ЯНУАРЧЕТО е палав змей, но мама с него се гордей

  • 24 314
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 104
Добро утро!

tsveta, как е гърлото? Лек път с децата!

# 31
  • Мнения: 471
Е, ще ме стигнете, де с малко повече старание  Mr. Green

Уф, цяла нощ не спах да мисля как да те изпреваря  Mr. Green  Grinning
Абе, и срещу нея да тичаме.........пак няма да я стигнеме Simple Smile

# 32
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Дубрутру. Нас определено някой ни прокле. Аз не мога да говоря от гърлобол, а Миша вчера вдигна 38,5 Rolling Eyes. Пътуването се отлага пак, вече ми писна Crossing Arms
За кой ли път се убеждавам, че съм дебелокож маймун, щот не схванах кой от какво може да се засегне Crazy Я  всички в Строя. Селма Hug ти си толкова чувствителен човек, че честно, не знам как оцелявам Crazy

# 33
  • Мнения: 3 405
Цвет, някакви вируси ли, какво?

# 34
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Цвет, някакви вируси ли, какво?
Предполагам, тези дни отвисях по болници, докато оправя рецептурната книжка на Габи и сигурно съм лепнала нещо. А Миша каза, че малкия Гошко вчера бил с тутура   33uu

# 35
  • Мнения: 871
Е, ще ме стигнете, де с малко повече старание  Mr. Green

Уф, цяла нощ не спах да мисля как да те изпреваря  Mr. Green  Grinning
Абе, и срещу нея да тичаме.........пак няма да я стигнеме Simple Smile

 Laughing Laughing Laughing Андж, тайната се крие в редовното пийване  Crazy

Цветке, стискай зъбки  Hug Ама иди да запалиш една свещичка, че то вашето вече ще стане нарицателно  ooooh!

Деси и Селма да се яват в изповедалната да ги изплющяяяяяяяяя Mr. Green

# 36
  • Мнения: 7 418
  Цвета,тъкмо станах с мисълта ,да ти пожелая лек път и приятно прекарване в Луковит,а ти...какво ни сервираш.... Confused
  Дано ви мине по-бързо!  Praynig Hug
 
А Миша каза, че малкия Гошко вчера бил с тутура   33uu
    Да не беше с температура?  Simple Smile


    Манана пак ми се губи.....  Thinking Как ли е?  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 7 418
   Да ви почерпя с кафенце и лека тортичка по повод това ,че днес руската и още няколко други църкви празнуват моя имен ден.  Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 3 099
Ох, Селма, Честит Имен Ден!  Hug  bouquet

Имай милост, жено, слагай по-отблъскващи картинки, че олигавих клавиатурата!  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 6 803
Момичета, снощи имахме много инфарктна вечер. Никол успя да събори върху себе си един огромен телевизор /от старите/. Първо изживях страшен шок, докато разбера къде се е ударила, понеже имаше кръв по блузката и помислих, че си e счупила главата. После установихме, че са пострадали само двете кутрета, но едното беше направо откъснато малко над горната фаланга. ooooh! Да ви кажа не знам как не успях да припадна. Извадих една торба с лед от хладилника и веднага в Пирогов. По пътя успях да замразя ръчичката, за да не я боли. Докато стигнем адреналина си каза думата и тя съответно беше свежа като репичка. Там два часа чакане пред този и онзи кабинет, накрая й зашиха пръстчето и сега сме през два дни на превръзка и наблюдение. Милото пате нито плака, нито даже Ох каза. Като излезе от операционната беше доволна и щастлива и заяви "Аз се изправих срещу страха си и го победих! Аз имам смело сърце!". Голям герой е, за разлика от майка си. Аз още не знам къде се намирам. Страх ме е как ще се възстанови пръстчето и умирам от ужас само като си помисля какво още можеше да стане...
Стискайте палци всичко да се развие добре. Praynig

# 40
  • Мнения: 3 405
Олеле, Клеми, дано да се оправи пръстчето!  Praynig

Селма, да си жива и здрава! Весел празник! Hug

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 10:01 от Анджелина

# 41
  • Мнения: 871
Клемсо, ма, ужас! ooooh! ooooh! ooooh! Господ да ги пази тези наши немирници  Praynig

Селма, честит имен ден  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
Клемс, направо изтръпнах, като си го представих!  ooooh!  Милото малко пате! Няма какво друго да кажа, освен да не ви се случва повече и да е за урок и на двамата дребосъци! Прегръщам ви горещо! Пръстът ще се оправи, сигурна съм!

Селма, честит имен ден! Бъди здрава и щастлива!  bouquet

Цвет, голямо гуш от мен! Дано бързо да ти мине и дребните да ги пропусне!
 Peace

# 43
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ех, Сту, завидЕх! Ама мерака ми за ДС ми дойде чак след концерта, не знам що така стана този път  Mr. Green Whistling Нищо, наточила съм се на Рамщайн.. ама яко!

Барби, мила, не се товари с такива неща! Ти си си единствената и най-добрата мама за Рая! И го знаеш!  Wink И на мен ми минават такива мисли, особено сега както съм обсебена от изследователските си доклади и ги пиша почти всеки уикенд... ама и да го мислиш, и да не го - какво ще се промени! Най-много ти да се изтормозиш! Също така всички хлапета са различни - едно по-добро в едно, друго - в друго. Всяка майка се гордее със своето си и е нормално да коментира постиженията му!
Стуци, ай не се размеквай пък ти, че ме удари на съвест и мен ся!  Mr. Green

# 44
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Малей, Клемс  Shocked Shocked Shocked Баси...  не знам какво да кажа... стискам палци само всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт