ФЕВРУАРЧЕТО все по-голямо става, а мама за море се упорито стяга! (8)

  • 25 700
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • някъде тук
  • Мнения: 621
ДУ Hug

Коте мерси за новата тема  Hug макър че както вчера кзах ще се размина със морето Laughing

Сутринта се премерих и какъв кеффф още едно кило минус  newsm44 още 4 кг до заветните 54 при забременяването Laughing

И моят корем го усещам някак сранно около разреза на секциото ,все едно е изкуствен Rolling Eyes

Снощи след къпането докато го мажех моето дяти взе че се обърна от корем по гръб Laughing

Нарцис и на мен много ми хареса албумчето ,дай малко разяснения пък ще се опитам да си направя и аз Hug

# 17
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО!
МЕРСИ ЗА НОВАТА ТЕМИЧКА   bouquet
СТАР И НА МЕН ЕДНО КАФЕНЦЕ ЩЕ МИ СЕ ОТРАЗИ ДОБРЕ   bouquet
МОЯТА ПРИНЦЕСКА ЗАСПА СНОЩИ В 22.00 И СЕ СЪБУДИ В 6.15  Heart EyesМАЙ ЩЕ Е ОТ ПОЗАХЛАДИЛОТО СЕ ВРЕМЕ.ПОСЛЕДНИТЕ 2-3 ДНИ БЕШЕ ДОСТА ЗАДУШНО.
САМО ,ЧЕ ГЪРДИТЕ МИ ВМЕСТО ДА СА МНОГО ПЪЛНИ КАКТО ВИНАГИ СЕГА СА СЯКАШ ПО ПРАЗНИ И СЕ ЧУДЯ ДАЛИ НЕ Е ОТ СТРЕСА ЧЕ  ПАДНА ОТ СПАЛНЯТА.МАЙ МНОГО МИ СЕ НАСЪБРА.И БАЩА МИ Е В БОЛНИЦА И Е МНОГО ЗЛЕ.ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ОТ СТРЕС И ПРИТЕСНЕНИЯ ДА НАМАЛЕЕ КЪРМАТА ИЛИ МАЛКАТА ПРОСТО СИ Я ИЗСУКВА ВЕЧЕ?   newsm78
АЗ ОЧАКВАМ С НЕТЪРПЕНИЕ СВЕКИТО ДА ДОЙДЕ.С НЕТЪРПЕНИЕ ЛИ КАЗАХ?МАЙ МИ ИМА НЕЩО  JoyВЕЧЕ НИ Е КАТО РИТУАЛ ДА ИДВА ВСЕКИ ПОНЕДЕЛНИК ЗА ПО 1-2 ЧАСА.
ЛЕК И ЩАСТЛИВ ДЕН!

# 18
  • Мнения: 3 718

Аз да питам Шаманката, няма ли да ни пооблече лятно? Няма ли да има  кърмачески блузки с къс ръкав, че много ми е удобна тази.

Новата кърмаческа колекция на Шамнката , разглеждаме и обсъждаме  ТУК !!!
Добриютро дами  Hug
Ето ги проектите за баш кърмаческите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=489378.msg15030138#msg15030138 Тия дни и тема за поръчките ще пусна.

# 19
  • Мнения: 304
ДУ и от мен!
Да не предавам традицията:

и все пак нещо за хапване:
.
Мойто чаве започва да изтрещЕва вече в къщи ,а с този нос и покашлянето не мисля да го изтипосвам на вчтъра.Аз изперквам покрай него и скоро и аз ще започна да гугусвам всичко наред.Хайде хубав ви ден и много приятни емоции през новата седмица!!!

# 20
  • York
  • Мнения: 826
Шам, задължително да пуснеш линк към темата за поръчките, че не се ровя много из кърмаческия  Peace

Ние вчера не сме излизали и като гледам и днес ще е така. Чакам да отворят поредния мол та да има някакво ново място, което да посетя, а и Карфур ще има, а аз съм фен на този магазин. От бургас съм си купувала чудни неща за дома на смешни пари  Peace
Аз да кажа, че не съм кой знае колко доволна от качеството на дрехите от Ларедут. Но пък по предните намаления си поръках чудна масичка от МДФ. Точно каквато чаках мъжа ми да ми направи 2 години   Joy
Не си усещам корема като гумен, но усещам да ми опъва операцията , по скоро някой от по долните слоеве. Разпитах родили жени около мен и се оказа, че било нормално.  Thinking

# 21
  • Мнения: 219
Добро утро!

Коте, мерси за темичката!

От вчера Йони е с хрема. Не знам откъде се появи... Капя Вит.Ц (давам и през устата) и физ. разтвор в носа и дано отшуми бързо.
Захладня времето и това е, много ме е яд.

И аз чета всички постове, нищо че не коментирам всички. Няма и как да стане. Геринка също не пише вече, както и Мепофка, Готинофф и т.н. да не изброявам. Дано са добре. Стели, поздрави Сияна от нас, ако се чуете!

Ох, и мен ме сърбят нон стоп ръцете да поръчвам дрешки и т.н. за беб Crazy. Едвам се възпирам вече  #Crazy.

Еее, Бобишанче, прекрасна гледка  Grinning!



# 22
  • Мнения: 97
Добро утрооо Hug Hug
Стар
,
Благодаря за кафето  bouquet А отчет hahaha
Ей, Бобиш, ама направо баш от такава закуска имах нужда  bouquet Прекрасен старт на понеделника Mr. Green
Ние за море май, май няма да ходим, но почвам да планирам една разходка до Италия Mr. Green
Прекрасна седмица на всички Hug Hug

# 23
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Добро утро и хубав ден от нас Grinning Grinning

# 24
  • Мнения: 112
Добро и от мен   bouquet

Бобиш, каквиз са тиз мъже рано сутрин, бре? Ам да го беше пуснала преди да тръгне съпружето на работа, сега - файда, на сухи тренировки ли да го карам?  newsm03

Шаманич и аз яко се точа на тениските  smile3508

Айде на Мола, моми?

# 25
  • Мнения: 196
Здравейте мамчета февруарки.
 Аз съм майка от мартенкие но съм раждала на 17.02. и тъй като днес детенцето ми става на 3 месеца влизам в темета ви само да поздравя мамите и дечицата които днес празнуват.   bdbaloni
Да са ни живи и здрави и много да ни радват.   bouquet  bouquet  bouquet
Поздравления и за всички други които днес имат месечинки.   love001

Усмихнат ден ви пожелавам.  newsm51

# 26
  • Мнения: 3 718
Ще пусна линк, момичета, само да успея да пусна темата  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 110
ДУ!  Hug

Бобиш, мерси за закуската ама аз я отстъпвам на другите мами. Нещо хич не съм на такава вълна!  Crazy (иначе ще си взема от хлебчетата и сиренцето, де  Blush )

Прословутият ми болничен вече е пуснат и се надявам парите за април да си ги получа началото на юни!  smile3506

Днес е ветровито и всички сте си вкъщи, стига само ние, няколкото клети мами с мразещи колички деца сме били в изгнание!  smile3534

Айде после пак ще се включа, че дребното наду гайдата.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 187
Добро утрооо Hug Hug
Стар
,
Благодаря за кафето  bouquet А отчет hahaha


Оуу, вярно бе   smile3537, ами почти минус три килограма съм  Laughing, ама днес ми е ден за тесто и шоколад, тъй че ще си останат твърдите минус два  Mr. Green !

Следващите да не забравят отчета , като мен  Blush ! Записвам  smile3523 !

# 29
  • Мнения: 307
Честити месечинки на Калина,Борил и Ивайла!  Heart Eyes
Тя и Готиното се отказа нещо да пише,но да знаят,че ги мислим Hug
Рали_бт да е живо и здраво и твоето детенце!
Котенце  мерси за темичката  bouquet
Рали дано Йо бързо оздравява Praynig
Бобишанче мерси и за закуската и за баткото Crazy
Съни при мен проблема е че не иска въобще да зареди страницата за качване newsm78
Стар и Сияна е като часовник-6-6.30 е готова,към 9 часа заспа в кошницата и реших да си полегна за малко до нея и съм спала 20-тина минути и така ми е гадно сега на главата.
И днес май няма да се излиза като гледам.

Общи условия

Активация на акаунт