Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 30 - Юбилейна и креативна!

  • 46 708
  • 734
  •   2
Отговори
# 675
  • Карлово
  • Мнения: 4 693
До този момент като изключим дрехите на Джейда и апартамента на Ойя(въпреки,че е леко стерилен),всички останали домове,дрехи и гримове са ми откровено кичозни.
Peace И аз съм на това мнение. Особено червените обувки на Ферхунде за офиса.

# 676
  • Мнения: 743
До този момент като изключим дрехите на Джейда и апартамента на Ойя(въпреки,че е леко стерилен),всички останали домове,дрехи и гримове са ми откровено кичозни.
Peace И аз съм на това мнение. Особено червените обувки на Ферхунде за офиса.

Има една такава работа,но пък къщата на Али Ръза не ми се вижда кичозна.Стара е,претрупана с всичките мильонца и вазички...,но като че ли не е кич.Изключвам украсата на двора,с всичките балони и гирлянди Sick.

# 677
  • Мнения: 105
Леле,от сутринта сте заръфали Ферхунде! Laughing То  поне в тия серии да имаше за какво,пък си затваряте очите като стане дума за неадекватното поведение на цяло сем.Текин,гледат като отровени и даже се възмущават,че родителите на Джем не приемали хубавото им чедо! Whistling Ами няма да я приемат,знае ли човек следващия път с кого може да забегне? Laughing

# 678
  • Мнения: 13
На мен лично ми харесва апартамента на Гюлшен. Уютен и артистичен.

# 679
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Man in Black, съгласна съм напълно с теб.
Много добре си го казал, мен малко ме мързи да пиша.  Grinning

Дали някой може да даде снимки на апартамента на Ферхунде?
А за дрехите, Ферхунде не се облича лошо, според мен.
Е, вярно, обувките, които носи, не са за всеки.
Т.е. не всеки може да ги носи.
Аз съм голям фен на обувките.

Джейда също е елегантна. И самата актриса ми харесва също.

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 10:00 от Gulia

# 680
  • Мнения: 743
Леле,от сутринта сте заръфали Ферхунде! Laughing То  поне в тия серии да имаше за какво,пък си затваряте очите като стане дума за неадекватното поведение на цяло сем.Текин,гледат като отровени и даже се възмущават,че родителите на Джем не приемали хубавото им чедо! Whistling Ами няма да я приемат,знае ли човек следващия път с кого може да забегне? Laughing

Ралико,аз правя разлика между неадекватно поведение и измама,злоба и използвачество.Поведението им на моменти наистина е неадекватно,но те се сблъскаха с проблеми,за които изобщо не бяха подготвени,не предполагаха че е възможно доа ги сполетят.От къде да знаят,че чудото Ферхунде ще влезе в живота им,и ще го преобърне с краката нагоре,опустоши ги душевно и финансово.

# 681
  • Мнения: 105
rozi-maxi  Flutter Мда,и нито ред за Неджля,много удобно newsm08

# 682
  • Ловеч
  • Мнения: 115
Кои епизоди даваха снощи? Praynig

# 683
  • Мнения: 743
raliko,Неджля сгреши,наистина направи огромна грешка,но се поправи,осъзна се,научи се.Това беше грешка на младостта,а ферхунде всички казвате,вряла и кипяла била,тя не се учи сега.А кога ще се поправи Ферхунде,кога ще се осъзнае,кога ще спре да наранява?Още по-лошо,разбира че го прави,наясно е с това и въпреки всичко продължава.
А снощи какво каза-станало й мъчно за къщата,за семейството...Защо,нали я подтискали,нали я съсипали!?Защо на тях не им е мъчно за нея?защото човек тъжи,когато загуби нещо ценно,а Текин са ценни,Ферхунде-не.
От тук нататък може и да следват тежки времена за семейството,затънаха с тези дългове,но си мисля ,че по-тежки ще са времената за Ферхунде,попаднала сред себеподобни.Няма го вече добрия,наивен Шефкет,"мухльото","голата вода",който я прегръщаше и успокояваше,който й съчувстваше и прощаваше 100 пъти.хайде ще видим какво ще й предложи Левен,колко добре ще се чувства с него,нали такъв мъж си търсела,силен като нея.

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 10:35 от rozi-maxi

# 684
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Ралико,аз правя разлика между неадекватно поведение и измама,злоба и използвачество.Поведението им на моменти наистина е неадекватно,но те се сблъскаха с проблеми,за които изобщо не бяха подготвени,не предполагаха че е възможно доа ги сполетят.От къде да знаят,че чудото Ферхунде ще влезе в живота им,и ще го преобърне с краката нагоре,опустоши ги душевно и финансово.
тук говорим за хора на възраст с 5  вече големи деца. Не може да очакваме, че досега са живели в някаква "стерилна " среда и не са виждали какво се случва около тях. Всеки един нормален човек в 21 век е наясно със ситуацията . Не може всичко да е романтична идеална история и ние да си мислим, че живеем в нея. Ама те реагираха така, сякаш всичко досега в техния съзнателен живот е било розово.

# 685
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Защо Ферхунде да е "чудо"? За мен лично наистина е малко повече напориста, но поне действа. А те? Седят и ми говорят с басни. Е, не става.
чак сега се включвам, но гръцката песен много ми хареса, както и младоженката. Но също така и Лейля бе страхотна - и като поведение и като визия. В последните няколко серии доста израстна относно поведението си спрямо Неджля.

# 686
  • Мнения: 743
Ралико,аз правя разлика между неадекватно поведение и измама,злоба и използвачество.Поведението им на моменти наистина е неадекватно,но те се сблъскаха с проблеми,за които изобщо не бяха подготвени,не предполагаха че е възможно доа ги сполетят.От къде да знаят,че чудото Ферхунде ще влезе в живота им,и ще го преобърне с краката нагоре,опустоши ги душевно и финансово.
тук говорим за хора на възраст с 5  вече големи деца. Не може да очакваме, че досега са живели в някаква "стерилна " среда и не са виждали какво се случва около тях. Всеки един нормален човек в 21 век е наясно със ситуацията . Не може всичко да е романтична идеална история и ние да си мислим, че живеем в нея. Ама те реагираха така, сякаш всичко досега в техния съзнателен живот е било розово.

Какво чудно има,не мога да разбера.живели са в малко градче,не знам дали село не беше,където всички са се познавали,никой не ги "изненадвал",така като Ферхунде.Искаш да кажеш,че ако вземеш една баба и дядо от село и ги заведеш в софия,те би трябвало чудесно да се справят с всичко и всички?Ад не мисля,дори и да са образовани като Али Ръза,те са живели друг живот,по-спокоен,по-откровен,защото хората в градчетата са такива,а хората в голевите градове,са други,съвсем различни,"града-месомелачка...",както се изразява Мадлен Алгафари.

Ферхунде поне действала...Как действа Ферхунде,с измама,подлост,през повечето време,с лъжи,това правилно ли е според вас,според теб,така ли трябва да се оправят хората?
Честно казано,ми омръзна от 25 теми насам,да пиша 1000  пъти едно и също Tired.Щом за вас такъв е начинът да успееш,да бъдеш човек ,да наредиш живота си,то следвайте го,такъв пример дайте и на децата си,за мен е недопустимо,отвръщавам се от нейните методи,грозно е,подло,не човешко!

# 687
  • Мнения: 105
Пак стария спор кой е по-по-най  Wink
 
Аз пък мисля,че всяко действие е по-добро от бездействието.Дори да се греши.Само,че не е логично да прощавате грешките на едни,а на други не.Само,защото не са ви симпатични.Тук никой не оправдава на 100% Ферхунде,но за това пък на всичките 100% оправдавате грешките на сем."Адамс".Ами сори за спама,ама взехте да се повтаряте.

# 688
  • Мнения: 743
Ралико,и аз ти зададох въпрос,а не си ми отговорила  newsm08!?Мда,много удобно!

# 689
  • Мнения: 342
Здравейте и от мен  Hug
Най-сетне да стане нещо хубаво в този филм.  Party
Ама като им знам логиката на сценаристите, след малката доза хубаво ще последва свръхдоза лошо. Дано не се окажа права.  Thinking
Снощи много ми хареса как постъпи Лейля. Само дето Неджля се наду малко, когато Лейля и говореше неща, които са си наистина така. Ама карай. Сцените с двете сестри ме просълзиха най-много. А аз съм човек, който по принцип трудно плаче на филм.   Cry
Много ми хареса паралела, който направиха между едната и другата сватба. И след това между сватбата и делото на Оуз. Изглеждаше ми като паралел между бъдещия "затвор" за Неджля и бъдещата "свобода" за Оуз. Така го усетих аз. Flutter
За Ферхунде и майка й донякъде оправдавам Ферхунде. Майка й се появи наскоро в живота й и направо започна да й се бърка, и да дава акъл. Все пак Ферхи не е дете в 6 клас, знае как да се справя в живота. Няма нужда някой все да й държи сметка и да й се бърка. Пък било то и собствената й майка. Аз лично, ако майка ми говори зад гърба ми с родителите на бившия, с гаджето ми, реди ми апартамента и все ме пита къде и с кой съм и аз ще съм много ядосана. А Ферхи и майка и изобщо не са близки, за да има право тя да й се бърка. Вярно, че го прави с цел да предпази и да помогне на дъщеря си, ама понякога родителите с оправданието "аз за твое добро" съсипват живота на децата си. Не говоря конкретно за Ферхи и майка й, а по принцип.  Crossing Arms
За мен един родител, трябва да подкрепя детето си, да го съветва в трудни моменти, но трябва да го остави детето само да си взема решенията и да избира пътя си в живота, и да уважава избора му, дори и когато не е съгласен с този избор. Именно грешките, които правим в живота ни правят по-силни и по-мъдри. Когато мама и тате се опитват да предпазят детето си от всичко и всички, това дете става неспособно да се справи в трудностите, които му предстоят.  Flutter
Трябва да възпиташ детето си да мисли и действа самостоятелно, да поема отговорност за решенията си и да си тегли последствията от тях. Направиш ли го придатък на себе си или на някой друг нищо хубаво не го чака в бъдеще.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт