Незабравима-Unutulmaz тема43

  • 23 822
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2

Благодаря за чудесното оформление. Така ни вдъхваш още повече кураж да творим и да се забавляваме без край.  bouquet

# 46
  • plovdiv
  • Мнения: 0

В къщичката на Харун и Еда цари хармония и разбирателство. txtloves luvbed married  loveuuu

# 47
  • Мнения: 27

В къщичката на Харун и Еда цари хармония и разбирателство. txtloves luvbed married  loveuuu
Дааа, много са сладки, като истинско семейство. Иржи, забравих да ти кажа, че стихотворението ти е много хубаво, а така оформено въздейства още повече. newsm51 newsm51 newsm51

# 48
  • Мнения: 27
Прочетох в едно интервю, че Серхан Яваш е висок 195 см, представям си каква фигура има този хубавец..... Тц,Тц,Тц.... А като гледам и Йозлем е доста височка, защото като застане до Серхан е малко по-ниска от него. Много красива двойка са, много ще се радвам да се съберат в живота. newsm17

# 49
  • Мнения: 27
Карпатия/Гуфи, отново е надминала себе си с тази красоти, които е сътворила - празник за очите.  newsm10 smile3501 newsm51

# 50
  • plovdiv
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=m_ZW0Zb8odw&feature=related
Това е за всички дами,въздишащи по Харун.Да се настроим за довечера. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 27
Абе днес Бай Ганьо ми се губи от хоризонта нещо. Имам странното чувство, че се занимава с

НОВ СЦЕНАРИЙ

Бай ви Ганьо пременен
от идея нова запленен,
седнал е и мисли той
НОВ СЦЕНАРИЙ ,
но със стар герой.
Бавно, като от хербарий
вади случаи безброй
да покаже на света
как се бори Любовта.
Има си и асистенти -
те попълват документи.
Има вече режисьор,
има назначен гримьор.
Има музикален оформител
и художник, и снабдител.
Има кой костюмите да шие,
чашки от кафенцата да мие,
абе, всичко има значи -
даже има и зяпачи.
Спора е само за главната роля,
а чакайте! Много моля,
пред имената им има отметка-
това са Дани и Кометка.
Ако някой друг иска да участва
трябва само с текста да наваксва.


* повторението "има" не е случайно.

Много свежо, забавно и приятно за четене стихотворение! Страхотно е! Абе шефката си е шефка, винаги на ниво! Искрено се забавлявах докато го четях.  newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10

# 52
  • Мнения: 914
Прочетох в едно интервю, че Серхан Яваш е висок 195 см, представям си каква фигура има този хубавец..... Тц,Тц,Тц.... А като гледам и Йозлем е доста височка, защото като застане до Серхан е малко по-ниска от него. Много красива двойка са, много ще се радвам да се съберат в живота. newsm17
Тя май на твоята височина отговаря

# 53
  • Варна
  • Мнения: 329
Такааа! Докато вие тук пак завихрихте купона  Tada , аз вече се настройвам за серията довечера. smile3508 Извадих картите Таро и африканския гадателски боб и почвам да умувам  newsm12
Какво пък толкова ще каже Мелда на Харун и Еда, че няма да могат да и кажат, че са заедно?! То вече е очевадно, Shocked очеизбождащо, #Shocked че има нещо между тях!
И тоя Толга, като дойде ( в еп.46) как ще се срещне с Еда  Thinking?! Какво ще си кажат?! Някой изказа предположение, че може наистина да се оженят с Еда! smile3516 Ужас! smile3515 Ами с Харун?! Мале, ще става, каквото ще става! smile3514

# 54
  • Мнения: 27
http://www.youtube.com/watch?v=m_ZW0Zb8odw&feature=related
Това е за всички дами,въздишащи по Харун.Да се настроим за довечера. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ааааааххххххх, оплакнах очи преди да вляза в час! Благодаря ти! Айде до довечера!

# 55
  • plovdiv
  • Мнения: 0
Абе днес Бай Ганьо ми се губи от хоризонта нещо. Имам странното чувство, че се занимава с

НОВ СЦЕНАРИЙ

Бай ви Ганьо пременен
от идея нова запленен,
седнал е и мисли той
НОВ СЦЕНАРИЙ ,
но със стар герой.
Бавно, като от хербарий
вади случаи безброй
да покаже на света
как се бори Любовта.
Има си и асистенти -
те попълват документи.
Има вече режисьор,
има назначен гримьор.
Има музикален оформител
и художник, и снабдител.
Има кой костюмите да шие,
чашки от кафенцата да мие,
абе, всичко има значи -
даже има и зяпачи.
Спора е само за главната роля,
а чакайте! Много моля,
пред имената им има отметка-
това са Дани и Кометка.
Ако някой друг иска да участва
трябва само с текста да наваксва.


* повторението "има" не е случайно.
С този нов сценарий Тарабас доказа,че не напразно заема шефския пост.

# 56
  • Мнения: 27
Прочетох в едно интервю, че Серхан Яваш е висок 195 см, представям си каква фигура има този хубавец..... Тц,Тц,Тц.... А като гледам и Йозлем е доста височка, защото като застане до Серхан е малко по-ниска от него. Много красива двойка са, много ще се радвам да се съберат в живота. newsm17
Тя май на твоята височина отговаря
Аз съм 172 см, май ще си паснем с Харунски, той ще ми е малко височък, ама нищо!

# 57
  • Мнения: 914
Представете си връща се Толга и сериала свършва като и двамата сина ги дават официално как празнуват сватбите си и оная снимка дето са всички заедно със сватбените премени  hahaha hahaha hahaha

И след това пише

Очаквайте трети сезон Ха ха супер сценаристи нема да се очудя така да стане

# 58
  • Варна
  • Мнения: 329
Прочетох в едно интервю, че Серхан Яваш е висок 195 см, представям си каква фигура има този хубавец..... Тц,Тц,Тц.... А като гледам и Йозлем е доста височка, защото като застане до Серхан е малко по-ниска от него. Много красива двойка са, много ще се радвам да се съберат в живота. newsm17
И аз съм за! newsm10 Много ми харесват като двойка- има невероятна химия  newsm53 помежду им на екрана и като гледам снимките зад кадър оставам с впечатлението, че се разбират чудесно! smile3521 Е, верно, че така ще го изгубя, но нали знаете, че имам голямо сърце! Heart

# 59
  • plovdiv
  • Мнения: 0
Представете си връща се Толга и сериала свършва като и двамата сина ги дават официално как празнуват сватбите си и оная снимка дето са всички заедно със сватбените премени  hahaha hahaha hahaha

И след това пише

Очаквайте трети сезон Ха ха супер сценаристи нема да се очудя така да стане
Може след сцената да има лек коментар от сорта Ха познайте кой с кого?

Общи условия

Активация на акаунт