Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 30 - Юбилейна и креативна!

  • 46 657
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Благодаря! bowuu Радвам се, че ви харесва!  Peace Пожелавам приятни и забавни минути с филма и в темата. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 0
сойа-фен - да знаеш, че ти е мнго готин аватара!

# 17
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Абе, защо всичко ми е центрирано в средата?
Само при мен ли е така???
Как в средата? На мен си ми излиза нормално.  newsm78

Не знам. Само в тази тема всички мнения, дори и аватара ми е в средата!

# 18
  • Мнения: 84
Привет листопадиййййчета!  Hug
Снощи ,като се паркирах в 20,00 пред телевизора и като видях какво почна...  #Cussing out

Знаеш ли докога ,ще са тези "таланти"

Провалят ни понеделника  #2gunfire

# 19
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Знаеш ли докога ,ще са тези "таланти"

На 24 май ще е финала.

# 20
  • Мнения: 0
Благодаря за поредната чудесна тема на всички, които се трудят за нашето удоволствие!   bouquet
Относно сценария гледам, че никой не се престрашава да започне, та и аз няма да съм първа...
Наистина всичко е "центрирано", на мен лично така ми харесва.
Добре, че довечера има серии, че изкуках вече 3 дни...

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Абе, защо всичко ми е центрирано в средата?
Само при мен ли е така???
Как в средата? На мен си ми излиза нормално.  newsm78
Не знам. Само в тази тема всички мнения, дори и аватара ми е в средата!
И при мен е нормално. ٠•● Dega ●•٠, допреди малко аз лично имах проблем с влизането в темата (оная грешка 500 - Intenal Server Error). Не знам дали има нещо общо, но... ако все още продължава да е така, както го описваш, опитай с изход, рестарт, и нов вход. Може пък да се оправят нещата.


Знаеш ли докога ,ще са тези "таланти"
На 24 май ще е финала.
И сме в очакване, че от 31-ви ще възобновят излъчването по две серии и в понеделник  Grinning


Соя фен, само да направя едно уточнение - доколкото ми е известно, анкета може да се пусне по всяко време в темата, дори може и да се сменя. Не че при скоростта, с която се изписват темите, това е наложително, но го пиша само информативно. Wink


qnence, моля редактирай си поста на предната страница - има описани бъдещи събития, които някои не искат да знаят предварително и е прието те да се пишат в бяло.

# 22
  • Мнения: 19
сойа-фен - да знаеш, че ти е мнго готин аватара!
Знам!  Flutter
Не знам. Само в тази тема всички мнения, дори и аватара ми е в средата!
Много чудно ... при мене е нормално ...  Thinking

Соя фен, само да направя едно уточнение - доколкото ми е известно, анкета може да се пусне по всяко време в темата, дори може и да се сменя. Не че при скоростта, с която се изписват темите, това е наложително, но го пиша само информативно. Wink
Ако искате анкета, да пусна ... newsm78 ... В интерес на истината бях почнала да пиша анкета за Ферхунде, ама много, много кратка.  Laughing Въпросът беше "Да приключим веднъж завинаги с този въпрос! Щяха ли Текинови да имат толкова проблеми, ако не беше Ферхунде?" Отговорите бяха само "да" и "не".  Sunglasses Другата анкета беше от Чеб за моралните ценности, които ценим най-много. Третото предложение беше "Коя според вас е най-подходящата снаха за Джеврие?".

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 13:37 от soya-fen

# 23
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
٠•● Dega ●•٠, допреди малко аз лично имах проблем с влизането в темата (оная грешка 500 - Intenal Server Error). Не знам дали има нещо общо, но... ако все още продължава да е така, както го описваш, опитай с изход, рестарт, и нов вход. Може пък да се оправят нещата.

Ох, рестартирах, не става! Странно, само с тази тема така ми излиза... newsm78

# 24
  • Мнения: 1
И аз съм в центъра, ама какво пък....нали пак всичко се чете. Само дето някой ни е оеднаквил! Grinning Grinning
Стахооооотно оформление. newsm51 newsm51
Благодарности на .........те си знаят, сега да не започвам пак по холивудски с Оскарите. Hug Hug Hug
Колкото до въображаемото продължение на сериала, те от БТВ друго не могат да направят, освен да ни накарат да гадаем какво може и не може да стане. При това темпо на излъчване...............

# 25
  • София
  • Мнения: 76
хиххи и при мен е центрирано всичко Simple Smile
Поздравленияяяя за юбилейната ни темааа!  bouquet Heart Eyes
Ще я следя с огромен интерес Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1
При мен се оправи.!! Peace
Някой се е гъбаркал с нас!!! Thinking
Наистина, ще се повторя, но страхотно оформена юбилейна тема.Браво!!  love001 newsm51
Не мога да отмина толкова труд и усърдие от страна на оформителите. Как ви се отдава!?!?
Не знам кой с какво се занимава, но сте си сбъркали професиите. А може и да са свързани с комп. дизайнерство и други подобни!
Важното е, че има толкова благодарни и зарадвани от вас съфорумци.
Не разбрах обаче, защо няма да има анкета.Така съм си свикнала с тези анкети, че като отворя нова тема, първо поглеждам за тях? newsm78

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 13:42 от Dartanian

# 27
  • Мнения: 0
Дама Пика, извинявам се...  Embarassedмалко ми е новичко Simple Smile аз се чудех защо пишете с бяло това...

е вече ще знам  Peace

# 28
  • Мнения: 4 569
 wavey здравейте

довечера сериите са две а аз пак ги изпускам  Confused

Браво за оформлението на темата!  bouquet

алабаланики,убиец си.  bouquet

За сценарии /вероятен/-Ферху се мята,удря си главата,не си спомня коя е и става "бяла и добра". Crazy Party

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
Абе, защо всичко ми е центрирано в средата?
Само при мен ли е така???
Как в средата? На мен си ми излиза нормално.  newsm78

и  при мен така всичко в центъра Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт