Съпруги, чиито мъже пътуват 17

  • 25 358
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2
Мили момичета,вие така сте разчепкали темата за докторите #Cussing out,че аз няма какво да добавя.Но дано болестите бързо отминат и дечицата да се оправят.Като изгрее слънчо,повече на чист въздух и сигурно ще е по-добре.И пак се възмущавам как ще вземе пари за домашно посещение,тя просто е длъжна да го направи.Много се оплакват,а насреща -нищо.Само за пари мислят #2gunfire
Лилянчо,наистина сериозно помислете за смяна на жилището.Влагата и липсата на слънце и светлина влияят лошо на дечицата.Пък и това е начин да се отървете от свеки.
Ох,каква съм завеяна,още някое детенце беше болно newsm78,но не ми се връща назад.Пожелавам да се оправят скоро всички болни дечица и скоро да се 1swing
Лека нощ и приятни сънища!

# 76
  • Мнения: 0
 Hug бързо оздравяване на всички малки и по големи болнички
Като сте започнали да се оплаквате от личните и аз искам да я сменя търся в района на ЗК Тракия,че ми е по близо.
Всичко на всичко я посещавам 2 пъти в год. за направление за контролен преглед и това е за цяла година и тя пак се мръщи,а да не казвам как висях 2 часа пред кабинета м.Април с температура 38,7 защото нямах предварително взет час за преглед,не си ли дават с-ка че ние ги храним ако не сме ние пациентите ама ха
Надявам се утре да се чуя с мъжа ми и скоро да ги посрещаме
Спокойна вечер от мен  Praynig

# 77
  • Мнения: 56
мацки благодаря на всички за пожеланията и съветите ,бързам да кажа лека нощ ,защото дани не спи хич.и ще се носим тая вечер за съжаление.цял ден е в ръцете ми ама така е -майка съм и ще си го гушкам и то да е спокойно а гъбка ми е поголемичка та поне само я преобличам кат се изпоти милата ми тя и пак си заспива.хайде лека нощ милички

# 78
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЛИЛЧЕ Hug
Дай Боже Ангелчетата ви, които ви пазят, да са със вас тази вечер и да ти помагат

# 79
  • Мнения: 56
аз пак съм тук ,нали не спя та сега си мисля ,ако знаете тилифонче некво да звънна да питам за тъз нашата педка ,дали има правото така да си ме цака.че и при изписването на дани ми взе 20 лв за 1вия му преглед щот не бил записан още при нея.е сеа кат е записан падна на 15 лв .така де къде да звъня и да им кажа аз на такива лекари  fight
цветето ни гледа от клончито ама не пиши нищо бе. ко става с нея и бебчо .чакам с нетърпение новината ,че ставаме повече  Grinning

# 80
# 81
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Момичета, здравейте! Позагубих се малко, ама изпратих преди час Съкровището и съм ваша Wink Не съм ви забравила, стараех се да ви следя всеки ден (дебнех го да влезе в банята). Тея 3 седмици се изнизаха адски бързо... Виждам тук новини - едни хубави, други лоши... Всичко болни деца да се опраят много бързички, че тея хубавите дни, които идват няма да се сополивят я! Лили, за влагата не знам дали си чувала за тези изсушители (или обезвлажнители), не съм сигурна как се водят newsm78 Едни приятели имат такива и са доста доволни, твърдят, че ги отървават и от мухъл. Виждала съм да се продават в Бриколажа, но и някъде из форума имаше темичка за тях. Има най- различни, тези наши приятели имат от по - големичките, които са по около 400 лв, аз съм вдигнала мерника на един бръмбар за 150 лв, че и нашата баня мухлясва постоянно.
Дано по- бързо чуем добри новини за Панега. Аман от тея маймуни! Много се зарадвах като разбрах, че има освободени моряци вече!

# 82
  • Мнения: 56
Киарче благодаря за тилифонът ши проверя аз тая работа поне да знам първо дали да се ежа пред педито.Пуфич ти закъде го запрати мъжлето.и го дебнеш а да влезеш да ни видиш тук .въъъ той времи ти не оставил да дишаш бре  Joy Joy Joy.малко да се поразсмея и аз днес.пия   и не смея да легна,че дребния с компрес на главицата.айде после пак ши вляза да си пиша сама ,дорде се надигнете вие  Hug
е сега скапаха нещо историята тука,администраторите объркаха пак нещо рабутата май
.да ви е сладко.досега ги въртях  Joy Joy

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 05:05 от liliqn

# 83
  • Мнения: 56
  Добро утро мацки ,ставайте вече

# 84
  • Мнения: 13
Добро утро ! ЛИЛ  Hug ей оправна булка и закуска метнала и кафенце ,благодаря мила кажи как са децата ,че ти не спа ясно ама малчовците поспаха ли ,по-добре ли сте .Дано по-бързо се отървете от тия вируси и после никакво разболяване  Peace ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ   bouquet

# 85
  • Мнения: 56
Хели нито аз нито децата спаха.малкия таман заспи река да го оставя и той ревеше и така цяла нощ а габи се събуди в 2 часа и заспа в 6 .сега спят и 2та .дребния си поддържа цяла нощ Т .ама яко дъвче играчките си и е много мокър лигава му.днес дано мога да легна с тях по някое време ,усещам се кат дроб.хайде и другите мацки ставайте и хубав ден от мен  Laughing

# 86
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрУУУУУ Hug
ЛИЛЧЕ Hug
На тебе още по спецално ДобрЮутрУУУУУУУУУуу Hug Hug Hug
Компресите на малчото нали ги сменяш постоянно, както ти писахме вчера? Абе да не е температурата и от зъбите, не само и от вирусно да е. Или пък само да е от зъбите това newsm78като описваш и на това мяза. Ама много трудно ги вади твоето беее и то като моето.  Ей, тъй бях аз, та знам какво ти е и как си изкарала ноща.  Hug
Благодаря ти мила за закуската, въпреки всички и затова ни се погрижила Hug
ХЕЛИНЧИ Hug
За тая влага и мухъл у Лили говорихме много отдавна и и бяха дали съвети какво да прави. Но при тях няма да се оправи работа, щом има долепени строежи. Такава влага не минава. Отвънка е проблева и от там трябва да се оправи. Иначе тия машинки хубава работа вършат, но проблема е друг а те не могат да го оправят за съжаление.
Твоят накъде заби сега бе Душата?

На балконЯ днеска голяма блъсканица бе #Crazy ааа докато съм писала и са си били камшика. Такова стълпотворение не бях виждала от непознати отдавна. Чакат сигурно да чуят екшъни за пирати и моряци. Е, няма всеки ден..... newsm61

# 87
  • Мнения: 13
Ох миличките ,измъчиха се душичките ,абе да не пробива някое зъбче на мъника  newsm78 помня какъв зор беше моя като вади зъби изкара ми душицата от безсънни нощи .Дано скоро се оправите ,че и ти да си отдихнеш .Те като са болни децата ние по-болни от тревога .С ДЕЛТА пишем и мислим еднакво  Joy ДЕЛТИ  Hug може за секса да надничат  Joy Joy

# 88
  • Мнения: 56
м да мацуранки,вчера педка вика ами лиле това е вирусно е викам и аз че си мисля от зъби е.ами вика да с наслагване е при вас.абе и каката си го домъкна и на дани малко му тряа сега и така .аз ще си ги оправя децата ама ми е да изкарам свежа днес ,че да не дремя.а и ще звънна на тилифона да питам за тея плащания  Thinking

# 89
  • Мнения: 56
 Joy Joy Joy ще ме уморите бе хора.изпадали от клона а  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт