Йоана на мама Петя от МАЙската ни тема нейде отлетя!

  • 35 954
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 565
Аркова,що кълнеш?

# 61
  • Мнения: 932
Браво бе! А аз чакам снимки и разкази от събитието-Сискеее Naughty
Еми кво-може пък да ти вкарахме муха в главата,Аркова.Тъй чи спирай ракийките и съблазнявай ти/както съветваш/.
Той Дидо е готов-само една хубава вечеря и всичко ще обещае,както е добре известно за мъжкия род.
Ели,липсват ми разговорите с теб! Hug
Офф,Миа стана ужасна,трябва ми съвет.Само допреди няколко дни беше дете-мечта.Спи като пън и на обед и вечер.Сама отива и ти маха за чао.А сега...майко мила.Само при споменаването на думата "легло" изпада в истерия.Вчера заспа в 11!,стана в 7,отказа да спи на обяд и вечерта заспа с едночасов рев и протест.Егати...ще се беся,ако се откаже от двата часа свобода за мен.

# 62
  • Мнения: 804
Съвсем случайно минавам през форумчето и какво да видя, наша Йонка на заглавна страница, много ме зарадвахте!!! Благодаря! И макар и отдавна да не съм се разписвала, не ни забравяте  Heart Eyes
 Йони е в Бг с татко си, а скоро ще отпътува за Гърция с майка ми, където отново ще прекара лятото по плажовете там  Sunglasses Тук си изпоболедува горкото цяла зима, ходеше по половин ден на градина и все прихващеше по някое виросче, че и аз покрай нея  ooooh! Отделно алергиите във Лас Вегас тази година са ужасни, щом и аз ги прехванах за първи път. Вятъра е причина за алеригиите, пустинния прах и полена ни причинява дразнеща непрестанна хрема ooooh! За това се надявам морето да и окаже благоприятно влияние както миналата година.
 Аз започнах нова работа, смените са ми убийвени от 8 до 4 сутринта или от 9 до 5  Crazy, малко сън имах до сега, беше ми натоварено, та и за това време за форумчето нямах. Сега като я няма Йони си отспивам, та чак гърба ме заболя от спане  Crazy Но така се бях изтощила и от настинки и недоспивания, та сега с радост си отдъхвам. Йони замина преди две седмици, но започва вече много да ми липсва, говоря си с нея по телефона и чакам като отиде в Гръцко да си я гледам по скайп. Целувки на всички ви, благодаря че се сещате за нас и да нацелувате вашите пораснали дечица  Hug Честито на всички майски рожденници, стават на 4 годинки, да са ни живи и здрави най-важното!
  Качих малко нови снимки от телефона ни спецялно за вас заповядайте http://smilyq.snimka.bg/baby/yioni.202732.18812059

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 03:01 от smily_5q

# 63
  • Мнения: 4 425
Ех и Петя се разписа  Peace Големи сте образи с ролките  Grinning
Ирка-нещо не ми отразяваш предложението  Whistling  За Миа-може би има бебешки пубертет или ужасните 2 започват,или пък не иска да заспива,за да не като се събуди да те няма?!Нещо такова забелязала ли си?
Аз да се оплача от Жули-много е разпиляна ,все не помни и не знае къде си оставя нещата и аз ходя да търся и намирам.Ето сега си тикна очилата някъде и не ги намирам.. Close Мързи я,казвам и да се качи на горния етаж да си прибере играчката или дрехата да си остави,а тя ми отговаря: Е ее не ми се разкарва надолу-нагоре.И не отива  Shocked А батко и поне прибира ,може с кавга да е ама го прави..Тая как ще я вкарвам в пътя ,не знам.  ooooh!

Честит рожден ден на Траяна,прекрасно детство ,пълно с смях и игри    bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 10:13 от mimozata

# 64
  • Мнения: 4 370
Разбули се мистерията около Аркова. Аз за бебета си мисля, пък то верно, криза, алкохол няма!  Laughing

Люба, най вероятно ще се окажеш права. Като си гледам сина какъв ми е кавалер, не знам защо все за момиче се натискам. Дидо, вече така упорства, че най много още месец-два да издържа и му давам зелена светлина! Пък ако не се получи, може и в графиката на Имар да влезем дето ми я черта.  Wink

Мимоз, и Иван е много труден с прибирането и никога не знае кое къде слага. Днес идваме по вашия край, но за бързо!  Wink

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Честито на всички рожденици от изминалите дни!!!
Честит първи рожден ден на Мина на Сиска!!! Сисе, невероятни са ти щерките  Heart Eyes Искам и аз такъв кафяв каскееееет  Laughing

ЧРД на Траяна днес и на всички именници  Hug Hug Hug Hug

Мерси за комплиментите  Embarassed Абе каквото и да си говорите голямо съм слонче вече, ама надявам се не за дълго  Laughing

Ани, стискам палци да се похвалиш скоро  Party

Иркееееее, ти що не влизаш в скайп да те питам  Mr. Green Много ми се иска да ме огрее тази есен да дойда при теб и да се разведрим, ама като гледам финансовите резултати, може да е чак пролетта  Rolling Eyes Ти се зръж, като дойдеш юли в Бг, ще се наразхождаме  Hug

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 973
Влизам да почерпя за рожденния ден на Траяна, да ни е жива и здрава.

Честито и на баш наборчетата   bouquet.

# 67
  • София
  • Мнения: 5 079
Ч.Р.Д на Тери на Люската!
Да е все такова усмихнато и слънчево момиче, и да кара мама и тати много да се гордеят с нея! Heart Eyes


Честит Имен ден на Коси на Румя, жив и здрав и мноооого щастлив!

Ако има и други юнаци - именяци, които неволно пропускам, нека зло да ги забрави!!!  bouquet  bouquet  bouquet


Ани, ако искаш пак да е МАЙско (или една идея по - напред - априлско  Blush) бебе, дай зелена светлина на Дидо в периода - края на юли/август... Wink

змейко, ти си герой бе, жена! Shocked Всяка сутрин отварям форума с очакването Люба да е влязла в ролята на щъркел Mr. Green, ама тц... Стискаме палци!!! Hug

От мен почерпка по случай рождения ден на безценната ни баба - Шпунц! Heart Eyes Да ми е жива и здрава, и все такава помощ и подкрепа, че без нея сме за никъде...

# 68
  • Мнения: X
Е,днес е пълно с поводи за честитене:

Честит рожден ден на Тери и баба Шпунц!Живи и здрави и все така позитивни!

Честит имен ден на Косито и на мамите Ели-та/за две се сещам......дано другите да ни напомнят с почерпка/!Късметът да им е много,здравето и поводите за усмивки-също!



Петя,радвам се че се разписа Hug

# 69
  • Мнения: 932
Честит рожден ден,Тери!! Бъди все такова лъчезарно и палаво и смело дете!
Честит имен ден,Коси! Ели,честит имен ден!Бъдете здрави,щастливи и нека денят ви е прекрасен!Аз само за Страйпър се сещам.Кой друг е Ели?
Олче,да е жива и здрава мама! На-ценният човек на света за теб,нека е дъъъъъъъълги години около теб,усмихната и здрава!
Елфинка също празнува днес.И за щастие точно днес е ден без униформи та успя да отиде на училище с рокля.
Смайли,добре си се завърнала!Какво голямо момиченце е вече Йони!Дано новата ти работа е по-добра.
Мимоз,хич даже не пропускам,а тайни планове кроя Mr. Green

# 70
  • Мнения: X
Другото Ели,за което аз се сетих е Юнос-чето...А,пък аз,нали съм голяма и бяла птица,баш снахата да пропусна...... Embarassed
Да ни е жива и здрава!И по-начесто да си я виждаме!

# 71
  • София
  • Мнения: 1 493
Честит рожден ден на Тери! Да е все така кротка и чаровна!
Честито на рожденичетата от изминалите дни и на Мина на патерица! Всички да имат добра съдба!
Честито на Косьо, Елла и всички други Ели-та! И всички празнуващи днес! Да са весели и здрави!

# 72
  • Мнения: 4 370
ЕЕ аз съвсем изпуснах да честитя тази сутрин.

Честит рожден ден на Тери! Честит имен ден на именниците днес. Честит рожден ден на баба Шпунц! Всички да са живи и здрави, много обичани. Весел празник днес. И ние отиваме да празнуваме, че нашето семейство прави 5 годинки днес. Весели празници на всички и през почивните дни.
Смайли, радвам се че се разписа и си показа Йони!

Олче, какво искам и аз не знам! Хем искам още деца, хем не ми се прекъсва пак работа, хем искам само аз да си гледам децата, хем ми се занимава и с други неща...  Wink

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 16:01 от А н и

# 73
  • Мнения: 932
Ани,добре дошла в отбора! Ето какво искам аз:смятаме да видим колко е ДГ за Миа за половин ден,да я запишем и да имам време и за други неща.
Свате,тя Елла е леееко измислена днес.Ама нали трябва да има имен ден детето.4 години се чудим от Ела ли идва,че да е на цветница или от Елена.
Ох,да бе-Юносчето! Зло да те забрави!

# 74
  • Мнения: 937
Много празнуващи днес - пожелавам на всички хубав празник!

Много се радвам, че смайли се разписа и снимки даже ни е показала, дано имаш повече време за нас - липсвахте! Дано и морето да отрази много здравословно на Йони, че това с тези алергии звучи гадно! Дано и твоята работа въпреки натоварения график ти харесва и да сте спокойни финансово! Всичко ли е вече наред с новата къща?

Честит празник и на баба Шпунц - да е все така здрава и отзивчива да гледа внуци и да помага от сърце!   bouquet
Ани не го мисли толкова нещата от само себе си ще се наредят, важно е Ивко и Дидо да са доволни! Действайте! Успех!

Ирка, не се ядосвай на мъжа ти, опитай се ти сама за себе си да намериш нещо което ти допада, запиши се на танци, плуване нещо което ти харесва и му го наложи през това време той да гледа децата, щом иска по отделно да се забавлявате ок..намери твоя "разтушник". Аз лично препоръчвам танците, записах се март месец и не мога да опиша колко съм щастлива от случайността, че ги открих и то близо до нас, удоволствието което ми носят, разтоварването всичко...сега се лишавам от единия час защото няма на кой да оставя Мариса, но и един път седмично е страхотно...помисли и ти! Хубав празник днес! Heart Eyes

Хубави почивни дни на всички! Тези които ще пътуват из родината ни - не си забравяйте фотоапарата!

Общи условия

Активация на акаунт