Студ скова страната, ЮЛЧЕТА надуват ни главата!

  • 26 898
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 171
Днес сложихме Пентаксима. След като прочетох информацията на Шада, звъннах на педиатърката и тя потвърди. И понеже Илия се закрепи здрав последните 2-3 седмици (пу-пу!), реших да не отлагам повече, че едва ли ще го хвана друг път толкова дълго здрав. Сега треперя да няма странични ефекти Tired

# 61
  • София
  • Мнения: 979
Приемете пожелания от мен за красив и весел имен ден!

# 62
  • Мнения: 6 930
Викам да се запиша в темата Rolling Eyes
Чета аз от време на време, но главата ми е обсебена от други неща, като чанти например, направо съм се сбъркала Crazy

Много се радвам на всички бременни, във Варна се заформи страхотна групичка, нямам търпение да почнат да се появяват бебетата Simple Smile
Аелиа, не се тревожи излишно, рано е още.

# 63
  • Мнения: 925
Честито на всички именици!    bouquet
Тони Барабони, честита бременност! Леко носене и раждане!  Hug Бухти, а ти, вместо да се радваш само на бременните, вземи заформи едно братче или сестриче на Лили, не чакай да порасне, че да ти помага с гледането  Laughing

Мама Иви, честита годишнина!  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 6 930
Бухти, а ти, вместо да се радваш само на бременните, вземи заформи едно братче или сестриче на Лили, не чакай да порасне, че да ти помага с гледането  Laughing
Laughing Аа, не, ще чакам. Признавам, че се изкуших малко, Тони и Инка много хубаво се улучиха, но сега ако забременея ще съм назад. А трудно ще го преглътна те като родят, а аз си ходя с корема още. С Лили като бях бременна бях ужасно нетърпелива и не можех да изтърпя да дочакам и аз да усетя бебето, да разбера пола и т.н. с всички останали неща. Понеже терминът ми беше в края на месеца.

# 65
  • Мнения: 686
Здравейте! Аз съм от четящите и по-рядко пишещи мами.

Наминавам да ви известя, че още една мама rita_zita на юлче  Лора си има момиченце: Мина на 20.05 с перфектните мерки 3300, 51 см. Да са живи и здрави трите принцеси!   bouquet

Леко бременеене на всички новопохвалили се и още много братчета и сестричета!

# 66
  • Мнения: 392
Чесит имен ден на всички Елени, Костадини, Костадиновци, Еленори и пр, коит празнуват днес!!!  bouquet  bouquet

Ели, специални поздравления за теб! Бъди здрава, много щастлива и много да те слушат двете ти куклички!!!  bouquet  bouquet

Тони, лека и безпроблемна бременност!

# 67
  • Мнения: 682
Привет и от мен! Днес цял ден сме навън с Ивето и яко каталясах.
Честит празник на имениците!
Тони барабони, лека бременност! Hug
Катче, много сладко и мило е да ти запее  пиленцето Мила моя мамо..или тати Wink
Честито бебе и на рита зита.

# 68
  • София
  • Мнения: 553
Честито бебче на рита_зита ! Да расте здраво и щастливо ! Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 1 946
Честито бебе на рита зита.   bouquet
Нали ще ходим на сватба и от вчера съм си наумила да си сложа халката, която иначе не нося. е, да, ама втори ден обръщам къщата и не мога да я намеря. това много ме изнервя. може би не толкова липсата, защо в крайна сметка ЗНАМ, че е някъде у дома, колкото се изнервям, че не мога да я открия. направо се побърквам. такъв човек, който много мрази да си губи нещо и като цяло рядко ми се случва пу-пу. 
а сега съм бясна  #Cussing out

# 70
  • Мнения: 112
Честито бебче на  рита_зита!   ylinfantДа са им живи и здрави Лора и Мина! А ако искат трето - да си направят и един Пейо  love001
Аз да се похваля, че Илона вече си казва , когато и се ходи до доалетна. Днес цял ден няма пропуск  и сама идва и казва "п" и си пипа дупето. Защото още нищо не говори, само първите букви на думите. "К" е кашкавал, "Б" е боли и т.н.

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 21:09 от lu4a

# 71
  • Мнения: 142
Mамоиви, честита годишнина, малко със закъснение! Много, много да се обичате и разбирате цял живот!  loveuuu
Тони барабони, честито! Страхотна новина! Заформи се група от юлски мами при януарчетата  Mr. Green
Честито бебе на рита зита! Да расте здрава и щастлива Мина! smile3522
Честит имен ден на всички именници! Ели чешко, специални поздрави  newsm51

# 72
  • Мнения: 3
Честито бебе на рита зита , да е здравичко и много послушно  Hug

Аз днес реших да опитам да махна биберона, резултата Ели рева и се тръшка на пресекулки до към 22,10 при положение , че заспива принципно към 20,30 , накрая взе да реве отчаяно и да вика че иска биберона, не помогна ни пеене, ни носене , нищо и сега си спинка сладко с бибата, а аз съм уморена като все едно цял ден съм копала  Sad
Явно още не е дошъл момента  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 185
Честит празник на всички малки и големи именици! Да са живи и здрави!

Тони, честито и на теб, лека и безпроблемна бременност  Hug

Честито бебче на рита зита, да им е живо и здраво!

Чак и на мен ми се прииска да съм бременна с толкова много бременни в темичката  Crazy

Сакси, споко, ще я намериш  Hug

Катче, много мило наистина  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 2 070
Честито на всички именици!

Сакси споко!  Hug

Честито на всички, които чакат бебета и лека бременност!
Мен ме  е страх и още не ми се ражда.  Crossing Arms

Катче, Ели тая песен я пее за всичко живо  и неживо, днес последно беше Мила моя Мини Маус, но е било да пее и за акото, водата и тн, много си обича мелодийката, пее я вярно и я нагажда за всичко.  Laughing
Извъди се голяма певица тя, рекламите пее вече, Злати, много ми се иска да я доведем на Музика за бебета, не знам баща и дали ще се навие да я доведе някоя събота, докато аз съм на курса за консултанти

Всичко живо пощуря с тоя ПЕнтаксим. Пък аз си извадих днес нотариална декларация, в която заявявам, че отказвам да се имунизира новото ми бебе в родилно отделение... още не съм сигурна дали ще отказвам съвсем ваксините или ще ги отлагаме само във времето.
И на Ели няма да и слагам реимунизацията /има си трите приема/, също и на кака и /на 6-7 годишна възраст се реимунизират, дано не ги искат за училище/
Имам един линк за това, че в столично Риокоз ваксините са дошли, но не са ги сложили в хладилник  и така си стоят на пода в кашони...дано няма отражение. Пусках го във ФБ, който иска може да го види Peace

Кой до къде е с кърменето? Останаха ли кърмещи мами в темата?

Общи условия

Активация на акаунт