*~(.)(.)Лятна кърмаческа серия?(.)(.)~*

  • 41 613
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 521
Дано да има по-големки размери, че някои от нас ще чакат кърмачетата да навършат 2-3 годинки, та да слабеем... Blush

# 271
  • Мнения: 3 718
Големи размери ще има, ще дам табличка за сверка  Wink

За поръчките, чакам само да доуточня още няколко неща и пускам тема  Peace

# 272
  • Мнения: 344
Eййй супер са моделите!! Бравос!
Чакам с нетърпение темата със завършените неща  Hug

# 273
  • Мнения: 91
Супер,чакаме с нетърпение  Peace

# 274
  • Мнения: 5 598
За недоразрбрали и кривогледи ,моля уточнете-и двете моделчета ли са кърмачески,или второто е обикновен потник ( нещо по-кежуъл,тъй да се каже,едно бяло потниче няма ли да има?)

 Hug

# 275
  • Мнения: 3 718
Двата модела са кърмачески, при потника има долна платка и пунктира показва къде се отваря. Потника е подобен на този, дето Аманита беше показала. Другата блуза има нещо като късо потниче отдолу и то се повдига за достъп до бара. Ще има и обикновена тениска или потник, кежуЪл модел дето викаш със закачлив надпис или надписи ако намеря начин да са повече. Ще пусна картинки, когато успея да ги направя. Детска тениска също предвиждам. За мъжки ако има интерес, ще мисля.

# 276
  • Мнения: 337
Шаманке, шапка ти свалям! Правиш такива хубави неща на фона на бебе на 2 месеца!!! Харесват ми моделите, особено потничето! Я кажи, ще има ли и чанти с надписи и стикери?

# 277
  • Мнения: 1 725
Шами, чак като ги обясни моделите, схванах. Embarassed Много кефят. Голямо умуване ще е коя да си избера. Heart Eyes Може би ще е добре като са готови да им направиш снимка облечени на теб или на друга жена, да се вижда как ще стоят. Само да не е такава секс бомба като на онази снимка, че по-ощетените ще се обезсърчим. Laughing

# 278
  • Мнения: 1 705
За мъжки ако има интерес, ще мисля.
Ооо, има, има  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 4 187
Шамане , бравос   bouquet, чудни са !

# 280
  • Мнения: 660
За поръчките, чакам само да доуточня още няколко неща и пускам тема  Peace

Супер, значи ще е скоро....Simple Smile

# 281
  • Мнения: 83
Много ги харесвам и двата модела. Поздрав за дизайна! Що се отнася до блузките с надписи и за майки и за деца мисля, че каквото и да е ще бъдат забавни  (ние трябва да си вземем и за каката с надпис например "моето братче е кърмаче " или кака съм на кърмаче" - идеята може да не е особено оригинална, но пък нашата кака наистина ще се обиди ако за нея няма!)

# 282
  • Мнения: 3 718
Айде още малко за размисъл:

# 283
  • Мнения: 3 718
и за дЯцата:

# 284
  • Мнения: 1 153
Шамане, раждането ти се е отразило много добре на креативността! Страхотни са!
Пък акробатчиното кърмене ни идва право в десетката, че напоследък се цока само в поза "куче" Crazy

Общи условия

Активация на акаунт