. Wink
Харесах си и корнизи ама те май Ще отанат или тази или за другата събота.

# 727
  • Мнения: 6 393
Като кварталното барче направо, понеже на око прецених, че площта на един етаж на Икеа-Лугано май отговаря на площта, която са отделили за ресторанта в Икеа-Корсико. Simple Smile)))))) И децата при нас ги вземат само за макс. 1 час, няма нужда да показваш документ, понеже се помним по физиономии и ако нямаш гумирани чорапки под ръка, пускат децата боси. Изобщо селска история. Laughing В Милано записването на детето за занималнята беше като проверка на летище.

# 728
  • Мнения: 1 545
Малееее,изморих се само да го про4ета,камо ли ако трябваШе да го направя. #Crazy
Деске,как е нокътя ?


Ами нали сме си луди глави, направихме всичко за има няма час. Уж щяхме да викаме един приятел на помощ в неделя, ама се оправихме и сами.
Нокътя все още го няма, не знам кога ще почне да расте. Раната отдолу заздравява, бавно и полека.
Мога да ходя само с едни полуботушки, един номер по-големи, доста широки отпред и страшно грозни, но купени за целта. Това е.
Това в детския кът на Икея наистина е по-страшно от паспортна проверка на летището  Laughing

# 729
  • Мнения: 388
Здравейте и извинете, че така нахлувам в темата  Blush
Искам да попитам тези от вас , които живеят в Италия за сайтове за намиране на работа. Но да са наистина сериозни фирми. Съпругът ми е ІТ инженер и търси работа в тази област. Предварително ви благодаря!

# 730
# 731
  • Мнения: 5 710
Гуд морнинг  smile3507
Как мина ваШия уикенд?
Ние се смазахме два дена от обикаляне из Икеа,купихме си много симпати4на библиотека и няколко други дреболии,монтирахме я и така. Другия уикенд Ще се върнем,4е бяхме с малката кола и не можахме да натоварим вси4ко дето искахме да вземем. Twisted Evil

По същият начин, т.е със същото изражение.
Тъпотия и форум. НИкакви излизания и тем подобни радости. Депресия.

Да ти споделя, че в Икеа има едни чудни камиончета под наем, ако не ти се хваща нещо в колата ( както беше нашия случай), платихме към 30-40 евро от Римини до Форли да ги докараме.  Ако резервираш от Интернет може да излезе и 19.90, някак си ( май ако си до Х км). Предлагат и доставка ( това ни беше първият вариант), но се оказа, че примерно етажерка еди-каква си не я доставяли:))) СмЕх. А, естествено и единият пада 'жертва' да се върне до Икеа да вземе колата след като приключи операцията, така че май май като се замисля ако ти се хваща в колата, това което купуваш е най-добре да си го пренесеш сам.

 
Цуцка не само прибързва, ами така е литнала в бъдещето, че е малко комично.




# 732
  • Мнения: 653
По същият начин, т.е със същото изражение.
Тъпотия и форум. НИкакви излизания и тем подобни радости. Депресия.

 

това пък заЩО ?  Twisted Evil  Shocked
няма ли около вас фесте, сагре, борги медиевали за разглеждане ???

# 733
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Не е много нормално да ме ревнува , но е доста ревнив.. и сигурно ще бера ядове с него ,щом още от сега ми мрънка и то без поводи..
.....Малко е властен и много не ме слуша , какво искам аз.. Все повече се замислям за различни варианти , но ние с него сме говорили , като си ходим на гости да е за по месец например , а не да отида за 5 дни на хотел.. охх нз. Никога до сега не съм имала връзка от разстояние , нито пък с чужденец , дори италиански не знам..

Нали не си представяш, че като заживеете двамата ще престане да е властен и ревнив?! Отсега си бъди с нагласата, че или ще си извоюваш лична територия и независимост, или ще се разделите.... Цял живот робиня на властен и капризен мъж трудно ще устискаш.... И не му позволявай да те командва отсега кога, къде и за колко време ще бъдеш.... Решавай ти и го уведомявай, има избор дали да приеме.... Оставям с впечатлението, че си се оставила да те разиграва.... а после?

Извинявайте, че го вмъквам, след като сте спрели на тази тема, ама ми събуди едни мои си спомени.... още се боря с овчето си послушание в началото.... И моя след пет минути познанство ми предложи брак и настояваше да се пренеса при него.... решенията за личния си живот, жената трябва да ги взема сама, а не по принуда. Както и трябва да е пълноценен партньор във вземането на решения след брака, иначе.... не се знае докога ще издържи...

# 734
  • Мнения: 402
 
Цитат
Гуд морнинг 
Как мина ваШия уикенд?
Ние ходихме на кино - "Benvenuti al Sud"- и си умирах от смях Joy Естествено всичко пресилено/за разликите суд-норд/,но много много вярно...

Горещо препоръчвам ,особено за момичетата женени за северняци.. Mr. Green Mr. Green

Дессита,още един път мн.ти благодаря за дадената ми от теб бг.фирма за оправяне на документите ми bowuu-много добро отношение,много свестна жена...

 

Общи условия

Активация на акаунт