Носите ли сутиени за кърмачки?

  • 3 023
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
Не, нося еластични безшевни, стават и за пред хора  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 249
Не. Предпочитам спортните памучни, но нося и други. При всички случаи, обаче, им махам банелите ( имам горчив опит със запушвания на канали).

# 17
  • Мнения: 1 896
Откак съм почнала да кърмя, съм си купила общо 5 сутиена за кърмачки, и в крайна сметка нося само един от тях. Някакъв италиански и никак не изглежда зле, аз поначало наблягам на удобството при избора. Останалите все се оказва че някаде ме притискат, въпреки че са пробвани, но проблемът излиза наяве след по-дълго носене. Иначе нося и един потник с тантелки ама много ме убива ластикът като го вдигна над цицата.
А я пък аз да задам един въпрос който отдавна ме мъчи - как мислите, защо не съществуват черни сутиени за кърмачки? Някой не може да си представи кърмачка с черно белъо? Малко смешно чак ми се струва.
Като искам черен сутиен, нося едни на триумф с мека чашка, открай време са ми любими.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 603
Въобще не съм си купувала, нося на Триумф и те ми вършат страхотна работа. А имам и два резервни, на които просто махнах банела и още не са се скапали. В крайна сметка сега имам ц..и и ги глезя  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 35 971
защо не съществуват черни сутиени за кърмачки?

има, имаааа Simple Smile
този има и черен вариант
тук

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
А я пък аз да задам един въпрос който отдавна ме мъчи - как мислите, защо не съществуват черни сутиени за кърмачки?
Ти пък....Ето ти черен сутиен за кърмачка .

# 21
  • София
  • Мнения: 2 164
Да, нося сутиени за кърмачки от четвъртия месец на бременността, защото други не ми ставаха  Mr. Green.
Чашките ги ползвам по предназначение. Проблемът при мен е, че съм с малка подгръдна обиколка и голеееми чашки, а такива модели няма  Sad.
Имам един на Reflections и един си купих от Щъркел-а. Не ми харесват никак на външен вид. Прерових цяла София за цветни и по-добре изглеждащи модели, ама нъцки  Close!
В най-скоро време смятам да мина на нормално бельо  Wink.

# 22
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 741
Нося. Вярна че не е най-красивото бельо което съм носила, но е супер удобно за кърмене и се възползвам от екстрата "разкопчай" Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 358
Не нося.
Всъщност слагам сутиен само когато излизам, но е обикновен.

# 24
  • Мнения: 6 472
Да, но не винаги:) В къщи ходя с едно бюстие от тези безшевните. Кърмаческия сутиен си го слагам само когато излизам навън. Много ми е удобен за кърмене навън и в интерес на истината не е никак грозен. Е, не мога да кажа, че е секси, но определено не е тип бабешки:)

# 25
  • Мнения: 3 591
Aз такива приспособления не търпя...

Значи, неможе да ме блъсне кола, щото ще съм без сутиен - ни грозен , ни красив  Mr. Green

Съвсем отначало лепях подплънките за изтичане на кърмата на блузката си и носех малко по еластични блузки - това ако се води "сутиен" Rolling Eyes Shocked
като спря да ми тече носех каквото съм си носела винаги, само гледах да е лесно за разцицорване навсякъде.

Слагала съм си сутиен само в некърмещо състояние, и то за да изглеждам по-цицореста Mr. Green

Сина ми казва в такива ситуации :" Ау...мамо днеска си си сложила циците!"

# 26
  • Мнения: 3 926
Аз нося. Имам 3 броя - два бели и един черен. Единият не е от най-прекрасните - взех го за 4лв. от Илиенци, преди да вляза в болницата, ама върши супер работа. Другите два си ги купих като разбрах, че ще кърмя (щото докато не роди човек не знае дали няма да е от онези 3%) и се ръснах малко повечко парици, ама са си хубави. От секси бельото ми нищо не ми става вече, щото първо ми пораснаха циците като забременях Confused То да бях някоя с малки, че да се кефя, ами то... Като се прибрах от родилния дом мъжът ми се уплаши като ме видя първия път как кърмя малката. Гледа ме милия и облещил  Shocked ей такива очи - "Внимавай, че ако я изпуснеш отгоре ще смачкаш главата на детето" Joy
Ама тук се начетох на истории с разни запушвания от банели, та сега направо си ме е шубе да си купя нещо по-така Wink

# 27
  • Мнения: 3 926
  bouquet Просто го дублира Grinning

# 28
  • Мнения: 8 463
От време на време...
Но има по-добри решения Mr. Green
И аз така.

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Вече не.В началото носех само такъв, но вече не Mr. Green
Откакто Ники намали кърменията на 3-4 гърдите ми подозрително се смалиха Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт