Съпруги, чиито мъже пътуват 17

  • 25 404
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13
Ами много врабчета станали на клончето ,та затова  Joy

# 91
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЛИЛЧЕ smile3503
Ми като са падали, дано да не е станало някой сакатлък Joy

# 92
  • Мнения: 13
ДЕЛТИ  Hug ти като си се показала и си уплашила пилците бе душе  Joy

# 93
  • Мнения: 2
Добро утро,русалки!Заповядайте да ви почерпя за здравето но моето момиченце.
Днес  в 5.30 сутринта госпожицата стана на 25 години.


Хубав ден,здрави дечица и добри новини!

# 94
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен.
Лили благодаря за закуската и кафето и нека днес вече да са по-добре дечицата ти.
Маме да ти е жива и здрава рожденничката и да бъде гордостта на мама   bouquet.
На всички спорен и усмихнат ден.

# 95
  • Мнения: 13
  МАМЕ  Hug ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖДЕННИЧКАТА ,МНОГО ОБИЧАНА ,ЩАСТЛИВА И МНОГО ДА ТЕ РАДВА !

# 96
  • Мнения: 56
на щерката Маме.
за теб Маме и за щерката .Жива и здрава и много щастлива и обичана жена да е  Hug Hug Hug

# 97
  • Мнения: 2
Деси,Хели,Лили, сърдечно благодаря.
Пропуснах да пиша,че сладките ги е правила щерката.Тази сутрин минахме да занесем тортата  и тя ни почерпи с такива шоколадови сладки с овесени ядки.То се справя детето,но вечер си идва късно от работа,пък и нали учи - има още два семестъра от магистратурата.Обещах,нали съм мама,да отида довечера по-рано да ошетам за гостите.
Лили,наистина твоята доки заслужава smile3513Ти гледай днес като спят децата и ти да си починеш.
Накарахте ме да падна от  rotfImaoс тези паднали от клона.наистина сега там няма никого,засрамили са се като са прочели как ги подрежда Делта.
Сега отивам да работя,ще се видим към обед. Hug

# 98
  • Мнения: 3 042
Добро утро!
Първо - Честит рожден ден на мамината рожденничка! Щастие и късмет!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Лили, ти хубаво й плащаш, касова бележка дава ли ти?  Joy Що ли питам и аз.... Crazy
Хайде да се оправяте, ако е вирусно днес-утре трябва да премине форцата и да се подобрявате!

# 99
  • Мнения: 56
Пампи и аз това се чудех вчера на себе си ,защо не поисках бонче.а те е така у джеба и кой чул -никой.абе аз ко реша пак ши я хвана със камера ши я снимам и ще я пусна у господарите я да звънна аз на тилифончито онуидет го записах снощи
никой не вдига тилифончито ,ама аз няма се откажа де.аз занм ,че щом е за деца е безплатно всичко.ама и за бременни важи ,ама кат знам ко беше докът бях дебеланка...и тогава се сблъсках със простотията на хората  ooooh!

# 100
  • Мнения: 239
mamaR,честита ти рожденичка,да е жива и здрава и много да те радва  bouquet

 GALIKOT ,Батова днес пристигна в Момбай,имам смс от мъжа ми.

# 101
  • София
  • Мнения: 63
Маме Р, честита ти рожденничка, да ти е жива и здрава и много да те радва!

Лилянче, дано днес да сте по-добро и да можете да поспите с децата.

# 102
  • Varna
  • Мнения: 2 596
НА МОМИЧЕНЦЕТО НА МАМЕТООО!!! МНОГО ДА Е ЗДРАВИЧКА, МНОГО УБАВИЧКА И ДА СИ ВЗЕМЕ НАЙ- ДОБРОТО МОМЧЕ!!! smile3503

МАМЕ И ЗА ТЕБЕ че този празник си е и твой същУ Hug

# 103
  • Мнения: 4 737
Честита рожденничка на Мамето   bouquet
Лилче, как са дечковците ти днес?

# 104
  • Мнения: 56
ей туй либофта голяма работа бе.дори смс-че да получа от мъжлето и ми идва силицата да издържа на всичко.ами как са-малкия е малко по зле ама ще го оправя ,каката се държи тя мъжко момиче.ще ги оправя мацкииии ,няма се дам .спала или не аз съм си аз .даже ме избива на музичка  Laughing.е сега си пускам аз. Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт