Незабравима-Unutulmaz тема42

  • 26 339
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27
Кометке чудя се дали да не се кандидатирам там нещо в холдинга та да мога малко да им видя счетоводните сметки приход -разход ДДС , командировачните до Ава  ,Норвегия ,Италия .Наличните ДМА като започна от Яхтата на Харун, БМВ то и куп други нещица та да видя как така без да се работи в този холдинг могат ли да си докажат произхода на парите при това бездействие от страна на борда на директорите. Правилно са ги погнали данъчните. newsm78  
Ухааа, ти ще ги подхванеш много яко! smile3554 Насочи си усилията към Мелда и Бурак в такъв случай! smile3512 Наш Харунски не го закачай! newsm17

# 691
  • Мнения: 3 203
karpatiq  невероятно оформление браво.

# 692
  • Мнения: 3 203
Ухааа, ти ще ги подхванеш много яко! smile3554 Насочи си усилията към Мелда и Бурак в такъв случай! smile3512 Наш Харунски не го закачай! newsm17
[/quote]

Еее ти пък сега туко виж му оправила сметките пък може и на мойта улица да изгрее слънце ако му омръзне от сестрите. Peace

# 693
  • Варна
  • Мнения: 329
Поздравявам те за оформлението! newsm10 Наистина е красиво! smile3501 newsm51

# 694
  • Мнения: 0
karpatiq  невероятно оформление браво.
bowuu
Радвам се че Ви харесва, това е най-безценият подарък за мен. Стига да имам време и още ще направя само някой да не се сърди, че не съм го уважила.  Hug

# 695
  • Мнения: 27
Абе ако прати Кометка и Дани в Ава с Харун - може да чете и приписва ама да не допусне някоя грешка, че после ако го пипнем  fight

Много ти благодаря, Карпатия, че мислиш за нас - безумно загубените фенки на негово светейшество Харунски. #Shocked #Silly newsm51  love001 Но ние ще държим да отидем всички иначе няма как Tada Tada... Цялата компания отиваме в Турция и там ще правим всеки каквото му хареса - едни ще гонят Харун по улиците travel, други ще спят под прозорците на Еда (или евентуално на матрак на пода)  sleepuu, трети ще опитат кадаифа, захарния памук и локума search, четвърти ще ходят на кръчма за яка почерпка... Drunk Drunk Drunk cheers

# 696
  • Мнения: 27

Дани за теб винаги-има и още
Мале, направо не е истина! newsm10 newsm53 Какъв пейзаж, а! newsm48 smile3508

 smile3508 smile3508 smile3508 Страшна снимчица. Тук Харун си е направо Херувимче! Ееееее, много е хубав и галантен! Как да не го разцелува човек, кажете?  love001  love001  love001  love001  love001

# 697
  • Мнения: 3 203
Момичета вече сме в дългоочакваната сряда .Дано след 24 часа не останем много разочаровани ,че нещо мен Гюляй не ми вдъхва доверие а пък в комбина с Мелда ужас......... newsm78

# 698
  • Мнения: 27
karpatiq  невероятно оформление браво.
bowuu
Радвам се че Ви харесва, това е най-безценият подарък за мен. Стига да имам време и още ще направя само някой да не се сърди, че не съм го уважила.  Hug
Как така хареса ни???... Та това си е истинско произведение на изкуството, откъдето и да го погледнеш! Празник за очите и душите. Продължавай да ни радваш все така Карпатия! newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 smile3521 smile3521 smile3521

# 699
  • Мнения: 27
Момичета вече сме в дългоочакваната сряда .Дано след 24 часа не останем много разочаровани ,че нещо мен Гюляй не ми вдъхва доверие а пък в комбина с Мелда ужас......... newsm78
Спокойно, няма да успеят, сигурна съм. newsm11 newsm11 newsm11

# 700
  • Варна
  • Мнения: 329
Момичета вече сме в дългоочакваната сряда .Дано след 24 часа не останем много разочаровани ,че нещо мен Гюляй не ми вдъхва доверие а пък в комбина с Мелда ужас......... newsm78
Спокойно, няма да успеят, сигурна съм. newsm11 newsm11 newsm11
Бе, ние да видим  easter , пък другото са маловажни работи! ignore2

# 701
  • Мнения: 3 203
Момичета вече сме в дългоочакваната сряда .Дано след 24 часа не останем много разочаровани ,че нещо мен Гюляй не ми вдъхва доверие а пък в комбина с Мелда ужас......... newsm78
Спокойно, няма да успеят, сигурна съм. newsm11 newsm11 newsm11

Дано. От твойте уста в божийте уши. Hug
Пожелавам ви лека и спокойна нощ изпълнена с много сладки сънища а за кого и по кого  вие си знаете . Blush
Дано само сценаристите не са ни заблудили и решили да продължат да ни измъчват . newsm78

# 702
  • Мнения: 27
Дежавю, бързо се оттегли, не успях даже и да й благодаря за темичката, но утре! Бгхелп също нещо изчезна...

# 703
  • Мнения: 0
Момичета вече сме в дългоочакваната сряда .Дано след 24 часа не останем много разочаровани ,че нещо мен Гюляй не ми вдъхва доверие а пък в комбина с Мелда ужас......... newsm78
Спокойно, няма да успеят, сигурна съм. newsm11 newsm11 newsm11

Дано. От твойте уста в божийте уши. Hug
Пожелавам ви лека и спокойна нощ изпълнена с много сладки сънища а за кого и по кого  вие си знаете . Blush
Дано само сценаристите не са ни заблудили и решили да продължат да ни измъчват . newsm78

В този ранен час ще Ви кажа, каква беше асоциацията ми когато гледах за 2 път първият фрагмент който пуснаха. Има един много хубав цитат на Николай Хайтов от Диви разкази, ако не се лъжа беше от "Мъжки времена" - Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто - да го направиш. Та Еда и Харун искат да кажат на Мелда, но като дойде въпросният момент (като този в болницата), нещо не им стиска да кажат истината до край гледайки се в очите. ooooh!
Та мисля, че и този път ще се размине работата, ако онези журналисти не разкрият цялата истина де. Тази вечер ще видим. Лека нощ от мен.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 329
Момичета вече сме в дългоочакваната сряда .Дано след 24 часа не останем много разочаровани ,че нещо мен Гюляй не ми вдъхва доверие а пък в комбина с Мелда ужас......... newsm78
Спокойно, няма да успеят, сигурна съм. newsm11 newsm11 newsm11

Дано. От твойте уста в божийте уши. Hug
Пожелавам ви лека и спокойна нощ изпълнена с много сладки сънища а за кого и по кого  вие си знаете . Blush
Дано само сценаристите не са ни заблудили и решили да продължат да ни измъчват . newsm78
Хич не се съмнявай, че ще точно така- 5 сек секс luvbed, 5 мин семейна идилия на плажа piasyk и останалото време- мъчения! #Onfire

Общи условия

Активация на акаунт