Тайната на дългата и здрава коса - 78

  • 122 778
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Слагай по 1 чаена лъжичка, веднъж седмично - пак има ефект и няма да навредиш на бебчо. Аз така или иначе слагам по 1 ч л и ефекта на маската си е същия.

# 61
  • Мнения: 1 236
Слагай по 1 чаена лъжичка, веднъж седмично - пак има ефект и няма да навредиш на бебчо. Аз така или иначе слагам по 1 ч л и ефекта на маската си е същия.
Hug

# 62
  • Мнения: 7
Лирена,на Лореал наистина никаква работа не върши! PeaceИна4е аз ползвам професионална на Лисап,но не е за обем,води се 'динами4на" и страхотно оформя къдриците!От по4ти една година ползвам само нея! Peace
Искам да питам за тривитаминола,понеже кърмя и знам ,4е витамин А в големи дози е противопоказен.И все пак ако я правя веднъж в месеца мислите ли,4е би имало някакъв проблем? newsm78

Моля те ,кажи ми кой точно  на Лисап ,защото такъв продукт търся от години !


Видях в тази статия едно много интересно средство за растеж на косата  димексид описано като лекарство . Някой има ли предстваа за какво служи то,използвал ли го е ....?
http://www.kozmetikata.com/show.php?storyid=24328

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 12:44 от Miia

# 63
  • Мнения: 122
като казахте пяна за коса има ли тема за прически с пяна за коса или нещо подобно Wink

# 64
  • Мнения: 1 236
Лирена,на Лореал наистина никаква работа не върши! PeaceИна4е аз ползвам професионална на Лисап,но не е за обем,води се 'динами4на" и страхотно оформя къдриците!От по4ти една година ползвам само нея! Peace
Искам да питам за тривитаминола,понеже кърмя и знам ,4е витамин А в големи дози е противопоказен.И все пак ако я правя веднъж в месеца мислите ли,4е би имало някакъв проблем? newsm78

Моля те ,кажи ми кой точно  на Лисап ,защото такъв продукт търся от години !


Видях в тази статия едно много интересно средство за растеж на косата  димексид описано като лекарство . Някой има ли предстваа за какво служи то,използвал ли го е ....?
http://www.kozmetikata.com/show.php?storyid=24328
Ето тази първата на страницата,страхотна е!Ина4е и трите съм ги ползвала,тази е най-добрата:
http://www.lisapusa.com/product_pages.php?submitted=1&id=214

# 65
  • София
  • Мнения: 901
Вчера си направих следната маска: 1 жълтък, 1 лъжица ракия, 3лъжици кис.мляко, няколко капки бадемово масло, стоях 2 часа - ефектът е много добър, косата ми е лъскава и много гладка и красива  Embarassed Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 7
Благодаря ти dilandii    bouquet
Аз ги гледах от един сайт на български затова изпитах затруднение с  името "динамична" .

# 67
  • Мнения: 1 236
Днеска взех рапи4но олио от Био магазин,защото мисля да запо4на да добавям по малко в пюретата на малкия,та се замислих дали няма да е добре да си наклепам и косата с него?Някой знае ли нещо по въпроса? newsm78Дали има някакви подхранващи свойства?

# 68
  • Мнения: 1 893
Благодаря ти dilandii    bouquet
Аз ги гледах от един сайт на български затова изпитах затруднение с  името "динамична" .


dilandii,благодаря Hug  bouquet Miia,моля те, напиши кой е сайта...

# 69
# 70
  • Мнения: 1 236
от тук май не може да се поръ4ва newsm78Ина4е аз от фризьорката си я вземам...

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 440
За пяна за обем, похвалена ми от приятелка /сега е намалена, но аз въобще нямам нужда от обем  Wink/- видях я преди малко в магазина на Ивис http://www.ivis.bg/pr-p3903.html

# 72
  • Мнения: 7
от тук май не може да се поръ4ва newsm78Ина4е аз от фризьорката си я вземам...

Обаждах се на телефона за София вчера и ми казаха адреси на фризьорски салони от където мога да си ги купя. Също така ми каза момчето с което говорех ,че ако си харесам нещо има вариант и с доставка .

# 73
  • Мнения: 1 893
от тук май не може да се поръ4ва newsm78Ина4е аз от фризьорката си я вземам...


А каква е цената?

# 74
  • Мнения: 1 236
от тук май не може да се поръ4ва newsm78Ина4е аз от фризьорката си я вземам...


А каква е цената?
Аз за 15 лв я вземам,но не съм сигурна,дали фризьорката не ми прави отстъпка newsm78Ина4е страшно икономи4на,а как ухае..... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт