Незабравима-Unutulmaz тема42

  • 26 365
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27
Момичета вече сме в дългоочакваната сряда .Дано след 24 часа не останем много разочаровани ,че нещо мен Гюляй не ми вдъхва доверие а пък в комбина с Мелда ужас......... newsm78
Спокойно, няма да успеят, сигурна съм. newsm11 newsm11 newsm11
Бе, ние да видим  easter , пък другото са маловажни работи! ignore2
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 706
  • Мнения: 11
Дежавю, бързо се оттегли, не успях даже и да й благодаря за темичката, но утре! Бгхелп също нещо изчезна...

Занимавам се с нещо друго.

# 707
  • Мнения: 27
Дежавю, бързо се оттегли, не успях даже и да й благодаря за темичката, но утре! Бгхелп също нещо изчезна...
Занимавам се с нещо друго.

Аааа, добре, да не те прекъсвам!  newsm47

# 708
  • Варна
  • Мнения: 329
Дежавю, бързо се оттегли, не успях даже и да й благодаря за темичката, но утре! Бгхелп също нещо изчезна...

Занимавам се с нещо друго.
Че какво по- важно от нашия купон тука?!  bigdance2

# 709
  • Мнения: 11
Дежавю, бързо се оттегли, не успях даже и да й благодаря за темичката, но утре! Бгхелп също нещо изчезна...

Занимавам се с нещо друго.
Че какво по- важно от нашия купон тука?!  bigdance2

Вие само за Харунчо пишете, а аз много,много от него не се интересувам.

# 710
  • Мнения: 1
Добро  утро!
Да ни е честита срядата.
http://vbox7.com/play:119e8e0f&al=1&vid=

# 711
  • Мнения: 93




ХАЙДЕ НИЕ СЪС СЕРХАН/ХАРУН ВЕЧЕ ПРАВИМ СУТРЕШЕН КРОЗ, АКО ИСКА НЯКОЙДА ЗАПОВЯДА

# 712
  • Мнения: 93


ЗА ПЕТКО, ХАЙДЕ ЕДА ОТКОГА ТЕ ЧАКА ДА ПИЕТЕ КАФЕ, ВЕЧЕ СЕ ИЗМОРИ И ПОСЕДНА

# 713
  • Мнения: 93

 ТОВА Е СУТРЕШНАТА РОЗА ОТ ХАРУН ПОДНЕСЕНА С ЧАША КАФЕ И БЪЛГАРСКИ НАДПИС С ПОЖЕЛАНИЕ - ЗА ДА НЕ СЕ МЪЧИТЕ С ТУРСКИЯ -  ИИГЮНЕР НА ВСИЧКИ

# 714
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО ЛУДЕТИНИ!   love001   love001   love001
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЕДНА ХУБАВА И ПЪЛНА С ИЗНЕНАДИ СРЯДА !  newsm51  newsm51  newsm51
НАВЪН ВРЕМЕТО Е НАМУСЕНО И МРАЧНО, НО ВИЕ НЕ СПИРАЙТЕ ДА СЕ УСМИХВАТЕ !  newsm47  newsm47  newsm47

КАРПАТИЯ, това което правиш , за да радваш очите и душите ни е прекрасно!  smile3501  smile3501 smile3501  smile3501  smile3525  smile3525  smile3525   love001
Аз ти написах мнението си в темата "Незабравима в рима" и ти зададох един  въпрос, но гледам отговора още го няма.  newsm78  newsm12

АДИ, както винаги това което ни предлагаш за добро утро е трудно да се опише. Особено ЛЮЛЯЦИТЕ.............Боже каква красота!  newsm10   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Всички останали сладури сте наистина НЕЗАБРАВИМИ за мен. Желая приятен ден на всички!  smile3525 smile3525  smile3525

# 715
  • София
  • Мнения: 1 395
Добро утро и от мен. Поздравления за Гуфи за новата порция от прекрасно оформени стихове!
А в отговор на пожеланието на Тарабас само да кажа, че аз лично предпочитам тази вечер да няма особени изненади спрямо фрагмента.

И поднасям рано-рано извиненията си към Дежавю. В никакъв случай не съм искал да пренебрегна нейния вариант на сценарий. Но явно така се е възприело. Сега вече разбирам защо и предлагам така да преработим сценария, че и вълкът сит, и агнето цяло. Май е най-добре и Харун и Еда да се преобличат още в първата серия. Няма проблем - ще го измислим.

Желая ви лек ден.

# 716
  • Мнения: 93
НЕ МОГА ДА НЕ ПОЗДРАВЯ КАРПАТИЯ ЗА ПРЕКРАСНОТО ОФОРМЛЕНИЕ-НАПРАВЕНО С УСЕТ И ФИНЕС


 АВТОРИТЕ НА ПРОИЗВЕДЕНИЯТА, НА СЦЕНАРИА, ДЕТО ПУСКАТ СНИМКИ, КОМЕНТИРАТ, ЧЕТАТ И АВТОРА НА НОВАТА ПРЕКРАСНА ТЕМА ДАНО НЯКОЙ НЕ ИЗПУСНА - ПРЕКРАСНИ СТЕ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ВСЕ ТАКА

# 717
  • plovdiv
  • Мнения: 0
Добро утро на всички!От проблеми с нета вечерта дори не успях да прочета всички бисери,които сътворихте.Но сега най-накрая наваксах и много се смях.Вие сте най-забавната компания,която човек може да си пожелае.Благодаря ви от сърце за хубавите мигове!Затова ви посветих едно стихче ..

         В ОЧАКВАНЕ
Отново сряда настъпи
всеки чака с нетърпение
работния ден да отстъпи
място на нашето забавление

В къщичка една край морето
се крият Еда и детето
Отвън Тарък ги пази
харуновото някой да не налази

Докато се решават съдбите
на нашите герои скрити
те се отдават най-накрая
на любовта си безкрайна

А злодеите не спят а мислят
какви злини да сътворят
дано този път сценаристите
на зрителите да простят

Да не ни измъчват вече
в реки от сълзи да ни давят
а с романтика довечера
сърцата форумски да радват

# 718
  • Мнения: 2
Добро утро и успешен ден на всички от мен!

Ето я и сряда,
никой да не сяда, камо ли да ляга.
Чакаме Харун
Да разтегли пак локум,
Да излъже Мелда,
Да успокой Еда.
Да  пази от Кенан, своя Армаган.
Че му прати жерналисти “за спасение”,
но ще трябва да дава голямо обяснение.
Чакат го Джамил и Феяз - Голям праз.
Той нали си прибра отбора
и се изнесе от двора.
Отидоха надалече,
че да не им се бъркат вече.
Ех, сряда, срада, тази вечер кога ли ще се ляга?   bouquet

 

# 719
  • Мнения: 0
Добро утро на всички!
Ади, както винаги денят ми започва с настроение с твоите сутрешни изненади newsm51
Иржи,музата ти много ранобудна бе мила,браво много добре се е получило smile3525
Мипси и при теб също е чудесно. Браво и на двете ви smile3525
Желая ви успешен и прекрасен ден, въпреки мрачното време навън!

Общи условия

Активация на акаунт