ФЕВРУАРЧЕТО все по-голямо става, а мама за море се упорито стяга! (8)

  • 25 667
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
rali_bt  Честита ви месечинка !  Hug
Също и на кадидат-зеткото Борил на Далчето,на Ивайла на Мушмулка и на Калина на Готиноф! baloni

Ох,тоя Ларедут, зарибих се  Mr. Green

p.s. Отчета - нищо ,същото положение  Satisfied

p.s.2. Пухчо,искаше по едно време тегленето на Java ,може и от това да е

# 31
  • Мнения: 179
 ДУ и от мен!

Днес ако смогна с всичко домашно може и да излезем, студ, нестуд...

Аз също съм сърдита на съпружието   smile3515, но нещо взе да ми минава, което не ми е присъщо, та вземете ме фраснете по главата fight, белким се сетя колко гадни са мъжете, че до довечера ще взема да омекна, а той да се втвърди.(мале, май и аз изтрещях щом почнах такива глупости да пиша Embarassed perko)

Аз също чета всички постове, но нямам умствения капацитет на Шоко Wink, за да ги коментирам Laughing. Така че, рядко пишещите да не се чувстват незабележими. Аз също не пишех, докато бременеехме, поради непрекъсната заетост, но ето-при първа възможност се появих. И не пиша, за да ме забележите, а защото ми е приятно Heart Eyes.

Още нещо щях да пиша  newsm78, нищо- по-късно... Mr. Green

Хубав ден!

П.П. Нарцис, отивам да зяпам от някъде да я дръпна тая програмка или ще моля някой близък да ми я "подаде".

# 32
  • Мнения: 219
Здравейте мамчета февруарки.
 Аз съм майка от мартенкие но съм раждала на 17.02. и тъй като днес детенцето ми става на 3 месеца влизам в темета ви само да поздравя мамите и дечицата които днес празнуват.   bdbaloni
Да са ни живи и здрави и много да ни радват.   bouquet  bouquet  bouquet
Поздравления и за всички други които днес имат месечинки.   love001

Усмихнат ден ви пожелавам.  newsm51
Адашче, радвам се да те видя тук и че сте добре!  Hug Честита месечинка на Божидара! На моето момче беше вчера  Wink.

Стели, аз откакто свалих още в началото 4 кг, след това не мога да размърдам кантара.  Rolling Eyes Очевидно хормоните си казват думата понеже по принцип бързо свалям...

# 33
  • Мнения: 172
Здравейте мацки  wavey

Честити месечинки на бебораните днес  Heart Eyes

Днес и нас ще ни изведат на мол  #Silly ама по-късно, че ще ходя и малко на   261uu
Нищо не мога да сваля, но поне не качвам  badscale  

Шаманкси вчера се изложих, но много ревливо ми се очерта и реших, че не е нужно да се явявам в тоя вид пред обществото. Цял ден се мерихме преди и след манджа и тотала накрая си показа 780гр за деня, което си е добре...пфффф  doh няма да се ядосвам за сега...Блузета чакам и аз  Flutter

Аз също съм от рядко пишещите, но не се чувствам незабележима, а и ми е приятно да си пиша с вас  Hug

Ай отиваме да се мерим, че се наманджихме  Crazy

П.П. http://www.sun-togs.co.uk/products/649
Ей такова нещо мисля да купя за Али, но си мисля дали ще иска да седи там  newsm78 Някой да има наблюдения...

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 10:37 от Teddy*

# 34
  • Мнения: 85
И аз съм от редко пишещите и четящи,ама детенце вече иска всяка минута внимание...
Шомирче,дано баща ти бързо се оправи Praynig -възможно е от стрес да ти намалее кърмата-и при мен е така
Рали бт-честита месечинка-да сте живи и здрави-Честито и на всички останали които днес правят месечинка,че не мога да ви изброя с още "бременния'' си мозък.
Моя корем взе да се постяга-но имам още 5 кг да сваля до стартовите 53-хубавото е че вече си влизам в дънките(макар и да не съм много красотна,щото с мъка ги закопчавам  hahaha ) .След като родих до 3 месец нищо не свалих-забих се на едни 60 кг итва си е.Последния месец свалих 2 кг-и сега пак се застопорих.Явно наистина бавно ще се сваля.Някъде бях чела ,че средно за колкото време си качила КГ за толкова и ще ги свалиш...Значи в най-лошия случай-9 месеца  newsm78 -ще я видим тая работа
Слънчев ден на всички-дребната троха ме вика  #Crazy

# 35
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Я да си признае веднага кой се е почувствал пренебрегнат, че да го отрупаме с внимание! Mr. Green

Аз си признавам, че пиша темерутски, но съм доста уморена вече -- това ми е петата поред отчетна (през годините). Whistling

На моменти се улавям, че ползвам темата като дневник и се забавлявам да чета постингите си за бебешорството на Кали в архива. baby_neutral

Не е възможно кърмата да намалее от стрес, но стресът може да повлияе на рефлекса на потичането на мляко. Скоро Шаманката беше писала по темата. Ще се върна назад, за да я цитрам.

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 10:56 от Мяуче

# 36
  • До Балкана
  • Мнения: 100
ДД!
Днес празнуваме затова почерпка от нас!
и
Деси Hug!
rali_bt и на вас честита 3-та месечинка!  bouquet
Карнавала беше пародия  Sad . Толкова се бях ентусиазирала, но си личи отсъствието на кмет!
За кърмата да се отчета на Шами, положението се подобрява бавничко! Hug Благодаря! Не мога да намеря лактогонен чай в Сливен! Пратих мъжа да търси днес отново, дано намери! Rolling Eyes

# 37
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Ето обещания цитат, за Shomire и victorita:
...Dallcheto , опитай да се успокоиш и най вече да си повярваш, че всичко ще се оправи. Можеш ли да опиташ нещо. Седни удобно, пий един чай или полегнете на някоя зелена полянка и се почерпи с любимо питие (разбира се не силно алкохолно  Mr. Green ), сладолед ... каквото ти доставя удоволствие и щастие. Отпусни се, не мисли за това дали и колко кърма има и тогава предложи гърдата.
Емоционалното състояние на майката има пряка връзка с хормоните, отговорни за рефлекса на потичане. Когато майката е под стрес, рефлекса се забавя. Обратно, приятната емоция, мисълта за бебето, усещането за щастие, често задействат рефлекса на потичане дори и когато бебето не е на гърда. Та вярвай в себе си, че ще се справиш. Създай си щастливи емоции, гушкайте се много с Борил и се надявам скоро да се похвалиш, че всичко е зад гърба ви  Hug...

# 38
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile
Я да си признае веднага кой се е почувствал пренебрегнат, че да го отрупаме с внимание!
Аз аз, хайде искам внимание Joy Joy Ох подобрих си настроението. Hug Нещо се бях сдухала.
Боби като видях "закуската" тонуса ми се повиши стократно Hug
И аз пиша рядко, щото Мартин иска да се занимавам с него, но ми е приятно да ви 4ета и от време на време да пиша, когато имам възможност.
Рали Стискам палци на Йо да му мине бързо. Преди 2 седмици Марти като почна да хрипти и леко да се прокашля и набързо го заведох в детска педиатрия и казаха, 4е му няма нищо, само да промивам носа. Купих Дисни мар и ти продухва вси4ко.

Честито на вси4ки които поразнуват днес, все така да растат здрави и послушни!

Стар и ние ставаме в 6, понякога и в 4. И аз съм като сумнамбул, защото си лягам към 12 и не ми стига Crazy

Щях да попитам ако някоя от вас е взела ипоте4ен кредит от коя банка е?? Нали с това се занимаваме в момента.

Ох, Марти пак се съдра да реве, не ще да заспи от сутринта и само реве и мрънка  Tired Взе ми здравето ама на инат си дописах поста!

Лек ден на вси4ки Hug


# 39
  • Мнения: 1 067
Здравейте момиче,много сте изписали за два дена Flutter
Роро мерси за информацията,накрай ще взема да помоля първо мен да ме изтретират с тоя лазер за да преценя дали ще го ползвам върху детето Hug (то все пак има мноого време до тогава)
Пеперудке много хубави снимки,много е сладък Анди Peace
Танче мерси за милите думи и аз съм на твоето мнение с петанце или без пак си е сладък пък може това да му е чара.
Яничка ,Явор е от зле ядящитет деца от самото начало,на нас ни помогна разреждане на яденетата,пробвай да я храниш на по-голям интервал примерно на 4 часа.Пак яде по-малко от необходимото но изяжда най-малко по 120мл.(на по-голям интервал като издаржи примерно 4 часа и полвина смуква и 170 мл.)
На сестра ми малката май е със скарлатина  ooooh! сега наблюдавам малкя за симптоми,че ние сме в постоянен контакт с тях(стискайте ни палци да ни се размине)
А дедтенцето на нашите приатели пак  е в болница много е зле милата,цяла нощ е правила гърчове имат съмнение за вирусен менингит,днес ще и правят пункция имат съмнение ,че вече може да има увреждания smile3518 та моля стиснете по едно плаче и за нея(да не дава господ никому такова нещастие) Praynig
Еи затова е Синфлорикса и да ви кажа ще я сложа на Явор без никакви съмнения,че на малката не са и я сложили и ето че не ги подмина Cry
Исках още мноого неща да напиша... Thinking ама вече ми се губят

# 40
  • Мнения: 3 718
Теди, повредата не е във вашия телевизор, дет` се вика. Добре, че си се сетила за батериите, защото като нищо можеше да започнеш да дохранваш излишно, само защото педиатърката не си е напънала мозъка да помисли малко, преди да те прати да смяташ на крив кантар. Извинявам се за нетолерантността, ама така си е. Много е лесно да кажеш на притеснена майка, че нещо не е в норма и да я пуснеш да се чуди по цял ден къде е сбъркала  Close
Както и да е, Али очевидно се храни чудесно, ти се справяш, сега зарежи притесненията и се наслаждавай на прекрасното си дете и на сладките мигове на майчинството. Нямаш идея колко бързо ще отлети времето, скоро ще приказваш и спориш с една малка умница, дето ще те върти на малкия си прост, а неусетно вече ще е млада дама със собствен живот. Опитай се да изживееш тези сладки бебешки дни максимално щастливо и спокойно, а проблемите ще идват и ще си отиват непрестанно. Колкото повече опит натрупваш, толкова по-лесно ще се справяш с тях  Hug

# 41
  • Мнения: 0
ВИКТОРИТА,МЯУЧЕ      bouquet
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА МАЛЧОВЦИТЕ.ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 42
  • Мнения: 210
АЗ ОЧАКВАМ С НЕТЪРПЕНИЕ СВЕКИТО ДА ДОЙДЕ.С НЕТЪРПЕНИЕ ЛИ КАЗАХ?МАЙ МИ ИМА НЕЩО  JoyВЕЧЕ НИ Е КАТО РИТУАЛ ДА ИДВА ВСЕКИ ПОНЕДЕЛНИК ЗА ПО 1-2 ЧАСА.
Съвсем нищо ти няма, това се казва да съчетаеш полезното с неприятното и в случая в един момент става приятно  Mr. Green Аз дойде ли Свеки и си бия камшика я по магазините, я дръпвам един сън ,та вече я чакам с нетърпение Heart Eyes Даже вече няколко пъти се хващам да й купувам цветя без повод  Rolling Eyes Стиснати палци и от мен за татко ти!
 балерина   bouquet, ако ми беше останало толкова много сиво вещество щях да напиша същото, ама с моята залиняла хаотична мисъл  Embarassed
Шамане, давай ги тия блузки бързо насам,че вече се стопли а изглеждат много удобни... Аз съм от тези дето се срамуват да кърмят на обществени места Embarassed Не че толкова се срамувам, колкото се дразня да ме зяпат всички все едно съм  Crazy, че и лелките да се спират да ме питат на колко месеца е тоя кърмак  #2gunfire и да ни притесняват... До сега беше малък Марто и го криех в якето, ама в тези горещини ще получим топлинен удар  Mr. Green А твоите произведения ми се струват много дискретни  Laughing
miki, дано грешат лекарите и всичко се оправи  Praynig

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 11:09 от margarete

# 43
  • Мнения: 307
Щях да ви питам нещо-направи ми впечатление,че обиколката на главата и гърдите на малката е една и съща от първия месец.Педи нищо не каза.Нормално ли е да не се увеличава Thinking
Извинявам се за сигурно глупавия въпрос!

# 44
  • Мнения: 172
Шамански  Hug

miki_4akarova
  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

margarete имам една блузка с дълъг ръкав от Шаманска и трябва да ти кажа, че Али сама си си се оправя  Mr. Green Много са удобни и дискретни.

puhich
Нашата педка мери само главата на Али  newsm78 Само първия път мери гърдите и тва е...

Общи условия

Активация на акаунт