"Отчаяни съпруги" в очакване на сезон 7

  • 53 238
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 317

Мисълта ми беше дали ще върнат Марта Хубер. Тя замина някъде и е жива.


Марта Хубер умря.Пол я уби. И сестра и Затова се върна.Но не можа да докаже убийството и за да вкара Пол в затвора си отряза пръстите и ги подхвърли в колата на Пол. После изчезна. Полицията обвини Пол в нейното убийство и го прати в затвора.
Логично е и Зак да се появи сега, след като баща му се върна.
Не стана ясно дали как Габи реагира на признанието на Бри. Това може би ще е една от сЮжетните линии в следжащия сезон.
Ох, благодаря. Много оплетох работата с моите постове, но така е като не помня имена. За сестрата с отрязаните пръсти исках да кажа дали ще се върне.

Габи не се разбираше с майката на Карлос. Затова едва ли ще си развали отношенията с Бри. Обаче как ще реагира Карлос като разбере...

# 16
  • София
  • Мнения: 350
Моля няма защо за темата Simple Smile реших да я направя за да не чакате Simple Smile   bouquet

# 17
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Ако си спомняте бабата хвана Габи и Джон и каза че ще каже на Карлос. И като тръгна да му казва, АндрЮ я блъсна с колата си.Един вид направи услуга на Габи. Бабата изпадна в кома и една вечер се събуди в болницата и си спомни какво е трябвало да направи.Стана да търси телефон, но се подхлъзна на мокрия под и падна по стълбите и умря. Болницата платиха на Габи и Карлос голямо обещететние за да не ги съдят.Но Габи скри от Карлос милионите. После мисля, че той все пак разбра.
чудно ми е как ще реагира самия Карлос на приснанието.

Браво Сиенна, това съвсем го бях забравила.
И аз мисля, че Габи няма да издаде Андрю.
Но ще видим. Може сценаристите да са намислили друго.

# 18
  • Мнения: 261
И аз тук  bouquet Това е най-гадният период от месеци , през които трябва да чакаме новият сезон. Обикновено забравям дори какво съм гледала последно Crazy

# 19
  • Мнения: 1 666
За първи път се случва да не ми хареса краят на сезона  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 333
Благодаря за новата теми4ка   bouquet

# 21
  • Мнения: 295
За първи път се случва да не ми хареса краят на сезона  Crossing Arms
Мм, да и на мен.

# 22
  • Мнения: 17
Здравейте, за пръв път пиша в някоя от темите за Съпругите.
Хареса ми края на мен, защото не ни оставят в напрежение до есента. Само се знае загадката която ще се разнищва, т.е. тази с децата, това ме устройва. А този който се нанесе в на Сюзън къщата съвсем го бях отписала Laughing .
Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 081
За първи път се случва да не ми хареса краят на сезона  Crossing Arms
Мм, да и на мен.

Това е, защото не изглеждаше като край на сезон, а като край на серия.
Според мен Габи наистина няма да си развали отношенията с Бри, но не ми се иска Карлос да разбере. Затова си мисля, че той няма да разбере  Mr. Green А то там каква беше драмата? Андрю блъсна майката на Карлос и май не умря на място, а беше някакво време в болницата. Тоест реално Андрю не я е убил. Или на място я уби? Това ми се губи.

Много ми е интересно наистина кое е детето. И същност какво ще измислят сценаристите при положение, че това може да е развръзка за няколко епизода. Също така Сам и Андрю са на една и съща възраст горе долу, но ми се вижда малко възможно.

А Сюзан просто няма шанс да я изритат от сериала! Това и информацията в уикипедия го потвърждава

# 24
  • Мнения: 17 546
Момичета, изтеглих 23-ти епизод от Замунда. Имам субтитри, има музика, но като говорят, няма говор. newsm78 Т.е. всички звуци са на лице, без гласовете. Само при мен ли е така?

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 18:13 от Бижy

# 25
  • Мнения: 3 988
На мен ли само ми хареса края на сезона? Остави много теми отворени и добави нови.   Peace

Според мен Габи наистина няма да си развали отношенията с Бри, но не ми се иска Карлос да разбере. Затова си мисля, че той няма да разбере  Mr. Green А то там каква беше драмата? Андрю блъсна майката на Карлос и май не умря на място, а беше някакво време в болницата. Тоест реално Андрю не я е убил. Или на място я уби? Това ми се губи.

Андрю блъсна баба Солис и избяга. Жената беше в кома 5 месеца и умря в болницата веднага след като се събуди, падна по стълбите.

# 26
  • Мнения: 4 600
Бижy аз нямах никакъв проблем Peace
  bouquet за темичката Hug
И аз мисля, че ще има починало дете и за това ще има размяна, но какво ли ще ни сервират в новия сезон? С Пол няма да има кой знае каква интрига, това с детето също не мисля, че може да е интригата за цял сезон Crazy Дали пак ще има някой убиец Laughing Thinking

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 18:44 от H0uSse_Baby

# 27
  • Мнения: 83
Аз пък мисля че Бри ще признае себе си за виновна.

# 28
  • Мнения: 5 081
Но реално наистина освен Даниел, Сам няма други доказателства. Сега остава Сам да е записал с диктофон разговора им  Laughing
А за Пол интригата е защо се е върнал...интересно ми е какво са замислили сценаристите.
И пак да питам
Някой знае ли кога ще пускат новия сезон по ТВ и в Замунда респективно

# 29
  • София
  • Мнения: 1 877
и аз благодаря за темата...

вече забравих какво съм гледал аи какво не... а и разсеяно гледам, та кое е детето за което стана дума, че е отгледано от не неговите родители?

Общи условия

Активация на акаунт