Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 30 - Юбилейна и креативна!

  • 46 691
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
естел, много добро преложение... понеже си харесвам ферхи би ми харесало повече хора да я харесват.
само тая седеф мнооооооого ме дразни... #2gunfire то не бе лиготия, не бе скимтене, меланхолии, хапчета, депресии...  Thinking не я слуша главата и нея...  smile3507 голямо самосъжаляване!

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Прекрасна тема отново! Мерси много   bouquet

# 32
  • Мнения: 265
Не можах да се сдържа да остана безучастна към темата  hahaha
Сценарий:

 Представяме ви турския сериен филм " Листопад"


последна серия!
Хайрие прави поредната магия както я е научила Нехир този път на забрадката на  Джеврие, защото  се съмнява, че Ахмет й изневерява с нея и е притеснена да не го загуби.
В това време Али Ръза с подкрепата на Шефкет отиват да сключват договор за сключването на нов брак исъздаването на ново семейство ...
кое  е то ще научите след рекламите ....
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Лейля казва на Яман, че е бременна и чака близнаци и го моли за отпуск по майчинство поне 7 години докато децата тръгнат на училище.
Али Ръза сключва договора с консула за брака межди Джеврие и Ахмет и всичко вече е готово за предстоящата сватба.
Баба Джафки се обажда на  Нуниш да не закъснее за сватбата и да изпусне церемонията
Всичко минава по план и листопада продължава ....
Гюлшен също се омъжва. Тя е щастлива с новата си изгора Левент. Най-щастлива от цялата ситуация е Ферхунде защото тя запознава бъдещите съпрузи и както е редно проверила е жениха какъв лъв е в леглото Simple Smile
Неджля и Лейля вече не се карат и в знак на добро приятелство и сестринска обич избягват от в къщи и се женят едновременно и тайно за един мистериозен шейх.
Фикрет и Таксин и цялото им домочадие от 11 деца се заселват в  България в квартал  Столипиново и са много щастливи от социалните помощи там.
 Оуз умира при една престрелка заради доставка на наркотици. Седеф е бременна от Шефкет и чака дете. Нехир става приятелка с Нурдан и заминават в Измир като отварят баничарница там.
Айше е студентка в Швеция и се е запознала с едно много богато и красиво момче и живеят заедно.
 Следва ... КРАЙ!!! ...



# 33
  • Мнения: 4 569
Гюлшен също се омъжва. Тя е щастлива с новата си изгора Левент. Най-щастлива от цялата ситуация е Ферхунде защото тя запознава бъдещите съпрузи и както е редно проверила е жениха какъв лъв е в леглото Simple Smile
  hahaha Joy Twisted Evil Whistling

# 34
  • Мнения: 23
Да ни е честита новата 30 тема,както винаги е страхотна  Peace  bouquet  БЛАГОДАРЯ Peace

# 35
  • Мнения: 1 296

Какво е това дето са го катурнали на Гюлшен на главата? Чак Ферхунделата се чуди.

# 36
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
алабала&ники , искрено ме разсмя Grinning
благодаря и на всички, за прекрасното оформление на темата  bouquet

# 37
  • Мнения: 23

Какво е това дето са го катурнали на Гюлшен на главата? Чак Ферхунделата се чуди.
Ако не ме лъже паметта това на глава-таи се слага да жени,който нямат грехове по-стари обичаи!

P.S
Да ви се оплача днес морското ми свинче родило,но бебето е починало.  Cry

# 38
  • Мнения: 17
хайде и аз да се запиша нямям търпение да дойде довечера
Ивона съжалявам

# 39
  • Мнения: 23
хайде и аз да се запиша нямям търпение да дойде довечера
Ивона съжалявам
Благодаря!

# 40
  • У ДОМА
  • Мнения: 42
Няма да се повтарям, че темата е страхотна - вие си знаете - перфектна е!
 Направи ми впечатление, че баба ви  Джеврие е между Джем и Левент (на снимките в заглавната страница) , точно там й е мястото между две млади и хубави момчета  Mr. Green Mr. Green

алабала &ники-аз Джеврието нарочно съм я сложил в колажа между двете млади момчета- Джем и Левент!Нали се оплака че на младини не била получавала никакви ласки от мъжа си та аз реших сега да компенсирам нещата!Нека и тя оплакне окото newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 41
# 42
  • Мнения: 19
Алабала&ники - щях да се изтъркуля от смях. докато четях сценария ти.  rotfImbo Естел, дали да не оставим Ф. да полежи малко в кома в болницата, преди да стане нов човек? Във всички турски сериали има някой който лежи в болница между живота и смъртта и му се разминава на косъм.
Красива белла, твоята идея за дописване на сценария се оказа неочаквано интересна! Peace Я да видим още колко скрити таланти ще се открият? Може би сред нас дреме някой бъдещ Фелини? Grinning Peace

алабала &ники-аз Джеврието нарочно съм я сложил в колажа между двете млади момчета- Джем и Левент!Нали се оплака че на младини не била получавала никакви ласки от мъжа си та аз реших сега да компенсирам нещата!Нека и тя оплакне окото newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Току виж станала по-добричка!  Joy Най-после някой да се погрижи за баба Джаврие, браво, Али Ръза! А то само я плюете и й се подигравате!  Naughty
 Laughing

# 43
  • Мнения: 0
Здр. Някой може ли да ми каже точния адрес на къщата от Листопад?
Благодаря предварително!

# 44
  • Мнения: 19
Здр. Някой може ли да ми каже точния адрес на къщата от Листопад?
Благодаря предварително!
Кой каза преди време че ще ходи в Истанбул на екскурзия и ще посети къщата?!  #Crazy Спомням си само, че беше мъж!

Общи условия

Активация на акаунт