Бихте ли си дали детето да суче от друга майка

  • 2 524
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мая умира от кикот, като види голи цици чужди (на баба си, на каки от картинки) - 'Кикики, баба гола, баба има ам-ам!'...но не посяга Simple Smile Знае къде е нейното лично ам-ам.

# 16
  • Мнения: 980
Не, не бих "услужила" с бебка. Може да й дам помпата си.  или инфо от библиотеката Wink

# 17
  • Мнения: 2 807
И аз не бих дала моето да суче от друга мама, още повече пък и в твоята ситуация. Така че - не се самообвинявай, постъпила си най-добре, мислейки главно за твоето бебче  Hug

# 18
  • Мнения: 2 807
Ники, когато е ядосан, дърпа баба си за деколтето, наднича вътре и вика "Не, неееее Cry" hahahaНапомня ми на един ученически бисер - "Баба Илиица бръкнала в пазвата си, но там не открила нищо друго, осен сухи корички" hahaha hahaha hahaha

 hahaha Joy hahaha Joy

# 19
  • Мнения: 1 586
Ако ми дойде жена на крака да ми иска бебето за отпушване на каналите й, бих я поканила и бих й показала как да се цеди ефективно. С една дума, бих й помогнала за проблема, но по другия начин. Нямам желание да давам бебето си вместо помпа Simple Smile Е, вероятно за сестра си или за най-близка приятелка бих направила изключение, но не съм особено сигурна...

# 20
  • Мнения: 2 531
Сина ми седя в кувьоз 7 дни.На 6 ден ми го дадоха да го кърмя, но не му стигаше и тъкмо се бях засилила да го дам на друга майка с много мляко да го донакърми, когато сестрата се намеси и каза че е збранено заради СПИН и др. болести и ме достраша... На 3 месеца приключихме с кърменето , но не и със кърмата , взимах от една приятелка. Един ден се опитахме да го накараме да суче от нея- е дърпа се и не пожела да засуче, не е бил на повече от 4-5м. Пробвахме и със сетра ми/тя имаше бебе по същото време което кърмеше успешно/ и от нея оказа да засуче - ЗАЩО? мислех че е отвикнал вече да суче? А може би инстинкта го кара да не приема от друг?
Интересно ми е кърмил ли е някой отбито вече бебе, изключвам новородените?

# 21
  • Мнения: 3 161
Ако ми дойде жена на крака да ми иска бебето за отпушване на каналите й, бих я поканила и бих й показала как да се цеди ефективно. С една дума, бих й помогнала за проблема, но по другия начин. Нямам желание да давам бебето си вместо помпа Simple Smile Е, вероятно за сестра си или за най-близка приятелка бих направила изключение, но не съм особено сигурна...

И аз така. Особено пък на малко позната жена. Не е редно ми се струва. Но бих помогнала по всякакъв друг начин.

# 22
  • Мнения: 8 462
Не,не бих го направила.Бих помогнала със съвет.

# 23
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
.... Един ден се опитахме да го накараме да суче от нея- е дърпа се и не пожела да засуче, не е бил на повече от 4-5м. Пробвахме и със сетра ми/тя имаше бебе по същото време което кърмеше успешно/ и от нея оказа да засуче - ЗАЩО? мислех че е отвикнал вече да суче? А може би инстинкта го кара да не приема от друг?
Интересно ми е кърмил ли е някой отбито вече бебе, изключвам новородените?

На 4-5 месеца бебето ти е било отбито и затова не е искало да суче. Една приятелка беше предлагала цица на вече отбитото си бебе, но то се чудило горкото какво да прави с нея, дори не се е опитало да суче.

# 24
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
.... Доктора в болницата им казал да намерят някое по- голямо бебе, което да засуче и да отпуши каналите, за да може после тяхното да почне да се храни нормално.

Извинете ме ако идеята ми ви се струва тъпа  Embarassed, но винаги съм се чудила дали таткото не може да свърши тази работа щом въпроса е "на живот и смърт" и друго не помага.  Blush Какво мислите по въпроса?

На въпроса: ами не бих си услужила с бебето при положение че има и други начини, но бих помогнала със съвет.

# 25
  • Мнения: 7 837
Не, дори на родната ми сестра  Naughty

Макар 4е, ако вземем за пример Крали Марко  newsm78 Я какъв човек е станало от него  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 579
Не,не бих дала.Струва ми се някак си,де да знам......неестествено,та то детето си е мое ..........

# 27
  • Мнения: 35 964
но винаги съм се чудила дали таткото не може да свърши тази работа щом въпроса е "на живот и смърт" и друго не помага. Blush Какво мислите по въпроса?

в някои от статиите, които четох, направо се препоръчва тати да се намеси Simple Smile Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 586
Не, дори на родната ми сестра  Naughty

Макар 4е, ако вземем за пример Крали Марко  newsm78 Я какъв човек е станало от него  Mr. Green

Що? Крали Марко от колко жени е сукал? Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 556
Lulu, тези твои съседи нещо не са били в час. Аз лично направо бих се обидила, ако някой поиска да ползва бебето ми за помпа. И в никакъв случай не бих "услужила" на никого. Науката е измислила вече доста решения на този проблем - окситоцин, изцеждане и т.н. Как ли пък не да си дам бебето да суче от непозната жена, абсурд.

Общи условия

Активация на акаунт