Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 30 - Юбилейна и креативна!

  • 46 658
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 265
Много ми е интересно за техните сватби.
Отиват в обредния дом, цветя не дават на булката, подаряват нещо като нашите късметчета на гостите.Църковният брак кога се прави?
При условие, че това е щастливо събитие за семейството на Али Ръза и Джем няма финансови притеснения, защо не отидоха някъде да почерпят гостите.

# 721
  • Мнения: 196

Много сладко я изпя- Солнечный круг, небо во круг, ето рисунок мальчишкий................
Дано да съм го написала правилно, да ме извинят рускопишещите, ако не е! Hug

Сладка капка , иди във vbox-7, цъкни "гледай" и...............гледай. На втора страница ги има и двете серии  по  4 части.

Извинена сте Simple Smile!

# 722
  • Мнения: 19
Като искате анкета, давайте идеи!  Party За любовта скоро имаше анкета, не точно така формулирано кои са най-страстни, но за различните видове любов/двойки във филма.
Чеб беше дала предложение (или някой друг беше? newsm78) "кои добродетели/морални ценности са най-важни за вас?"
Имаше друго предложение "кой от героите най-много регресира".
Аз давам предложение "кой от героите най-много ви харесва?“ - вече е правено, но много отдавна.

# 723
  • Мнения: 0
Много ми е интересно за техните сватби.
Отиват в обредния дом, цветя не дават на булката, подаряват нещо като нашите късметчета на гостите.Църковният брак кога се прави?
Нали са мюсюлмани. Какви църкви?  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 0
Много ми е интересно за техните сватби.
Отиват в обредния дом, цветя не дават на булката, подаряват нещо като нашите късметчета на гостите.Църковният брак кога се прави?
Нали са мюсюлмани. Какви църкви?  Simple Smile



да, обърка се нещо - няма църкви. а защо наистина не се почерпиха?

# 725
  • Мнения: 339
Аз предлагам "Одобрявате ли брака на Неджля и Джем?"  Flutter
Това за добродетелите си беше мое, има си щампа с авторски права на него.  hahaha Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 1 265
имах предвид джамии, знам, че те като отидат при ходжа и вече са съпрузи, дори да не ходят в обредна зала.

# 727
  • Мнения: 1
soya-fen, аз предложението го дадох за бърза анкета в самата тема, нямах предвид за 31 тема. Наистина сме се анкетирали  вече за това, каквото избереш-това ще  е. Peace Peace
Няма време за размисъл,  на последна страница сме, не ми идва нищо в момента на ума. newsm78 newsm78

Или както казват "На българина да му имам акъла, дето му идва после!" Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 12:35 от Dartanian

# 728
  • Мнения: 339
Или както казват "На българина да му имам акъла, дето му идва после!" Joy Joy Joy

Много хубава и много права мисъл.  Peace

# 729
  • Мнения: 105
Аз пък бих предложила анкета за баба Джеврие-ако бяхте на мястото на Джеврие какво щяхте да направите с парите от продадената къща? Wink

# 730
  • Мнения: 0
Аз пък бих предложила анкета за баба Джеврие-ако бяхте на мястото на Джеврие какво щяхте да направите с парите от продадената къща? Wink

идеята много ми допада   bouquet

# 731
  • Мнения: 105
Моля  Hug Аз бих отговорила още тук-бих внесла в банка по-голямата част от парите на имената на внуците си,част от тях бих заделила за "черни" дни Peace

# 732
  • Мнения: 1
Соичка, мила,  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Айде давай новата тема, че  GO THE HORSE IN THE RIVER ooooh! / Отиде коня у ряката/

# 733
  • Мнения: 19
Соичка, мила,  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Айде давай новата тема, че  GO HORSE IN THE RIVER ooooh! / Отиде коня у ряката/
Joy Joy Joy

Буюрум в новата тема 31! Hug   bouquet

# 734
  • Мнения: 0
Здр. Някой може ли да ми каже точния адрес на къщата от Листопад?
Благодаря предварително!
Кой каза преди време че ще ходи в Истанбул на екскурзия и ще посети къщата?!  #Crazy Спомням си само, че беше мъж!

Общи условия

Активация на акаунт